DINA WINTER CUP  2021/2022 - 8th tournament

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 671.jpg
  • 672.jpg
  • 673.jpg
  • 674.jpg
  • 675.jpg
  • 676.jpg
  • 677.jpg
  • 678.jpg
  • 679.jpg
  • 680.jpg
  • 681.jpg
  • 682.jpg
  • 683.jpg
  • 684.jpg
  • 685.jpg
  • 686.jpg
  • 687.jpg
  • 688.jpg
  • 689.jpg
  • 690.jpg
  • 691.jpg
  • 692.jpg
  • 693.jpg
  • 694.jpg
  • 695.jpg
  • 696.jpg
  • 697.jpg
  • 698.jpg
  • 699.jpg
  • 700.jpg
  • 701.jpg
  • 702.jpg
  • 703.jpg
  • 704.jpg
  • 705.jpg
  • 706.jpg
  • 707.jpg
  • 708.jpg
  • 709.jpg
  • 710.jpg
  • 711.jpg
  • 712.jpg
  • 713.jpg
  • 714.jpg
  • 715.jpg
  • 716.jpg
  • 717.jpg
  • 718.jpg
  • 719.jpg
  • 720.jpg
  • 721.jpg
  • 722.jpg
  • 723.jpg
  • 724.jpg
  • 725.jpg
  • 726.jpg
  • 727.jpg
  • 728.jpg
  • 729.jpg
  • 730.jpg
  • 731.jpg
  • 732.jpg
  • 733.jpg
  • 734.jpg
  • 735.jpg
  • 736.jpg
  • 737.jpg
  • 738.jpg
  • 739.jpg
  • 740.jpg
  • 741.jpg
  • 742.jpg
  • 743.jpg
  • 744.jpg
  • 745.jpg
  • 746.jpg
  • 747.jpg
  • 748.jpg
  • 749.jpg
  • 750.jpg
  • 751.jpg
  • 752.jpg
  • 753.jpg
  • 754.jpg
  • 755.jpg
  • 756.jpg
  • 757.jpg
  • 758.jpg
  • 759.jpg
  • 760.jpg
  • 761.jpg
  • 762.jpg
  • 763.jpg
  • 764.jpg
  • 765.jpg
  • 766.jpg
  • 767.jpg
  • 768.jpg
  • 769.jpg
  • 770.jpg
  • 771.jpg
  • 772.jpg
  • 773.jpg
  • 774.jpg
  • 775.jpg
  • 776.jpg
  • 777.jpg
  • 778.jpg
  • 779.jpg
  • 780.jpg
  • 781.jpg
  • 782.jpg
  • 783.jpg
  • 784.jpg
  • 785.jpg
  • 786.jpg
  • 787.jpg
  • 788.jpg
  • 789.jpg
  • 790.jpg
  • 791.jpg
  • 792.jpg
  • 793.jpg
  • 794.jpg
  • 795.jpg
  • 796.jpg
  • 797.jpg
  • 798.jpg
  • 799.jpg
  • 800.jpg
  • 801.jpg
  • 802.jpg
  • 803.jpg
  • 804.jpg
  • 805.jpg
  • 806.jpg
  • 807.jpg
  • 808.jpg
  • 809.jpg
  • 810.jpg
  • 811.jpg
  • 812.jpg
  • 813.jpg
  • 814.jpg
  • 815.jpg
  • 816.jpg
  • 817.jpg
  • 818.jpg
  • 819.jpg
  • 820.jpg
  • 821.jpg
  • 822.jpg
  • 823.jpg
  • 824.jpg
  • 825.jpg
  • 826.jpg
  • 827.jpg
  • 828.jpg
  • 829.jpg
  • 830.jpg
  • 831.jpg
  • 832.jpg
  • 833.jpg
  • 834.jpg
  • 835.jpg
  • 836.jpg
  • 837.jpg
  • 838.jpg
  • 839.jpg
  • 840.jpg
  • 841.jpg
  • 842.jpg
  • 843.jpg
  • 844.jpg
  • 845.jpg
  • 846.jpg
  • 847.jpg
  • 848.jpg
  • 849.jpg
  • 850.jpg
  • 851.jpg
  • 852.jpg
  • 853.jpg
  • 854.jpg
  • 855.jpg
  • 856.jpg
  • 857.jpg
  • 858.jpg
  • 859.jpg
  • 860.jpg
  • 861.jpg
  • 862.jpg
  • 863.jpg
  • 864.jpg
  • 865.jpg
  • 866.jpg
  • 867.jpg
  • 868.jpg
  • 869.jpg
  • 870.jpg
  • 871.jpg
  • 872.jpg
  • 873.jpg
  • 874.jpg
  • 875.jpg
  • 876.jpg
  • 877.jpg
  • 878.jpg
  • 879.jpg
  • 880.jpg
  • 881.jpg
  • 882.jpg
  • 883.jpg
  • 884.jpg
  • 885.jpg
  • 886.jpg
  • 887.jpg
  • 888.jpg
  • 889.jpg
  • 890.jpg
  • 891.jpg
  • 892.jpg
  • 893.jpg
  • 894.jpg
  • 895.jpg
  • 896.jpg
  • 897.jpg
  • 898.jpg
  • 899.jpg
  • 900.jpg
  • 901.jpg
  • 902.jpg
  • 903.jpg
  • 904.jpg
  • 905.jpg
  • 906.jpg
  • 907.jpg
  • 908.jpg
  • 909.jpg
  • 910.jpg
  • 913.jpg
  • 914.jpg
  • 916.jpg
  • 917.jpg
  • 918.jpg
  • 919.jpg
  • 920.jpg
  • 921.jpg
  • 922.jpg
  • 923.jpg
  • 924.jpg
  • 925.jpg
  • 926.jpg
  • 927.jpg
  • 928.jpg
  • 929.jpg
  • 930.jpg
  • 931.jpg
  • 932.jpg
  • 933.jpg
  • 934.jpg
  • 935.jpg
  • 936.jpg
  • 937.jpg
  • 938.jpg
  • 939.jpg
  • 940.jpg
  • 941.jpg
  • 942.jpg
  • 943.jpg
  • 944.jpg
  • 945.jpg
  • 946.jpg
  • 947.jpg
  • 948.jpg
  • 949.jpg
  • 950.jpg
  • 951.jpg
  • 952.jpg
  • 953.jpg
  • 954.jpg
  • 955.jpg
  • 956.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 965.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 970.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • 988.jpg
  • 989.jpg
  • 990.jpg
  • 991.jpg
  • 992.jpg
  • 993.jpg
  • 994.jpg
  • 995.jpg
  • 996.jpg
  • 997.jpg
  • 998.jpg
  • 999.jpg

 01.03.2020

 Place Logo

Group 2012

 City  Country  
1 logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Kochemba  Artjom

Sillamae Estonia
2 Strommi FC

 FC Strommi

best player - Roman Zernov

 Tallinn Estonia
3 Fosforit Kingisepp

Fosforit

best player - Aleksandr Verichev

Kingisepp Russia
4 Narva Trans 2018

Trans N

best player - Timofei Pavelkovich

Narva Estonia
5  Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Artjom Gluskov

