DINA WINTER CUP  2021/2022 - 8th tournament

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 671.jpg
  • 672.jpg
  • 673.jpg
  • 674.jpg
  • 675.jpg
  • 676.jpg
  • 677.jpg
  • 678.jpg
  • 679.jpg
  • 680.jpg
  • 681.jpg
  • 682.jpg
  • 683.jpg
  • 684.jpg
  • 685.jpg
  • 686.jpg
  • 687.jpg
  • 688.jpg
  • 689.jpg
  • 690.jpg
  • 691.jpg
  • 692.jpg
  • 693.jpg
  • 694.jpg
  • 695.jpg
  • 696.jpg
  • 697.jpg
  • 698.jpg
  • 699.jpg
  • 700.jpg
  • 701.jpg
  • 702.jpg
  • 703.jpg
  • 704.jpg
  • 705.jpg
  • 706.jpg
  • 707.jpg
  • 708.jpg
  • 709.jpg
  • 710.jpg
  • 711.jpg
  • 712.jpg
  • 713.jpg
  • 714.jpg
  • 715.jpg
  • 716.jpg
  • 717.jpg
  • 718.jpg
  • 719.jpg
  • 720.jpg
  • 721.jpg
  • 722.jpg
  • 723.jpg
  • 724.jpg
  • 725.jpg
  • 726.jpg
  • 727.jpg
  • 728.jpg
  • 729.jpg
  • 730.jpg
  • 731.jpg
  • 732.jpg
  • 733.jpg
  • 734.jpg
  • 735.jpg
  • 736.jpg
  • 737.jpg
  • 738.jpg
  • 739.jpg
  • 740.jpg
  • 741.jpg
  • 742.jpg
  • 743.jpg
  • 744.jpg
  • 745.jpg
  • 746.jpg
  • 747.jpg
  • 748.jpg
  • 749.jpg
  • 750.jpg
  • 751.jpg
  • 752.jpg
  • 753.jpg
  • 754.jpg
  • 755.jpg
  • 756.jpg
  • 757.jpg
  • 758.jpg
  • 759.jpg
  • 760.jpg
  • 761.jpg
  • 762.jpg
  • 763.jpg
  • 764.jpg
  • 765.jpg
  • 766.jpg
  • 767.jpg
  • 768.jpg
  • 769.jpg
  • 770.jpg
  • 771.jpg
  • 772.jpg
  • 773.jpg
  • 774.jpg
  • 775.jpg
  • 776.jpg
  • 777.jpg
  • 778.jpg
  • 779.jpg
  • 780.jpg
  • 781.jpg
  • 782.jpg
  • 783.jpg
  • 784.jpg
  • 785.jpg
  • 786.jpg
  • 787.jpg
  • 788.jpg
  • 789.jpg
  • 790.jpg
  • 791.jpg
  • 792.jpg
  • 793.jpg
  • 794.jpg
  • 795.jpg
  • 796.jpg
  • 797.jpg
  • 798.jpg
  • 799.jpg
  • 800.jpg
  • 801.jpg
  • 802.jpg
  • 803.jpg
  • 804.jpg
  • 805.jpg
  • 806.jpg
  • 807.jpg
  • 808.jpg
  • 809.jpg
  • 810.jpg
  • 811.jpg
  • 812.jpg
  • 813.jpg
  • 814.jpg
  • 815.jpg
  • 816.jpg
  • 817.jpg
  • 818.jpg
  • 819.jpg
  • 820.jpg
  • 821.jpg
  • 822.jpg
  • 823.jpg
  • 824.jpg
  • 825.jpg
  • 826.jpg
  • 827.jpg
  • 828.jpg
  • 829.jpg
  • 830.jpg
  • 831.jpg
  • 832.jpg
  • 833.jpg
  • 834.jpg
  • 835.jpg
  • 836.jpg
  • 837.jpg
  • 838.jpg
  • 839.jpg
  • 840.jpg
  • 841.jpg
  • 842.jpg
  • 843.jpg
  • 844.jpg
  • 845.jpg
  • 846.jpg
  • 847.jpg
  • 848.jpg
  • 849.jpg
  • 850.jpg
  • 851.jpg
  • 852.jpg
  • 853.jpg
  • 854.jpg
  • 855.jpg
  • 856.jpg
  • 857.jpg
  • 858.jpg
  • 859.jpg
  • 860.jpg
  • 861.jpg
  • 862.jpg
  • 863.jpg
  • 864.jpg
  • 865.jpg
  • 866.jpg
  • 867.jpg
  • 868.jpg
  • 869.jpg
  • 870.jpg
  • 871.jpg
  • 872.jpg
  • 873.jpg
  • 874.jpg
  • 875.jpg
  • 876.jpg
  • 877.jpg
  • 878.jpg
  • 879.jpg
  • 880.jpg
  • 881.jpg
  • 882.jpg
  • 883.jpg
  • 884.jpg
  • 885.jpg
  • 886.jpg
  • 887.jpg
  • 888.jpg
  • 889.jpg
  • 890.jpg
  • 891.jpg
  • 892.jpg
  • 893.jpg
  • 894.jpg
  • 895.jpg
  • 896.jpg
  • 897.jpg
  • 898.jpg
  • 899.jpg
  • 900.jpg
  • 901.jpg
  • 902.jpg
  • 903.jpg
  • 904.jpg
  • 905.jpg
  • 906.jpg
  • 907.jpg
  • 908.jpg
  • 909.jpg
  • 910.jpg
  • 913.jpg
  • 914.jpg
  • 916.jpg
  • 917.jpg
  • 918.jpg
  • 919.jpg
  • 920.jpg
  • 921.jpg
  • 922.jpg
  • 923.jpg
  • 924.jpg
  • 925.jpg
  • 926.jpg
  • 927.jpg
  • 928.jpg
  • 929.jpg
  • 930.jpg
  • 931.jpg
  • 932.jpg
  • 933.jpg
  • 934.jpg
  • 935.jpg
  • 936.jpg
  • 937.jpg
  • 938.jpg
  • 939.jpg
  • 940.jpg
  • 941.jpg
  • 942.jpg
  • 943.jpg
  • 944.jpg
  • 945.jpg
  • 946.jpg
  • 947.jpg
  • 948.jpg
  • 949.jpg
  • 950.jpg
  • 951.jpg
  • 952.jpg
  • 953.jpg
  • 954.jpg
  • 955.jpg
  • 956.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 965.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 970.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • 988.jpg
  • 989.jpg
  • 990.jpg
  • 991.jpg
  • 992.jpg
  • 993.jpg
  • 994.jpg
  • 995.jpg
  • 996.jpg
  • 997.jpg
  • 998.jpg
  • 999.jpg