Johvi Estonia
6 Parus Ivangorod

Parus 

best player - Daniil Mundinger

Ivangorod Russia
7 Krasnogvardeets

Krasnogvardeets

best player - Denis Muromchev

Sankt-Peterburg Russia

 

start

end

team 2012

team 2012

result 01.03

1

8:30

8:45

SJK DINA

Krasnogvardeets

3-0 tex 

2

8:48

9:03

Phoenix

Trans N

2-3 

3

9:06

9:21

Parus

Fosforit

0-2 

4

9:24

9:39

SJK DINA

Trans N

5-1 

5

9:42

9:57

Parus

Krasnogvardeets

3-0 tex 

6

10:00

10:15

Fosforit

Phoenix

3-4 

7

10:18

10:33

SJK DINA

Parus

5-0 

8

10:36

10:51

Trans N

Fosforit

0-4 

9

10:54

11:09

FC Strommi

Phoenix

 2-0

10

11:12

11:27

Phoenix

Krasnogvardeets

3-0 tex 

11

11:30

11:45

Fosforit

FC Strommi

1-2 

12

11:48

12:03

Parus

Trans N

0-4 

13

12:06

12:21

SJK DINA

FC Strommi

2-1 

14

12:24

 

12:39

Krasnogvardeets

Fosforit

0-3 tex 

15

12:42

 

12:57

Phoenix

Parus

3-1 

16

13:00

 

13:15

Krasnogvardeets

Trans N

0-3 tex 

17

13:18

13:33

FC Strommi

Parus

6-0 

18

13:36

13:51

SJK DINA

Fosforit

1-3 

19

13:54

14:09

Krasnogvardeets

FC Strommi

0-3 tex 

20

14:12

14:27

SJK DINA

Phoenix

2-0 

21

14:30

14:45

Trans N

FC Strommi

0-4 

 

 

Team 2012

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  3-0  5-1 2-1  5-0   1-3 2-0   18-5  15  1

2

russia 640

Krasnogvardeets

Sankt-Peterburg

 0-3 Krasnogvardeets  0-3  0-3  0-3  0-3  0-3  0-18   0

3

estonia 640

Trans N

Narva

 1-5  3-0 Narva Trans 2018   0-4 4-0   0-4  3-2 11-15

4

estonia 640

Strommi

Tallinn

1-2  3-0  4-0  Strommi FC  6-0  2-1  2-0  18-3  15 

5

russia 640

Parus

Ivangorod

 0-5 3-0  0-4  0-6  Parus Ivangorod  0-2   1-3  4-20  3

6

russia 640

Fosforit

Kingisepp

 3-1 3-0  4-0  1-2  2-0  Fosforit Kingisepp  3-4  16-7  12 

7

estonia 640

Phoenix

Jõhvi

0-2  3-0  2-3  0-2  3-1  4-3  Phoenix Johvi   12-11  5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 14-16.02.2020  logo

Group 2010

City   Country  
1  Zvezda Petrozavodsk

 DUSS  7

best player - Zahar Chupin

Petrozavodsk Russia
2 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Artjom Model

Johvi  Estonia
3 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Aleksei Tostsev

Sillamae Estonia
4  Stolita Minsk

MFC Stalitsa

best player - Ivan Ermakov

Minsk  Belarus
5 Flagman Puskin

Flagman

best player - Daniil Nikoltsev

Puskin Russia
6 Flagman Puskin

Flagman - 2

best player - Matvei Lihachev

Puskin Russia 
7 Narva Trans 2018

Trans N

best player - Ksenia Sapiro

 Narva  Estonia
         
    Group 2009    
1 logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Daniil Kolometsev

Sillamae Estonia
2 Cosmos Tallinn

Cosmos

best player - Egor Danilov

Tallinn  Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans J 

best player - Matvei Luskin

 Narva  Estonia
4 Fedora

FK Fedora

best player - Leonid Lusin

Sankt-Peterburg Russia
5  Stolita Minsk

MFC Stalitsa

best player - Ostrovski

Minsk Belarus
6 Strommi FC

FC Strommi 

best player - Artur Asretdinov

Tallinn Estonia
7 Kolomogi

Kolomjagi

best player - Timur Maksumov

Sankt-Peterburg  Russia
8 Cosmos Tallinn

 Cosmos white 

best player - Bogdan Jatchisin

Tallinn  Estonia
9  Kolomogi

 Kolo

best player - Maksim 

Sankt-Peterburg Russia
10 Kommunar

МФК Корона

best player - Aleksei Nikolai Gribanov

Kommunar Russia
11 sillame kalev 300x292

Kalev

best player - David Krivitskii

Sillamae Estonia
         
    Group 2006    
1 Raduga Belgorod

 Raduga 

best player - Dmitri Plahotnik

Belgorod  Russia
2 Flagman Puskin

Flagman

best player - Timofei Fedorenkov

Puskin Russia
3  Cosmos Tallinn

Cosmos 

best player -Emil Zestjakov

 Tallinn  Estonia
4 Kommunar

МФК Корона

best player - Ivan Nesterov

Kommunar Russia
5 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Artjom Andreev

Johvi Estonia
6 Legion47 pikalevo

Legion 47

best player - Valeria Galemina

Pikaljevo Russia
7 Narva Trans 2018

Trans O

best player - Diana Solomatova

Narva 
Estonia
8 Legion47 pikalevo

Legion 47 - 2

best player - Aleksei Sevchov

Pikaljevo Russia
9 Narva Trans 2018

Trans O red

best player - Evart Margus

Narva  Estonia
         
    Group 2005    
1 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Reino Ulrih

 Jõhvi Estonia
2 sillame kalev 300x292

Kalev

best player - Volosatov Anton

Sillamae Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans 

best player - Dmitri Bogdanov

 Narva  Estonia
4 Kommunar

МФК Корона

best player - Maksim Mihalin

Пудомягское СП Russia
          
    Group 2004    
1 Strommi FC

FC Strommi

best player - Nikita Kondratski

Tallinn Estonia
2 Flagman Puskin

Flagman

best player - Daniil Zamilov

Puskin Russia
3 sillame kalev 300x292

Kalev

best player - Nikita Podlipski

Sillamae Estonia
4 Phoenix Johvi

 Phoenix

best player - Matvei Spilkov

 Jõhvi  Estonia
         

 

 

Большой Зал

старт

команда

 

14.фев

 

команда 

1

17:00

МФК Корона 06

 1

Legion 47 06

2

17:20

МФК Корона 05

 0

Kalev 05

3

17:40

Legion 47 - 2  06

 0

 7

Raduga 06

4

18:00

Flagman 04

 1

 2

Kalev 04

5

18:20

Flagman 06

 3

Legion 47 - 2  06

6

18:40

МФК Корона 09

 0

 3

Kolomjagi 09

7

19:00

SJK DINA 09

 2

 0

Kolo 09

8

19:20

МФК Корона 09

 1

5

MFC Stalitsa 09

9

19:40

SJK DINA 09

 2

 1

FK Fedora 09

10

20:00

Flagman 06

 2

Raduga 06

11

20:20

MFC Stalitsa 09

 1

Kolomjagi 09

12

20:40

FK Fedora 09

 4

Kolo 09

старт

команда

 

15.фев

 

команда

13

8:00

Kalev 04

 3

FC Strommi  04

14

8:20

Phoenix 04

Flagman 04

15

8:40

Trans  05

Phoenix   05

16

9:00

Phoenix  04

 1

FC Strommi  04

17

9:20

Trans  05

 0

 2

МФК Корона 05

18

9:40

Kalev 05

 1

Phoenix 05

19

10:00

Phoenix 04

Kalev 04

20

10:20

Phoenix   05

 1

МФК Корона 05

21

10:40

Trans  05

 2

Kalev 05

22

11:00

Trans  06

Phoenix 06

23

11:20

FC Strommi 09

 3

 3

FK Fedora 09

24

11:40

Trans  06

 3

 1

Legion 47 - 2  06

25

12:00

Phoenix 06

 1

 1

Flagman 06

26

12:20

Trans  red 06

 0

МФК Корона 06

27

12:40

Raduga 06

Phoenix 06

28

13:00

Trans  06

 0

 4

Flagman 06

29

13:20

Cosmos 06

 5

 0

Trans  red 06

30

13:40

Phoenix 06

 0

Legion 47 - 2  06

31

14:00

Trans  06

 0

Raduga 06

32

14:20

Legion 47 06

 6

Trans  red 06

33

14:40

Cosmos 06

1

Legion 47 06

34

15:00

Kalev 09

 2

Kolomjagi 09

35

15:20

Cosmos 09

 2

 1

МФК Корона 09

36

15:40

MFC Stalitsa 09

 5

Trans J  09

37

16:00

Kolo 09

FC Strommi 09

38

16:20

Kalev 09

 0

 4

Cosmos 09

39

16:40

Trans J  09

 0

МФК Корона 09

40

17:00

Kolomjagi 09

 3

Cosmos 09

41

17:20

Kalev 09

 1

MFC Stalitsa 09

42

17:40

Trans J  09

 0

 1

Cosmos 09

43

18:00

Kolo 09

Cosmos white 09

44

18:20

Kolomjagi 09

 1

Trans J  09

45

18:40

Kalev 09

МФК Корона 09

46

19:00

Cosmos white 09

 0

FK Fedora 09

47

19:20

Kalev 09

 0

 4

Trans J  09

48

19:40

SJK DINA 09

FC Strommi 09

49

20:00

Cosmos 09

 0

MFC Stalitsa 09

50

20:20

FC Strommi 09

 2

Cosmos white 09

51

20:40

FC Strommi  04

Flagman 04

52

21:00

Cosmos 06

 2

МФК Корона 06

53

21:20

SJK DINA 09

Cosmos white 09

старт

команда

 

16.фев

 

команда

54

8:30

1 место 04 Kalev 04

4 место 04 Flagman 04

55

8:50

2 место 04 FC Strommi  04

 2

3 место 04  Phoenix  04

56

9:10

1 место  05 Phoenix 05

 4

4 место  05 Trans 05

57

9:30

2 место 05 Kalev 05

3 место  05 МФК Корона 05

58

9:50

3- 4 место  04 Kalev 04

 5

 1

3- 4 место  04 Phoenix  04

59

10:10

Final 04 FC Strommi  04 

pen 2-1

 Final 04 Flagman 04

60

10:30

3 - 4 место  05 МФК Корона 05

 5

3 - 4 место  05 Trans 05

61

10:50

Финал 05 Phoenix 05

Финал 05 Kalev 05

62

11:10

4 место В 06 Trans  red 06

5 место А 06 Legion 47 - 2 06

63

11:30

3 место В 06 Legion 47 06

 6

 2

4 место A 06 Trans  06

64

11:50

4 место В 06 Trans  red 06

 0

3 место А 06 Phoenix 06

65

12:10

3 место В 06 Legion 47 06

 7

5 место А 06 Legion 47 - 2 06

66

12:30

4 место В 06 Trans  red 06

 0

 8

4 место A 06 Trans  06

67

12:50

3 место В 06 Legion 47 06

 0

3 место А 06 Phoenix 06

68

13:10

2 место В 06 МФК Корона 06

 0

1 место А 06 Raduga 06

69

13:30

1 место В 06 Cosmos 06

 0

2 место А 06 Flagman 06

70

13:50

5 место A 09 МФК Корона 09

 0

 3

5 место B 09 Kolo 09

71

14:10

2 место В 06 МФК Корона 06

 3

2 место А 06 Flagman 06

72

14:30

1 место В 06 Cosmos 06

1 место А 06 Raduga 06

73

14:50

4 место А 09  Kolomjagi 09

 0

3 Место В 09 FC Strommi 09

74

15:10

3 место А 09 MFC Stalitsa 09

 0

4 место В 09 Cosmos white 09

75

15:30

1 место А 09 Cosmos 09

 2

 0

2 место В 09 FK Fedora 09

76

15:50

2 место А 09 Trans J

1 место В 09 SJK DINA 09

77

16:10

4 место А 09 Kolomjagi 09

 0

4 место В 09 Cosmos white 09

78

16:30

3 место А 09 MFC Stalitsa 09

 1

 1

3 Место В 09 FC Strommi 09

79

16:50

2 место А 09 Trans J

 1

 0

2 место В 09 FK Fedora 09

80

17:10

1 место А 09 Cosmos 09

1 место В 09 SJK DINA 09

 

Малый Зал

старт

команда

14.фев

команда

1

17:15

SJK DINA 10

 5

MFC Stalitsa 10

2

17:35

Flagman 10

 4

Flagman - 2  10

старт

команда

15.фев

команда

3

10:00

Phoenix 10

 0

Trans N 10

4

10:20

SJK DINA 10

 1

DUSS 7 10

5

10:40

Phoenix 10

 0

Flagman 10

6

11:00

Trans N 10

 3

MFC Stalitsa 10

7

11:20

Phoenix 10

 1

Flagman - 2  10

8

11:40

SJK DINA 10

 6

 0

Trans N 10

9

12:00

MFC Stalitsa 10

 0

Phoenix 10

10

12:20

Flagman 10

 7

 1

Trans N 10

11

12:40

SJK DINA 10

 4

 1

Flagman - 2  10

12

13:00

DUSS 7 10

 5

 0

Phoenix 10

13

13:20

Flagman - 2  10

 3

 1

Trans N 10

14

13:40

SJK DINA 10

 0

Phoenix 10

15

14:00

Flagman - 2  10

 4

DUSS 7 10

16

14:20

Flagman 10

 1

MFC Stalitsa 10

17

14:40

Trans N 10

 0

11 

DUSS 7 10

старт

команда

16.фев

команда

18

10:00

DUSS 7 10

 2

 2

Flagman 10

19

10:20

Flagman - 2  10

MFC Stalitsa 10

20

10:40

SJK DINA 10

Flagman 10

21

11:00

MFC Stalitsa 10

 1

DUSS 7 10

 

Команда 2004

1

2

3

4

мячи

очки

место

1

Phoenix Johvi

Phoenix 04

Johvi

Estonia

 mach 1-6  4-4  1-1  6-11   2  3

2

sillame kalev 300x292

Kalev 04

Sillamäe

Estonia

 6-1  mach  2-1 5-3   13-5  1

3

Flagman Puskin

Flagman 04

Puskin

Russia

 4-4  1-2  mach 0-2   5-8  1  4

4

Strommi FC

FC Strommi  04

Tallinn

Estonia

1-1   3-5  2-0  mach  6-6

 

Команда 2005

1

2

3

4

мячи

очки

место

1

Narva Trans 2018

Trans 05

Narva

Estonia

mach   2-2 0-2  0-5   2-9

2

sillame kalev 300x292

Kalev 05

Sillamäe

Estonia

 2-2 mach   0-0  3-1  5-3 2

3

Kommunar

МФК Корона

Пудомягское СП

Russia

2-0   0-0  mach 1-4   3-4

4

Phoenix Johvi

Phoenix  05

Johvi

Estonia

 5-0 1-3  4-1  mach   10-4

 

 