SILLAMÄE WINTER CUP 2015

 

 

2004

place logo  name time sity  country
 1 Impuls kamenets podolsk

 Impuls 

best player - Miskov Vjateslav

 Kamjanets Podolski  ukraine
2  Sillamae Kalev

Kalev Star

best player - Sulimov Artjom

Sillamäe  Estonia 
3  Parus Ivangorod

Parus

best player - Terskii Makar

Ivangorod  Russia 
4 Kolomogi

Kolomagi

best player - Afonin Klim

Sankt-Peterburg Russia
5  Krasnogvardeec

Krasnogvardeets

best player - Bõkov Vlad

Sankt-Peterburg  Russia
6 Eurohim Kingisepp

Eurohim

best player - Tatarsuk Maksim

 Kingisepp Russia
7 Jarve K-j JK Järve Kohtla-Järve Estonia
8 Narva trans

Narva Trans

best player - Spatar Artjom

Narva Estonia

 

2005

place logo  name time sity  country
1 Sillamae Kalev

Kalev Star  sinine

best player - Mitsuk Grigori

Sillamäe Estonia
2 kirishi gerb

Kirishi

best player - Kairovits Kirill

Kirishi Russia
3 Kolomogi

Kolomagi 

best player - Kluhanov Nazar

Sankt-Peterburg Russia
4 Narva trans

 Narva Trans

best player - Lantov Pavel

 Narva  Estonia
5  Kolomogi

Kolomagi red

best player - Antoshin Evgeni

Sankt-Peterburg  Russia 
6 Viru star Kalev Star green Kohtla-Jarve Estonia
7 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player - Visnapuu Martin

Jõhvi Estonia

 

2006

place logo  name time sity  country
 1 Narva trans

 Narva Trans

best player - Gaiduk Oleg

 Narva  Estonia
2  kirishi gerb

Kirishi  red 

best player - Neverov Maksim

Kirishi  Russia 
3  logo Dina 100 70

Sillamäe JK DINA

best player - Bõstrov Grigori

Sillamäe  Estonia
4 kirishi gerb

Kirishi 

best player - Kozennov Dmitri

Kirishi Russia
5 Sillamae Kalev

Kalev Star sinine

best player - Drozdov Ilja

 Sillamäe Estonia
6 Sillamae Kalev

Kalev Star white

best player - Sedakov Aleksandr

Sillamäe Estonia

 