Команда 2006  группа A

1

2

3

4

5

мячи

очки

место

1

Flagman Puskin

Flagman 06

Puskin

Russia

mach  2-2  1-1  3-0  4-0  10-3 

2

Raduga Belgorod

Raduga 06

Belgorod

Russia

 2-2 mach  1-0  7-0   5-0  15-2 10   1

3

Phoenix Johvi

Phoenix 06

Jõhvi

Estonia

1-1  0-1  mach  8-0  8-0   17-2

4

Legion47 pikalevo

Legion 47 - 2 06

Pikaljevo

Russia

 0-3  0-7  0-8  mach  1-3  1-21

5

Narva Trans 2018

Trans  06

Narva

Estonia

 0-4 0-5  0-8   3-1 mach   3-18

 

Команда 2006  группа В

1

2

3

4

мячи

очки

место

1

Cosmos Tallinn

Cosmos 06

Tallinn

Estonia

mach  5-0 1-2  2-0   7-2  1

2

Narva Trans 2018

Trans  red 06

Narva

Estonia

 0-5 mach  0-6  0-1   0-12

3

Legion47 pikalevo

Legion 47 06

Pikaljevo

Russia

 2-1  6-0 mach   1-3 9-4 

4

Kommunar

МФК Корона

Kommunar

Russia

0-2  1-0  3-1  mach  4-3 2

 

Команда 2006 1-4 места

1

2

3

4

мячи

очки

место

1

Raduga Belgorod

Raduga 06

Belgorod А1

Russia

 mach 2-2  2-1  4-0 8-3 

2

Flagman Puskin

Flagman 06

Puskin А2

Russia

2-2 mach   1-0 4-3  7-5   2

3

Cosmos Tallinn

В1 Cosmos 06

Tallinn

Estonia

 1-2 0-1  mach  2-0 3-3 

4

Kommunar

В2 МФК Корона 06

Kommunar

Russia

 0-4  3-4 0-2 mach   3-10  0  4

 

Команда 2006 5-9 места

1

2

3

4

5

мячи

очки

место

1

Phoenix Johvi

А3  Phoenix 06

Jõhvi

Estonia

 mach 8-0 8-0 2-0  8-0  26-0  12 

2

Narva Trans 2018

А4 Trans  06

Narva

Estonia

0-8  mach 3-1  2-6 8-0   13-15  7

3

Legion47 pikalevo

А5 Legion - 2 47 06

Pikaljevo

Russia

0-8 1-3 mach   1-7 1-0   3-18  3  8

4

Legion47 pikalevo

В3 Legion 47 06

Pikaljevo

Russia

 0-2 6-2  7-1  mach  6-0 19-5 

5

Narva Trans 2018

В4 Trans  red  06

Narva

Estonia

0-8   0-8 0-1  0-6 mach   0-23

 

Команда 2009 группа А

1

2

3

4

5

6

мячи

очки

место

1

Narva Trans 2018

Trans J  09

Narva

Estonia

 mach 3-1   0-1 5-0  5-0  4-0  17-2  12 

2

Kolomogi

Kolomjagi 09

Sankt-Peterburg

Russia

 1-3  mach 0-3  3-0  0-1  7-2   11-9

3

Cosmos Tallinn

Cosmos 09

Tallinn

Estonia

 1-0  3-0  mach 2-1   1-0  4-0 11-1  15 

4

Kommunar

МФК Корона 09

Kommunar

Russia

 0-5  0-3  1-2 mach   1-5 1-0  3-15   3  5

5

Stolita Minsk

MFC Stalitsa 09

Minsk

Belarus

 0-5  1-0  0-1 5-1  mach  2-1  8-8 

6

sillame kalev 300x292

Kalev 09

Sillamae

Estonia

 0-4 2-7  0-4  0-1   1-2 mach  3-18   0  6

 

Команда 2009 группа В

1

2

3

4

5

мячи

очки

место

1

Kolomogi

Kolo 09

Sankt-Peterburg

Russia

 mach 0-2  0-2  0-4  0-2  0-10 

2

Cosmos Tallinn

Cosmos white 09

Tallinn

Estonia

 2-0 mach  1-2   0-1 1-2   4-5  3  4

3

Strommi FC

FC Strommi 09

Tallinn

Estonia

 2-0  2-1 mach  3-3   0-1  7-5  3

4

Fedora

FK Fedora 09

Sankt-Peterburg

Russia

4-0  1-0   3-3 mach  1-2  9-5 

5

logo Dina 100 70

SJK DINA 09

Sillamae

Estonia

 2-0 2-1 1-0   2-1  mach  7-2  12

 

Команда 2009 1-4 места

1

2

3

4

мячи

очки

место

1

Cosmos Tallinn

А1 Cosmos 09

Tallinn

Estonia

 mach 1-0  2-3 2-0   5-3  6

2

Narva Trans 2018

А2  Trans J  09

Narva

Estonia

0-1  mach 1-0  1-0  2-1 

3

logo Dina 100 70

В1 SJK DINA 09

Sillamae

Estonia

3-2  0-1  mach  2-1 5-4 

4

Fedora

 В2  FK Fedora 09

Sankt-Peterburg

Russia

0-2   0-1 1-2 mach  1-5   4

 

Команда 2009  5-8 места

1

2

3

4

мячи

очки

место

1

Stolita Minsk

А3  MFC Stalitsa 09

Minsk

Belarus

 mach 1-0  1-1   1-0  3-1  7

2

Kolomogi

 А4  Kolomjagi 09

Sankt-Peterburg

Russia

0-1 mach  0-0  0-0   0-1  7

3

Strommi FC

 В3  FC Strommi 09

Tallinn

Estonia

 1-1 0-0  mach  2-1   3-2  6

4

Cosmos Tallinn

 В4  Cosmos white 09

Tallinn

Estonia

0-1   0-0 1-2 mach  1-3  8

 

Команда 2010

1

2

3

4

5

6

7

мячи

очки

место

1

logo Dina 100 70

SJK DINA 10

Sillamäe

Estonia

mach  1-1  5-0  0-2  2-0  6-0   4-1  18-4 13 

2

Zvezda Petrozavodsk

DUSS 7 10

Petrozavodsk

Russia

 1-1  mach  3-1  5-0 2-2   11-0  4-0 26-4   14

3

Stolita Minsk

MFC Stalitsa 10

Minsk

Belarus

 0-5  1-3  mach 0-0  2-1   3-0 3-1  9-10  10 

4

Phoenix Johvi

Phoenix 10

Jõhvi

Estonia

 2-0  0-5  0-0 mach  2-0  1-0  3-1  8-6   13

5

Flagman Puskin

Flagman 10

Puskin

Russia

0-2   2-2 1-2  0-2   mach 7-1  4-0   14-9  7

6

Narva Trans 2018

Trans N 10

Narva

Estonia

0-6   0-11 0-3  0-1  1-7  mach  1-3  2-31 

7

Flagman Puskin

Flagman - 2  10

Puskin

Russia

 1-4  0-4 1-3  1-3  0-4  3-1  mach   6-19  3

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    02.02.2020    
Place  Logo  boys 2009 city  country 
1 Narva Trans 2018

Trans J

best player  -  Maksim Semenjov

Narva Estonia 
2 Cosmos Tallinn

Cosmos

best player - Artur Skrund

Tallinn Estonia
3 logo Dina 100 70

DINA RED

best player - Ivan Nerovny

Sillamae   Estonia
4 logo Dina 100 70

DINA

best player - Jaroslava Kolossova

Sillamae  Estonia
5 Cosmos Tallinn

Cosmos white 

best player - Arseni Mohonko

Tallinn  Estonia
6 sillame kalev 300x292

Kalev

best player - Ivan Gussev

Sillamae  Estonia 

 

 02.02.2020, Suur saal Большой зал. 2009 Väljakul 4 mängija ja väravavaht

start

end

 team 2009

 

team 2009

result 02.02

1

9:00

9:17

DINA 

DINA  red 

1-4 

2

9:20

9:37

Trans J (09)

Kalev

2-1 

3

9:40

9:57

DINA  red 

Trans J (09)

1-1 

4

10:00

10:17

DINA 

Kalev

2-1 

5

10:20

10:37

DINA 

Trans J (09)

0-1 

6

10:40

10:57

Kalev

DINA  red 

0-6 

7

11:00

11:17

Cosmos

Cosmos white

0-0 

8

11:20

11:37

Cosmos white

Trans J (09)

0-2 

9

11:40

11:57

Kalev

Cosmos

0-3

10

12:00

12:17

DINA 

Cosmos white

2-1 

11

12:20

12:37

Trans J (09)

Cosmos

1-0 

12

12:40

12:57

DINA  red 

Cosmos white

1-5 

13

13:00

13:17

DINA 

Cosmos

1-5 

14

13:20

13:37

Cosmos white

Kalev

0-0 

15

13:40

13:57

Cosmos

DINA  red 

2-1 

 

team 2009

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

Trans J

Narva

Narva Trans 2018   1-0  1-0 2-1  2-0   1-1 7-2  13   1

2

Cosmos

Tallinn

 0-1 Cosmos Tallinn  5-0  3-0  0-0  2-1   10-2  10

3

DINA

Sillamae

 0-1  0-5 logo Dina 100 70  2-1  2-1  1-4  5-12   6

4

Kalev

Sillamae

 1-2  0-3  1-2 sillame kalev 300x292  0-0  0-6  2-13 

5

Cosmos white

Tallinn

0-2   0-0  1-2  0-0 Cosmos Tallinn  5-1   6-5  5

6

DINA red

Sillamae

 1-1  1-2 4-1   6-0  1-5 logo Dina 100 70   13-9

 


 

01.02.2020, 2013, Väike saal Малый зал. Väljakul 4 mängija ja väravavaht

start

end

team 1

team 2  

result 01.02

1

14:20

14:37

Järve (13)

Trans N (13)

0-0 

2

14:40

14:57

DINA (13)

Trans  M (13)

0-0 

3

15:00

15:17

Järve (13)

DINA (13)

0-6 

4

15:20

15:37

Trans  M (13)

Trans N (13)

6-1 

5

15:40

15:57

Järve (13)

Trans  M (13)

0-5 

6

16:00

16:17

Trans N (13)

DINA (13)

0-6 

7

16:20

16:37

1 place DINA (13)

4 place Järve (13)

2-0 

8

16:40

16:57

2 place Trans  M (13)

3 place Trans N (13)

7-0 

9

17:00

17:17

3-4 place Järve (13)

3-4 place Trans N (13)

1-1 (pen 3-4) 

10

17:20

17:37

Final Trans  M (13)

Final DINA (13)

2-1 

 

team 2013

1

2

3

4

balls

points

place

1

DINA

Sillamae

logo Dina 100 70  0-0   6-0 6-0  12-0   7

2

TRANS M

Narva

 0-0 Narva Trans 2018  5-0  6-1  11-1   2

3

JÄRVE

Kohtla-Järve

0-6  0-5   Jarve K j 0-0   0-11  4

4

 TRANS N

Narva

 0-6  1-6 0-0  Narva Trans 2018  1-12   3

 

    01.02.2020    
Place  Logo  boys 2013 city  country 
1 Narva Trans 2018

Trans M

best player  -  Timur Chibisov

Narva Estonia 
2 logo Dina 100 70

DINA

best player - Kirill Kochemba

Sillamae   Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans N

best player - Matvei Gontcarov

Narva Estonia
4 Jarve K j

Trans M red

best player - Ilja Rezvii

Kohtla-Järve  Estonia

 

 


 

 

    05.01.2020    
Place  Logo  boys 2006 city  country 
1 Cosmos Tallinn

Cosmos

best player  -  Daniel Gross

Tallinn Estonia 
2 Legion Tallinn

Legion Uragan

best player - Nikolai Kulikov

Tallinn Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans M

best player - Arseni Kolesnikov

Narva  Estonia
4 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Veneamin Bogatov

Jõhvi Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans M red

best player - Aleksandr Lohmatov

Narva  Estonia
6 Legion Tallinn

Legion Tornado

best player - Jan Klimakov

Tallinn Estonia 

 

Suur saal Большой зал. 2006 Väljakul 4 mängija ja väravavaht

F

start

end

team 1   2006

team 2  2006

result 05.01

1

9:00

9:17

Trans M

Trans M red

3-3 

2

9:20

9:37

Legion Tornado

Legion Uragan

2-2 

3

9:40

9:57

Cosmos

Phoenix

3-0 

4

10:00

10:17

Trans M

Legion Tornado

3-1 

5

10:20

10:37

Cosmos

Trans M red

2-0 

6

10:40

10:57

Phoenix

Legion Uragan

1-4 

7

11:00

11:17

Trans M

Cosmos

2-1 

8

11:20

11:37

Phoenix

Legion Tornado

7-3 

9

11:40

11:57

Legion Uragan

Trans M red

3-0 

10

12:00

12:17

Trans M

Phoenix

2-0 

11

12:20

12:37

Legion Uragan

Cosmos

1-4 

12

12:40

12:57

Trans M red

Legion Tornado

2-1 

13

13:00

13:17

Trans M

Legion Uragan

 0-2

14

13:20

13:37

Trans M red

Phoenix

1-2 

15

13:40

13:57

Legion Tornado

Cosmos

1-3 

 

team 2006

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

Trans M

Narva

Narva Trans 2018   0-2  2-1 2-0   3-1  3-3 10-7   10

2

Legion Uragan

Tallinn

2-0  Legion Tallinn   1-4 4-1  2-2   3-0 12-7  10 

3

Cosmos

Tallinn

 1-2 4-1   Cosmos Tallinn 3-0   3-1  2-0 13-4  12   1

4

Phoenix

Jõhvi

0-2   1-4  0-3 Phoenix Johvi  7-3  2-1   10-13  6  4

5

Legion Tornado

Tallinn

1-3   2-2  1-3 3-7  Legion Tallinn  1-2   8-17

6

Trans M red

Narva

3-3   0-3 0-2  1-2   2-1  Narva Trans 2018  6-11  4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


13-15.12.2019

 place
logo

Group 2013

 City  Country  
1  logo Dina 100 70

SJK DINA  

best player - Artjom Turets

Sillamae  Estonia 
2 Narva Trans 2018

Trans M

best player - Timur Chibisov

  Narva   Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans N red

best player - Aleksandr Terentjev

  Narva  Estonia
4 Jarve K j

Järve

best player - Aleksandr Lis

Kohtla-Järve Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans N

best player - Timofei Danilov

  Narva  Estonia 
         
    Group 2012    
1 logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Arseni Jakovlev  