 

2007

place logo  name time sity  country
1 Narva trans

Narva Trans

best player - Petkus Emil

 Narva  Estonia
 2 Viru star

Viru Star  

best player - Lis Ilja

Kohtla-Järve  Estonia
3  Sillamae Kalev

Kalev Star  

best player - Hlobõstin Ivan

Sillamäe  Estonia 
4 logo Dina 100 70

Sillamäe JK DINA

best player - Stanevits Nikita

Sillamäe Estonia
5 Sillamae Kalev

Kalev

best player - Rogovitõn Nikita

Sillamäe Estonia
6 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

 best player - Kristofer Kütt

Jõhvi Estonia

 

 

2008

place logo  name time sity  country
1 Merkuur Juunior

Merkuu Juunior

best player - Mihalkevits Daniil

Tartu  Estonia
 2 Narva trans

 Trans

best player - Mihailov Daniil

 Narva  Estonia
3  logo Dina 100 70

Sillamäe JK DINA girl 

best player - Panova Marta

Sillamäe  Estonia 
4 logo Dina 100 70

Sillamäe JK DINA

best player - Karin Aleksandr

Sillamäe Estonia
5  Gol Sankt-Peterburg

Goal

best player - Mjakotnikov Vladimir

Sankt-Peterburg  Russia 
6 Sillamae Kalev

Kalev Star

best player - Tsiperkov Platon

Sillamäe Estonia
7 Jarve K-j

Järve sinine

best player - Martõshenko Vlad

Kohtla-Järve Estonia
8 Parus Ivangorod

Parus

best player - Lõsõh Marek

Ivangorod Russia
9 Jarve K-j

Järve (08)

best player - Gusev Mihail

Kohtla-Järve Estonia
10 Jarve K-j

Järve kollane

best player - Koltsov Jaromir

Kohtla-Järve Estonia

 

 

2009

place logo  name time sity  country
1 Merkuur Juunior

Merkuu Juunior

best player - Prima Artjom

Tartu  Estonia
 2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Semenjov Anton

Sillamäe  Estonia
3  Legion Tallinn

Legion red

best player - Zapasnõi Timur

 Narva  Estonia 
4  Narva trans

Trans sinine 

best player - Mihailov Arseni 

 Narva  Estonia 
5 Narva trans

Trans green

best player - Bogdanov Dominik

 Narva Estonia
6 Jarve K-j

Järve

best player - Salunik Rikko

Kohtla-Järve Estonia
7 Legion Tallinn

Legion

best player - Eimond Ignat

 Narva Estonia
8 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player - Darek Bendi

Jõhvi Estonia
9 Strommi

Štrommi kollane

best player - Utkin Aleks

Tallinn Estonia
10 Strommi

Štrommi sinine

best player - Matrosov Denis

Tallinn Estonia

 

 

 

18 detsember (suur saal)

 

start

end

team 1

team 2

 18.12

1

15:00

15:17

Kolomagi (05)

Kirishi (05)

 0 - 2

2

15:20

15:37

Kolomagi (04)

Impuls  (04)

 1 - 1

3

15:40

15:57

Kalev Star sinine (06)

Kirishi red (06)

 0 - 2

4

16:00

16:17

Kolomagi (05)

Kalev Star  sinine (05)

 0 - 1

5

16:20

16:37

Krasnogvardeets (04)

Kolomagi (04)

0 - 3  

6

16:40

16:57

Kalev Star  sinine (05)

Kalev Star green (05)

3 - 0 

7

17:00

17:17

Kirishi red (06)

SJK DINA (06)

1 - 1 

8

17:20

17:37

Kolomagi (05)

Kalev Star green (05)

0 - 0 

9

17:40

17:57

Impuls  (04)

Krasnogvardeets (04)

5 - 0 

10

18:00

18:17

Kolomagi (05)

Kolomagi red (05)

3 -1 

11

18:20

18:37

Kalev white (06)

Kalev Star sinine (06)

 0 - 1

12

18:40

18:57

Kalev  Star (04)

Kolomagi (04)

 1 - 0

13

19:00

19:17

Kirishi (05)

Kolomagi red  (05)

1 - 1 

14

19:20

19:37

SJK DINA (06)

Kirishi (06)

2 - 0 

15

19:40

19:57

Impuls  (04)

Kalev Star (04)

2 - 1 

16

20:00

20:17

SJK DINA (06)

Kalev white (06)

 1 - 0

17

20:20

20:37

Kalev Star green (05)

Kirishi (05)

0 - 2 

18

20:40

20:57

Kalev white (06)

Kirishi red (06)

0 - 1 

19

21:00

21:17

Krasnogvardeets (04)

Kalev Star  (04)

1 - 7 

20

21:20

21:37

Kirishi (06)

Kalev white (06)

 1 - 0

 

 

 19 detsember (suur saal)

start

end

team 1

team 2

Result 19.12

1

9:00

9:17

 Narva Trans (05)

Kolomagi red   (05)

1 - 0 

2

9:20

9:37

 Narva Trans (04)

JK Järve (04)

0 - 0 

3

9:40

9:57

Kolomagi (05)

Lokomotiv (05)

 3 - 1

4

10:00

10:17

Kolomagi (04)

JK Järve (04)

 4 - 2

5

10:20

10:37

Kolomagi red   (05)

Lokomotiv (05)

 1 - 0

6

10:40

10:57

Kolomagi (05)

 Narva Trans (05)

 1 - 0

7

11:00

11:17

 Narva Trans (04)

Impuls  (04)

 1 - 2

8

11:20

11:37

Lokomotiv (05)

 Narva Trans (05)

 1 - 1

9

11:40

11:57

 Narva Trans (04)

Kolomagi (04)

 1 - 2

10

12:00

12:17

Kirishi (05)

 Narva Trans (05)

 1 - 1

11

12:20

12:37

Eurohim (04)

JK Järve (04)

 1  - 1

12

12:40

12:57

Kalev Star  sinine (05)

Lokomotiv (05)

 2 - 1

13

13:00

13:17

JK Järve (04)

Parus (04)

 0 - 5

14

13:20

13:37

 Narva Trans (04)

Krasnogvardeets (04)

 1 - 1

15

13:40

13:57

Parus (04)

Impuls  (04)

 0 - 5

16

14:00

14:17

JK Järve (04)

Krasnogvardeets (04)

 0 - 1

17

14:20

14:37

Parus (04)

Eurohim (04)

 3 - 1

18

14:40

14:57

Kalev Star sinine (06)

S JK DINA (06)

1 - 0 

19

15:00

15:17

Kalev Star  (04)

Parus (04)

1 - 0 

20

15:20

15:37

Kirishi red  (06)

Kirishi (06)

6 - 0 

21

15:40

15:57

Kalev  Star (04)

Eurohim (04)

3 - 0 

22

16:00

16:17

 Narva Trans (06)

SJK DINA (06)

 4 - 0

23

16:20

16:37

Eurohim (04)

Impuls  (04)

 1 - 4

24

16:40

16:57

 Narva Trans (06)

SJKalev white (06)

1 - 2 

25

17:00

17:17

Kirishi (06)

Kalev Star sinine (06)

2 - 0 

26

17:20

17:37

 Narva Trans (06)

Kirishi (06)

 5 - 0

27

17:40

17:57

Eurohim (04)

Krasnogvardeets (04)

 0 - 1

28

18:00

18:17

 Narva Trans (06)

Kalev Star sinine (06)

4 - 0 

29

18:20

18:37

 Narva Trans (06)

Kirishi red (06)

1 - 0 

30

18:40

18:57

5 place (06)Kalev Star sinine (06)

6 place (06)Kalev white (06)

31

19:00

19:17

3 place (06)SJK DINA (06)

4 place (06)Kirishi (06)

 5 - 0

32

19:20

19:37

1 place (06)Narva Trans (06)

2 place (06) Kirishi red  (06)

2 - 0 

 

 20 detsember (suur saal)

start

end

team 1

team 2

result 20.12

1

9:00

9:17

 Narva Trans (04)

Kalev Star  (04)

7 - 0 

2

9:20

9:37

Impuls  (04)

JK Järve (04)

 2 - 0

3

9:40

9:57

Krasnogvardeets (04)

Parus (04)

 4 - 0

4

10:00

10:17

Kalev Star green (05)

 Narva Trans (05)

0 - 0 

5

10:20

10:37

 Narva Trans (04)

Parus (04)

 4 - 0

6

10:40

10:57

Kolomagi red  (05)

Kalev Star  sinine (05)

 0 - 4

7

11:00

11:17

JK Järve (04)

Kalev Star  (04)

 4 - 0

8

11:20

11:37

Lokomotiv (05)

Kalev Star green (05)

 1 - 1

9

11:40

11:57

Parus (04)

Kolomagi (04)

 1 - 0

10

12:00

12:17

Kalev Star green (05)

Kolomagi red   (05)

0 - 0

11

12:20

12:37

 Narva Trans (05)

Kalev Star  sinine (05)