Sillamae Estonia
2 Zenit

Zenit

best player - Timofei Remolin

Sankt-Peterburg Russia
3  Fosforit Kingisepp

Fosforit

best player - Nikita Konstantinov

Kingisepp Russia
4  Narva Trans 2018

Trans M 

best player - Kristina Danilova

Narva  Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans N

best player -  Radion Goncharov

Narva   Estonia
6 Phoenix Johvi

Phoenix 

best player - Artjom Prestinski

Johvi Estonia
         
    Group 2011    
1 logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Daniel Nerovni

Sillamae Estonia
2 Volta Pohja Tallinna

Pohja-Tallinna JK Volta

best player - Valeri Sarasek

Tallinn Estonia
3 Tarvas Rakvere

JK Tarvas kollane

best player - Ronald Aros

Rakvere Estonia
4 Narva Trans 2018

Trans J

best player - Artjom Nesterov 

 Narva  Estonia
5 Tarvas Rakvere

JK Tarvas must

best player - Rihard Nurmepaju

Rakvere Estonia
6 Narva Trans 2018

Trans J red

best player - Vladislav Pavlov

 Narva  Estonia
         
    Group 2009    
1 Narva Trans 2018

Trans

best player - Gleb Kosov

 Narva  Estonia
2 Stolita Minsk

MFC Stalitsa

best player - Egor Varsavski

Minsk Belarus
3 Tarvas Rakvere

JK Tarvas kollane

best player - Roland Aros

Rakvere Estonia
4 Peipsi FC

FC Peipsi Un.

best player -Svjatoskav Sutak

Kallaste Estonia
5 Legion47 pikalevo

Legion 47

best player -Jaroslav Solovjev

Pikaljevo Russia
6 Tarvas Rakvere

JK Tarvas must

best player - Romet Aros

Rakvere Estonia
7 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Karl Oks

Johvi Estonia
8 sillame kalev 300x292

Kalev

best player - Daniil Vlasov

Sillamae Estonia
9 Krasnogvardeets

Krasnogvardeets

best player - Egor Gusilevski

Sankt-Peterburg Russia
10 logo Dina 100 70

SJK DINA 10 

best player - Mark Mihhailov

Sillamae Estonia
11 logo Dina 100 70

SJK DINA  

best player - Anton Siltsev

Sillamae Estonia
12 Ajax Tallinn

Ajax

best player - Vlad Zazulja

Tallinn Estonia
         
    Group 2008    
1 logo Dina 100 70

SJK DINA  girl

best player - Marta Panova

Sillamae Estonia
2 Narva Trans 2018

Trans M red

best player -Saveli Tarassenkov

Narva  Estonia
3 logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Platon Tsitterkopf

Sillamae Estonia
4 Narva Trans 2018

Trans M

best player - Vladimir Panfiljonok

Narva  Estonia
5 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Viktor Sergeev

Johvi Estonia
6 Raduga Belgorod

Raduga 

best player - Dmitri Jamstsikov

Belgorod Russia
7  Narva Trans 2018

Trans Z  

best player - Anton Tolstopjatov

Narva    Estonia

 

 

Väike saal Малый зал. 2011, 2012. Väljakul 4 mängija ja väravavaht

start

end

team 1

team 2

result 14.12

1

11:00

11:17

Trans J 11

Trans J red 11

4-0 

2

11:20

11:37

JK Tarvas kollane 11

JK Tarvas must 11

3-0 

3

11:40

11:57

JK Volta 11

SJK DINA  11

0-3 

4

12:00

12:17

Trans J 11

JK Tarvas must 11

3-0 

5

12:20

12:37

Trans J red 11

JK Tarvas kollane 11

0-4 

6

12:40

12:57

SJK DINA  11

JK Tarvas must 11

3-0 

7

13:00

13:17

Trans J 11

JK Tarvas kollane 11

2-3 

8

13:20

13:37

Phoenix 12

Trans N 12

1-2 

9

13:40

13:57

JK Tarvas must 11

JK Volta 11

 0-2

10

14:00

14:17

DINA 12

Phoenix 12

5-0 

11

14:20

14:37

JK Tarvas kollane 11

SJK DINA  11

0-3 

12

14:40

14:57

Zenit 12

Trans N 12

4-0 

13

15:00

15:17

JK Tarvas must 11

Trans J red 11

 1-0

14

15:20

15:37

DINA 12

Zenit 12

 1-0

15

15:40

15:57

JK Volta 11

JK Tarvas kollane 11

 4-1

16

16:00

16:17

Phoenix 12

Zenit 12

2-5 

17

16:20

16:37

DINA 12

Trans N 12

4-1 

start

end

team 1

team 2

result 15.12

18

11:00

11:17

Trans J 11

SJK DINA  11

 1-1

19

11:20

11:37

Trans M  12

Fosforit 12

 2-2

20

11:40

11:57

Trans J red 11

JK Volta 11

0-3 

21

12:00

12:17

Zenit 12

Trans M  12

5-0 

22

12:20

12:37

SJK DINA  11

Trans J red 11

10-0 

23

12:40

12:57

Fosforit 12

Phoenix 12

 2-1

24

13:00

13:17

Trans J 11

JK Volta 11

0-0 

25

13:20

13:37

DINA 12

Fosforit 12

1-2 

26

13:40

13:57

Trans N 12

Trans M 12

 0-2

27

14:00

14:17

Fosforit 12

Zenit 12

0-8 

28

14:20

14:37

Phoenix 12

Trans M  12

2-2 

29

14:40

14:57

Trans N 12

Fosforit 12

1-6 

30

15:00

15:17

DINA 12

Trans M 12

4-0 

 

 

Suur saal Большой зал. 2008, 2009. Väljakul 4 mängija ja väravavaht

start

end

team 1

team 2  

result 10.12

1

18:10

18:27

SJK DINA 08

SJK DINA  girl

1-2 

start

end

team 1

team 2  

result 13.12

2

18:00

 

18:17

Raduga 08

SJK DINA 08

1-2 

3

18:20

 

18:37

MFC Stalitsa (09)

SJK DINA (09)

1-0 

4

18:40

 

18:57

Raduga 08

SJK DINA  girl

1-4 

start

end

team 1

team 2  

result 14.12

6

10:00

10:17

Legion 47 (09)

Kalev (09)

2-2 

7

10:20

10:37

Krasnogvardeets (09)

JK Tarvas kollane (09)

0-1 

8

10:40

10:57

Trans J (09)

Phoenix (09)

6-0 

9

11:00

11:17

JK Tarvas must (09)

SJK DINA (09)

1-0 

10

11:20

11:37

MFC Stalitsa (09)

Ajax (09)

3-0 

11

11:40

11:57

JK Tarvas kollane (09)

Trans J (09)

0-1 

12

12:00

12:17

Krasnogvardeets (09)

 Phoenix (09)

0-1 

13

12:20

12:37

MFC Stalitsa (09)

JK Tarvas must (09)

 2-0

14

12:40

12:57

SJK DINA (09)

Ajax (09)

2-2 

15

13:00

13:17

 Phoenix (09)

JK Tarvas kollane (09)

0-3 

16

13:20

13:37

Krasnogvardeets (09)

Trans J (09)

0-1 

17

13:40

13:57

Ajax (09)

JK Tarvas must (09)

0-1 

18

14:00

14:17

Legion 47 (09)

FC Peipsi Un (09)

 1-2

19

14:20

14:37

Kalev (09)

SJK DINA (10)

1-1 

20

14:40

14:57

SJK DINA (10)

FC Peipsi Un (09)

2-3 

21

15:00

15:17

Trans M 08

Raduga 08

3-0 

22

15:20

15:37

FC Peipsi Un (09)

Kalev (09)

0-2 

23

15:40

15:57

Trans Z  08

 Trans M red 08

 0-4

24

16:00

16:17

Legion 47 (09)

SJK DINA (10)

2-0 

25

16:20

16:37

Trans M 08

SJK DINA 08

0-1 

26

16:40

16:57

Phoenix 08

Trans Z  08

2-0 

27

17:00

17:17

Trans M 08

 Trans M red 08

 2-1

28

17:20

 

17:37

SJK DINA  girl

Phoenix 08

 2-1

29

17:40

 

17:57

Trans M 08

Trans Z  08

0-1 

30

18:00

 

18:17

Phoenix 08

SJK DINA 08

0-0 

31

18:20

18:37

 Trans M red 08

Raduga 08

 4-1

start

end

team 1

team 2  

result 15.12

32

9:00

9:17

9-12 pl Krasnogvardeets (09)

9-12 pl 09 Ajax (09)

1-0 

33

9:20

9:37

9-12 pl SJK DINA (09)

9-12 pl 09 SJK DINA (10)

 2-4

34

9:40

9:57

5-8 pl 09 Legion 47 (09)

5-8 pl Kalev (09)

5-1 

35

10:00

10:17

5-8 pl JK Tarvas must (09)

5-8 pl09 Phoenix (09)

3-1 

36

10:20

10:37

9-12 pl Krasnogvardeets (09)

9-12 pl SJK DINA (09)

2-0 

37

10:40

10:57

9-12 pl SJK DINA (10)

9-12 pl Ajax (09)

 0-2

38

11:00

11:17

5-8 pl  Phoenix (09)

5-8 pl  Legion 47 (09)

0-3 

39

11:20

11:37

5-8 pl JK Tarvas must (09)

 5-8 pl Kalev (09)

 2-1

40

11:40

11:57

9-12 pl SJK DINA (09)

9-12 pl Ajax (09)

2-1 

41

12:00

12:17

9-12 pl Krasnogvardeets (09)

9-12 pl SJK DINA (10)

 2-2

42

12:20

12:37

5-8 pl  JK Tarvas must (09)

5-8 pl  Legion 47 (09)

0-3 

43

12:40

12:57

5-8 pl Kalev (09)

5-8 pl Phoenix (09)

0-1 

44

13:00

13:17

1-4 pl   MFC Stalitsa (09)

1-4 pl JK Tarvas kollane (09)

 1-0

45

13:20

13:37

1-4 pl FC Peipsi Un (09)

1-4 pl Trans J (09)

0-2 

46

13:40

13:57

Raduga 08

Trans Z  08

1-0 

47

14:00

14:17

1-4 pl MFC Stalitsa (09)

1-4 pl Trans J (09)

0-2 

48

14:20

14:37

1-4 pl JK Tarvas kollane (09)

1-4 pl  FC Peipsi Un (09)

 3-0

49

14:40

 

14:57

Phoenix 08

Raduga 08

0-0 

50

15:00

15:17

1-4 pl   MFC Stalitsa (09)

1-4 pl  FC Peipsi Un (09) 

 1-0

51

15:20

15:37

1-4 pl JK Tarvas kollane (09)

1-4 pl Trans J (09)

 2-3

52

15:40

15:57

Trans Z  08

SJK DINA  girl

0-3 

53

16:00

16:17

 Trans M red 08

Phoenix 08

3-0 

54

16:20

16:37

Trans Z  08

SJK DINA 08

0-2 

55

16:40

16:57

SJK DINA  girl

 Trans M red 08

1-1 

56

17:00

17:17

Trans M 08

Phoenix 08

1-1 

57

17:20

17:37

SJK DINA 08

 Trans M red 08

0-2 

58

17:40

17:57

Trans M 08

SJK DINA  girl

1-1 

 

2009 place 9-12

1

2

3

4

balls

points

place

1

russia 640

 

Krasnogvardeets (09)

Sankt-Peterburg

 Krasnogvardeets 2-2   1-0  2-0 5-2

2

estonia 640

 

 SJK DINA (10)

Sillamae

 2-2 logo Dina 100 70   0-2 4-2   6-6  4 10 

3

estonia 640

 

 FC Ajax (09)

Tallinn

0-1  2-0   Ajax Tallinn  1-2 3-3  12 

4

estonia 640

 

SJK DINA (09)

Sillamae

 0-2  2-4 2-1  logo Dina 100 70   4-7 11 

 

2009 place 5-8

1

2

3

4

balls

points

place

1

estonia 640

 Phoenix (09)

Jõhvi

 Phoenix Johvi 0-3   1-3  1-0 2-6   3  7

2

russia 640

 Legion 47 (09)

Pikaljevo

 3-0 Legion47 pikalevo   3-0  5-1 11-3

3

estonia 640

 Tarvas must (09)

Rakvere

3-1   0-3 Tarvas Rakvere  0-0   3-4  4

4

estonia 640

 Kalev (09)

Sillamae

0-1   1-5  0-0 sillame kalev 300x292   1-6  1

 

2009 place 1-4

1

2

3

4

balls

points

place

1

belarus 640

 

MFC Stalitsa (09)

Minsk

 Stolita Minsk 1-0   0-2 1-0 2-2   6

2

estonia 640

 

FC Peipsi Un (09)

Kallaste

 0-1 Peipsi FC  0-2  0-3  0-6 

3

estonia 640

 Trans J (09)

Narva

 2-0 2-0  Narva Trans 2018  3-2  7-2 

4

estonia 640

 Tarvas kollane (09)

Rakvere 

 0-1 3-0   2-3 Tarvas Rakvere   5-4  3

 

 

 

team 2013

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

estonia 640

TRANS N

Narva

Narva Trans 2018   0-3 5-0   0-2 1-2   6-7

2

estonia 640

DINA

Sillamae

3-0  logo Dina 100 70  2-1  7-0  6-0  18-1  12 

3

estonia 640

TRANS M

Narva

 0-5 1-2  Narva Trans 2018  3-0  12-0  16-7   6

4

estonia 640

JÄRVE

Kohtla-Järve

 2-0 0-7   0-3 Jarve K j gif   0-1  2-11

5

estonia 640

 TRANS N RED

Narva

 2-1 0-6  0-12  1-0  Narva Trans 2018  3-19   6  3

 

 

team 2012

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

russia 640

Zenit 

Sankt-Peterburg

Zenit  4-0   8-0 0-1   5-2  5-0 22-3   12

2

estonia 640

Trans N 

Narva

 0-4 Narva Trans 2018  1-6   1-4 2-1   0-2 4-17 

3

russia 640

Fosforit

Kingisepp

0-8  6-1  Fosforit Kingisepp   2-1  2-1 2-2  12-13  10 

4

estonia 640

SJK DINA 

Sillamäe

 1-0  4-1  1-2 logo Dina 100 70  5-0   4-0 17-3  12 

5

estonia 640

Phoenix 

Jõhvi

2-5  1-2  1-2   0-5  Phoenix Johvi  2-2 6-16   6

6

estonia 640

Trans M

Narva

 0-5 2-0  2-2   0-4 2-2  Narva Trans 2018  6-13 

 