 1 - 2

12

12:40

12:57

 Narva Trans (04)

Eurohim (04)

0 - 2 

13

13:00

13:17

Lokomotiv (05)

Kirishi (05)

0 - 3 

14

13:20

13:37

Kolomagi (04)

Eurohim (04)

0 - 0 

15

13:40

13:57

Kalev Star  sinine (05)

Kirishi (05)

2 - 1 

16

14:00

14:17

SJK DINA (06)

-

 Kirishi (06)

3 - 3 

 

 

team 2004

1

2

3

4

5

6

7

8

balls

points

place

1

 Narva Trans (04)

 0 - 0  1 - 2 1 - 1  0 - 2  0 - 7  1 - 2  0 - 4  3 - 18   8

2

JK Järve (04)

0 - 0  2 - 4  0 - 1   1 - 1 0 - 4  0 - 2  0 - 5  3 - 17 

3

Kolomagi (04)

 2 - 1 4 - 2  3 - 0  0 - 0  0 - 1  1 - 1  0 - 1  10 - 6  11   4

4

Krasnogvardeets (04)

 1 - 1 1 - 0  0 - 3  1 - 0  1 - 7   0 - 5 0 - 4  4 - 20 

5

Eurohim (04)

2 - 0  1 - 1   0 - 0 0 - 1  0 - 3  1 - 4  1 - 3  5 - 9   5  6

6

Kalev Star  (04)

7 - 0   4 - 0 1 - 0  7 - 1  3 - 0  1 - 2  1 - 0  24 - 3  18 

7

Impuls  (04)

 2 - 1  2 - 0 1 - 1   5 - 0 4 - 1  2 - 1  5 - 0  21 - 5  19 1

8

Parus (04)

 4 - 0 5 - 0  1 - 0  4 - 0  3 - 1  0 - 1  0 - 5  17 - 7   13 3

 

 

TEAM 2005

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

Kolomagi (05)

 0 -2   0 - 1 1 - 0  0 - 0  0 - 0  3 - 1  4 - 4  10 

2

Kirishi (05)

 2 - 0  1 - 2 1 - 1  3 - 0  2 - 0  1 - 1  10 - 4  11 

3

Kalev Star  sinine (05)

1 - 0  2 - 1  2 - 1  2 - 1  3 - 0  4 - 0  14 - 3  18 

4

 Narva Trans (05)

 0 - 1 1 - 1  1 - 2  1 - 1  0 - 0  1 - 0  4 - 5 

5

Lokomotiv (05)

 1 - 3  0 - 3 1 - 2  1 - 1  1 - 1  0 - 1  4 - 11 

6

Kalev Star green (05)

 0 - 0 0 - 2   0 - 3 0 - 0  1 - 1   0 - 0 1 - 6 

7

Kolomagi red  (05)

 1 - 3 1 - 1   0 - 4 0 - 1  1 - 0  0 - 0  3 - 8   5

 

 

team 2006

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

 Narva Trans (06)

5 - 0  1 - 0  1 - 0 
4 - 0  4 - 0  15-0  15   1

2

Kirishi (06)

0 - 5 0 - 6  1 - 0  0 - 2  2 - 0  3-13 

3

Kirishi red (06)

 0 - 1  6 - 0 1 - 0  1 - 1  2 - 0 9-3  10  2

4

Kalev white (06)

 0 - 1   0 - 1  0 - 1   0 - 1 0 - 1  0-5   6

5

SJK DINA (06)

0 - 4  2 - 0  1 - 1  1 - 0   0 - 1 4-6   3

6

Kalev Star sinine (06)

 0 - 4 0 - 2   0 - 2 1 - 0   1 - 0 3-7   6  5

 

18 detsember (väike saal)

 

start

end

team 1

team 2

result 18.12

1

15:30

15:47

Kalev Star (07)

SJK DINA (07)

1 - 0 

2

15:50

16:07

Kalev (07)

Viru Star (07)

0 - 4 

1

16:10

16:27

SJK DINA girl  (08)

Goal (08)

2 - 1 

4

16:30

16:47

Kalev (07)

SJK DINA (07)

1 - 2 

5

16:50

17:07

Kalev Star (07)

Viru Star  (07)

0 - 2 

6

17:10

17:27

Kalev Star (08)

SJK DINA girl  (08)

1 - 2 

7

17:30

17:47

Viru Star  (07)

SJK DINA (07)

2 - 2 

8

17:50

18:07

Kalev star (08)

Goal (08)

2 - 3 

 

19 detsember (väike saal)

 

start

end

team 1

team 2

result 19.12

1

8:30

8:47

Trans green (09)

SJK DINA(09)

 0 - 8

2

8:50

9:07

Järve(09)

Legion red(09)

1 - 4 

3

9:10

9:27

Lokomotiv(09)

Trans sinine(09)

 0 - 8

4

9:30

9:47

SJK DINA(09)

Legion red(09)

2 - 0 

5

9:50

10:07

Lokomotiv(09)

Legion(09)

0 - 2 

6

10:10

10:27

Trans green (09)

Järve(09)

 2 - 1

7

10:30

10:47

Merkuu Juunior(09)

Lokomotiv(09)

 12 - 0

8

10:50

11:07

Goal (08)

Merkuu Juunior (08)

 1 - 3

9

11:10

11:27

Štrommi kollane (09)

Merkuu Juunior(09)

3 - 0 

10

11:30

11:47

Legion red(09)

Štrommi sinine(09)

2 - 3 

11

11:50

12:07

Štrommi kollane (09)

Trans sinine(09)

 0 - 2

12

12:10

12:27

Trans green (09)

Štrommi sinine(09)

0 - 2

13

12:30

12:47

Štrommi kollane (09)

Lokomotiv(09)

 5 - 0 

14

12:50

13:07

Legion(09)

Merkuu Juunior(09)

0 - 11 

15

13:10

13:27

Järve(09)

Štrommi sinine(09)

 0 - 1

16

13:30

13:47

Trans sinine(09)

Legion(09)

 8 - 0

17

13:50

14:07

Štrommi sinine(09)

SJK DINA(09)

0-2 

18

14:10

14:27

Štrommi kollane (09)

Legion(09)

 9 - 0

19

14:30

14:47

Trans green (09)

Legion red(09)

0 - 2 

20

14:50

15:07

Kalev Star (08)

Merkuu Juunior (08)

 1 - 3

21

15:10

15:27

Merkuu Juunior(09)

Trans sinine(09)

1 -0 

22

15:30

15:47

Štrommi sinine (09)

Štrommi kollane (09)

23

15:50

16:07

SJK DINA(09)

Štrommi

24

16:10

16:27

Merkuu Juunior (08)

SJK DINA girl  (08)

 2 - 0 

25

16:30

16:47

Järve sinine (08)

Trans (08)

 0 - 3

26

16:50

17:07

SJK DINA girl  (08)

Järve kollane (08)

 1 - 0

27

17:10

17:27

SJK DINA  (08)

Parus (08)

 1 - 0

28

17:30

17:47

Merkuu Juunior (08)

Järve kollane (08)

 2 - 0

29

17:50

18:07

Järve sinine (08)

Järve (08)

 2 - 0

30

18:10

18:27

Kalev Star (08)

Järve kollane (08)

 2 - 1

31

18:30

18:47

Trans (08)

Parus (08)

 2 - 0

32

18:50

19:07

Järve kollane (08)

Goal (08)

 2 - 1

33

19:10

19:27

Järve (08)

Trans (08)

 0 - 8

34

19:30

19:47

Parus (08)

Järve sinine (08)

 2 - 4

35

19:50

20:07

SJK DINA  (08)

Trans (08)

 0 - 3

36

20:10

20:27

Parus (08)

Järve (08)

 1 - 0

37

20:30

20:47

SJK DINA  (08)

Järve sinine (08)

8 - 0 

 

20 detsember (väike saal)

 

start

end

team 1

team 2

result 20.12

1

8:30

8:47

SJK DINA  (08)

Järve (08)

1 - 1 

2

8:50

9:07

A5Järve(08)

B5Järve kollane(08)

2 - 0 

3

9:10

9:27

A4(08)Parus (08)

В3(08)Goal (08)

0 - 0 

4

9:30

9:47

A3 (08)Järve sinine (08)

В4(08)Kalev Star (08)

1 - 5 

5

9:50

10:07

A4(08)Parus (08)

В4(08)Kalev Star (08)

 2 - 2

6

10:10

10:27

A3 (08)Järve sinine (08)   

В3(08)Goal (08)

1 - 2 

7

10:30

10:47

A1 (08)Trans (08)

В2(08)SJK DINA girl (08)

 2- 1 

8

10:50

11:07

A2 (08)SJK DINA(08)

В1(08)Merkuu Juunior(08)

2 - 4 

9

11:10

11:27

SJK DINA(09)

Järve(09)

6 - 1 

10

11:30

11:47

A2 (08)SJK DINA(08)

В2(08)SJK DINA girl (08)

1 - 1 

11

11:50

12:07

A1 (08)Trans (08)

В1(08)Merkuu Juunior(08)

1 - 1 

12

12:10

12:27

A4(09) Järve(09)

В3(09) Lokomotiv(09)

2 - 0

13

12:30

12:47

A3 (09)Trans green (09)

В4(09)Legion(09)

0 - 0 

14

12:50

13:07

A4(09)Järve(09)

В4(09)Legion(09)

1 - 0 

15

13:10

13:27

A3 (09)Trans green (09)

В3(09)Lokomotiv(09)

3 - 0 

16

13:30

13:47

A2(09)Legion red(09)

В1(09)Trans sinine(09)

3 - 0 

17

13:50

14:07

A1 (09)SJK DINA(09)

В2(09)Merkuu Juunior(09)

0 - 2 

18

14:10

14:27

Lokomotiv (07)

 Narva Trans (07)

0 - 9 

19

14:30

14:47

A2(09)Legion red(09)

В2(09)Merkuu Juunior(09)

0 - 2 

20

14:50

15:07

A1 (09)JK DINA(09)

В1(09)Trans sinine(09)

3 - 0 

21

15:10

15:27

SJK DINA (07)

Lokomotiv (07)

 7 - 1

22

15:30

15:47

Kalev (07)

 Narva Trans (07)

0 - 5 

23

15:50

16:07

Lokomotiv (07)

Kalev Star (07)

1 - 3 

24

16:10

16:27

 Narva Trans (07)

Viru Star  (07)

7 - 1 

25

16:30

16:47

Kalev (07)

Lokomotiv (07)

2 - 0 

26

16:50

17:07

SJK DINA (07)

 Narva Trans (07)

0 - 1 

27

17:10

17:27

Kalev (07)

Kalev Star (07)

1 - 3 

28

17:30

17:47

Viru Star   (07)

Lokomotiv (07)

5 - 1 

29

17:50

18:07

 Narva Trans (07)

Kalev Star (07)

 4 - 0

 

team 2007

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

 Viru Star  (07)

   1 - 7 2 - 2  2 - 0  5 - 1  4 - 0  14-10   10  2

2

 Narva Trans (07)

 7 - 1   1 - 0  4- 0  9 - 0  5 - 0  26-1  15 

3

Sillamäe JK DINA (07)

 2 - 2  0 - 1   0 - 1   7 - 1 2 - 1  11-6

4

Kalev Star  (07)

 0 - 2 0 - 4   1 -0    3 - 1  3 - 1  7-8   3

5

Lokomotiv (07)

1 - 5  0 - 9  1 - 7  1 - 3    0 - 2  3-26 

6

Kalev (07)

 0 - 4 0 - 5  1 - 2  1 - 3  2 - 0    4-14   3  5

 

 

2008 Group A

Team 2008 A

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

Parus (08)

  2-4  0-1  0-2  1-0  3-7   3

2

Järve sinine (08)

 4-2   0-8 0-3  2-0  6-13 

3

SJK DINA(08)

1-0  8-0    0-3  1-1  10-4 

4

Trans (08)

 2-0  3-0 3-0    8-0  16-0  12 

5

Järve(08)

 0-1 0-2  1-1  0-8    1-12 

 

 2008 Group B

Team 2008 B

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

Merkuu Juunior(08)

  3-1  2-0   2-0 3-1  10-2  12 

2

Goal (08)

 1-3    1-2  1-2   3-2  5-9  3

3

Järve kollane(08)

 0-2  2-1   1-1  1-2  4-6   3

4

SJK DINA girl (08)

0-2  2-1  1-1    2-1   5-5  2

5

Kalev Star (08)

1-3   2 - 3 2-1   1 -2    6-9  3

 

 2008  1-4 place

team 2008 (1-4)

1

2

3

4

balls

points

place

1

 Merkuu Juunior(08)   2-0  1-1  4-2  7-3 

2

 SJK DINA girl (08) 0-2    1-2  1-1  2-5   1

3

Trans (08)   1-1 2-1    3-0  6-2   7

4

SJK DINA(08)  2-4  1-1   0-3   3-8   1

 

2008  5-8 place

team 2008 (5-8)

1

2

3

4

balls

points

place

1

 Järve sinine (08)   4-2   1-2 1-5  6-9 

2

 Parus (08) 2-4    0-0  2-2  4-6 

3

 Goal (08) 2-1  0-0     3-2 5-3 

4

 Kalev Star (08)  5-1 2-2   2-3   9-6 

 

 

 

2009 Group A

Team 2009 A

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

Trans green (09)

  0-2  0-8  0-2  2-1   2-13

2

Legion red(09)

2-0     0-2 2-3  4-1  8-6   6

3

SJK DINA(09)

8-0  2-0    2-0   6-1 18-1   12

4

Štrommi sinine(09)

2-0   3-2  0-2   1-0   6-4  9

5

Järve(09)

1-2  1-4   1-6  0-1    3-13  0

 

2009 Group B

Team 2009 B

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

Štrommi kollane (09)

  0-2  3-0  9-0  5-0  17-2   1

2

Trans sinine(09)

 2-0   0-1   8-0  8-0 18-1   9

3

Merkuu Juunior(09)

0-3  1-0    11-0  12-0  24-3 

4

Legion(09)

0-9   0-8 0-11    2-0  2-28   3

5

Lokomotiv(09)

0-5  0-8   0-12 0-2    0-27

 

2009 1-4 place

team 2009 (1-4)

1

2

3

4

balls

points

place

1

 SJK DINA(09)   2-0  0-2   3-0 5-2 

2

 Legion red(09)  0-2   0-2  3-0  3-4  3

3

 Merkuu Juunior(09) 2-0  2-0     1-0 5-0 

4

 Trans sinine(09)  0-3  0-3 0-1    0-7   0

 

2009  5-8 place

team 2009 (5-8)

1

2

3

4

balls

points

place

1

 Trans green (09)    2-1 0-0   3-0 5-1 

2

 Järve(09)  1-2   1-0   2-0 4-2  6

3

 Legion(09)  0-0 0-1     2-0  2-1 4

4

 Lokomotiv(09) 0-3  0-2   0-2    0-7

all foto: https://www.facebook.com/sjkdinas/media_set?set=a.530031497164537.1073741879.100004730738273&type=3

http://ok.ru/profile/556510473728/album/814899194624

https://vk.com/album198986932_225211958

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

 Tournaments Partners

 

 All tournament

 

ESTONIA SPRING CUP 223 315
seacup

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
 krunk inger silvestnik narva   peetri Federatia Petrazavodska maxima Dokaball
 Infootball.me laagna   Molodoi ee  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
sporttimatkat fi kutsekool gumnasium Yes ID kutseharidus sekundomer sportandme logo EJL
Footcom Ulei Noorus 24sport futboloff footbal4live Dokaball pohjarannik

 

2018 Maardu Tammeka Tartu Zenit1925 Korolev FCH Moskva Raduga Belgorod Viking borisov Ajax Tallinn Borisov Zvezda Lubertsi Flagman Puskin Tarvas Rakvere Neva Sankt Peterburg Parus Ivangorod Narva Trans 2018 Jarve K j Phoenix Johvi 49 team
2017 Lokomotiv Saint Petersburg Logo Parus Ivangorod Pohjatallinna logo Gol Sankt Peterburg Jarve K-j Nevski front Levadia logo Dina 100 70 Viru star Ajax Tallinn Narva trans Lokomotiv Saint Petersburg Logo Tarvas Rakvere loko Piter Sillamae Kalev Lokomotiv Johvi 47 team
2016 Podol Kiev logo Merkuur Juunior Logo 130px Duss 14 Kiev First Goal Krasnogvardeec kirishi gerb Spartak Ivanofrakivsk Gol Sankt Peterburg Cosmos Tallinn Zvezda Petrozavodsk Ajax Tallinn Lokomotiv Johvi Narva trans Druzba Krasnoe selo Jarve K-j Pohjatallinna logo 43 team
2015 Kolomogi kirishi gerb Merkuur Juunior Logo 130px Legion Tallinn logo Dina 100 70 Parus Ivangorod Jarve K-j Sillamae Kalev Viru star Narva trans Pohjatallinna logo Krasnogvardeec Impuls kamenets podolsk Gol Sankt-Peterburg Lokomotiv Johvi Eurohim Kingisepp 47 team
2014 Legion Tallinn logo Dina 100 70 Parus Ivangorod Viru star Zvezda Petrozavodsk kirishi gerb Kolomogi Jarve K-j Merkuur Juunior Logo 130px Lokomotiv Johvi Nevski front Sillamae Kalev Viru star logo Dina 100 70 Jarve K-j Parus Ivangorod 49 team
2013  Narva trans  Legion Tallinn  Zvezda Petrozavodsk logo Dina 100 70  Parus Ivangorod Jarve K-j Viru star Lokomotiv Johvi Nevski front Merkuur Juunior Logo 130px Kolomogi kirishi gerb Zenit Gatchina Druzba Krasnoe selo Vsevolocsk Diugas 39 team