 

team 2011

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

estonia 640

Trans red

Narva 

 Narva Trans 2018  0-1  0-3  0-10 0-4  0-4  0-22   0  6

2

estonia 640

Tarvas must

Rakvere

1-0  Tarvas Rakvere  0-2  0-3   0-3  0-3  1-11

3

estonia 640

JK Volta

Pohja-Tallinna

3-0   2-0  Volta Pohja Tallinna 0-3  4-1  0-0  9-4  2

4

estonia 640

SJK DINA 

Sillamäe

 10-0  3-0  3-0 logo Dina 100 70  3-0   1-1 20-1   13  1

5

estonia 640

Tarvas kollane

Rakvere

 4-0  3-0  1-4  0-3 Tarvas Rakvere   3-2  11-9

6

estonia 640

Trans

Narva

4-0   3-0 0-0  1-1   2-3  Narva Trans 2018 10-4   7

 

 

 Suur saal

 2009. aastal 1-4 koha saanud rühmade võitjad ja 3 grupi parim teine võistkond. 9–12 koha eest sai gruppide neljas koht ja halvim võistkond 3. koha. Näitajad: punktid rühmas, väravate vahe, löödud väravate arv, partiid

по 2009 за 1-4 места победители групп и лучшая вторая  команда из 3-х групп. За 9-12 места четвертые места в группах и худшая команда занявшая 3 место. Показатели: очки в группе, разница забитых мячей, количество забитых мячей,жребий

Team 2009 group A

1

2

3

4

balls

points

place

1

belarus 640

MFC Stalitsa (09)

Minsk

Stolita Minsk   2-0 3-0  1-0  6-0   9

2

estonia 640

Tarvas must (09)

Rakvere

 0-2 Tarvas Rakvere   1-0 1-0   2-2  6  2

3

estonia 640

 FC Ajax (09)

Tallinn

 0-3  0-1 Ajax Tallinn   2-2  2-6  4

4

estonia 640

SJK DINA (09)

Sillamae

 0-1  0-1 2-2  logo Dina 100 70  2-4 

 

 

Team 2009 group B

1

2

3

4

balls

points

place

1

russia 640

Legion 47 (09)

Pikaljevo

 Legion47 pikalevo 1-2   2-0 2-2   5-4  4  3

2

estonia 640

FC Peipsi Un (09)

Kallaste

2-1  Peipsi FC   3-2  0-2 5-5   1

3

estonia 640

 SJK DINA (10)

Sillamae

 0-2  2-3 logo Dina 100 70   2-2 4-7 

4

estonia 640

Kalev (09)

Sillamae

2-2  2-0  2-2  sillame kalev 300x292  6-4 

 

 

Team 2009 group C

1

2

3

4

balls

points

place

1

russia 640

Krasnogvardeets (09)

Sankt-Peterburg

Krasnogvardeets 

 0-1  0-1 0-1   0-3  4

2

estonia 640

Trans J (09)

Narva

 1-0  Narva Trans 2018 1-0   6-0  8-0  9

3

estonia 640

 Tarvas kollane (09)

Rakvere

1-0   0-1  Tarvas Rakvere  2-0  3-1  6  2

4

estonia 640

Phoenix (09)

Jõhvi

1-0  0-6   0-2  Phoenix Johvi  1-8  3

 

team 2008

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

Trans red M

Narva

Narva Trans 2018   3-0  2-0  4-1 1-2  1-1 4-0   15-4 13   2

2

estonia 640

Phoenix 

Jõhvi

 0-3  Phoenix Johvi 0-0  0-0  1-1  1-2   2-0 4-6   6

3

estonia 640

DINA

Sillamäe

 0-2  0-0 logo Dina 100 70  2-1  1-0  1-2   2-0 6-5  10 

4

russia 640

Raduga

Belgorod

 1-4  0-0  1-2  Raduga Belgorod 0-3  1-4  1-0   4-19  4  6

5

estonia 640

Trans M

Narva

2-1   1-1 0-1  3-0  Narva Trans 2018   1-1 0-1   7-5

6

estonia 640

DINA girls

Sillamäe

 1-1  2-1 2-1   4-1 1-1  logo Dina 100 70  3-0  13-5  14   1

7

estonia 640

Trans Z

Narva

0-4 0-2  0-2  0-1   1-0  0-3 Narva Trans 2018  1-12 

 

 väike saal. 2013. Väljakul 4 mängija ja väravavaht  13.12.2019

start

end

team 2013

team 2013

result 13.12

1

17:40

17:57

DINA (13)

Järve (13)

7-0 

2

18:00

18:17

Trans N red (13)

Trans N (13)

2-1 

3

18:20

18:37

DINA (13)

Trans  M (13)

2-1 

4

18:40

18:57

Järve (13)

Trans N red (13)

0-1 

5

19:00

19:17

Trans  M (13)

Trans N (13)

 0-3

6

19:20

19:37

DINA (13)

Trans N red (13)

 6-0

7

19:40

19:57

Trans N (13)

Järve (13)

0-2 

8

20:00

20:17

Trans  M (13)

Trans N red (13)

12-0 

9

20:20

20:37

DINA (13)

Trans N (13)

 3-0

10

20:40

20:57

Järve (13)

Trans  M (13)

 0-3

 


 

    01.12.2019    
Place  Logo  tüdrukud 2007 city  country 
1  logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player  -  Nazarova Ksenija

Sillamae Estonia 
2 Legion Tallinn

LEGION

best player - Karina Kuraksina

Tallinn Estonia
3 Maardu LM

MAARDU LM

best player - Anneli Jakobson

Maardu  Estonia
4 Levadia

FC LEVADIA

best player - Maria Arhangelskaja

Tallinn Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans 

best player - Kira-Sofia Eder

Narva  Estonia
6 MRJK Viimsi

MRJK 

best player - Mariel Roosioks

Viimsi Estonia 

 

01.12.2019 Sillamae Spordikomleks, Kesk 30, suur saal, Väljakul 4 mängija ja väravavaht , tüdrukud 2007

start

end

team 1

team 2  

result 01.12

1

10:00

10:17

SJK DINA

Viimsi MRJK

 10-0

2

10:20

10:37

 MAARDU LM

FC LEVADIA

 4-1

3

10:40

10:57

SJK DINA

Trans

11-0 

4

11:00

11:17

Viimsi MRJK

 MAARDU LM

1-9 

5

11:20

11:37

SJK DINA

FC LEVADIA

4-0 

6

11:40

11:57

Viimsi MRJK

Trans

 0-2

7

12:00

12:17

 MAARDU LM

LEGION

0-3 

8

12:20

12:37

Trans

FC LEVADIA

 0-3

9

12:40

12:57

LEGION

Viimsi MRJK

6-0 

10

13:00

13:17

SJK DINA

 MAARDU LM

4-0 

11

13:20

13:37

LEGION

Trans

9-0 

12

13:40

13:57

FC LEVADIA

Viimsi MRJK

5-2 

13

14:00

14:17

SJK DINA

LEGION

2-2 

14

14:20

14:37

Trans

 MAARDU LM

 1-6

15

14:40

14:57

FC LEVADIA

LEGION

1-5 

 

team 2007

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

FC LEVADIA

Tallinn

 Levadia 0-4   1-4  3-0 1-5  5-2  10-15   6  4

2

DINA

Sillamae

 4-0  logo Dina 100 70 4-0  11-0  2-2  10-0  31-2   13  1

3

MAARDU LM

Maardu

 4-1  0-4 Maardu LM  6-1  0-3  9-1  19-10   9  3

4

Trans

Narva

 0-3  0-11 1-6  Narva Trans 2018 0-9  2-0  3-29   3  5

5

 LEGION

Tallinn

 5-1 2-2   3-0  9-0 Legion Tallinn   6-0  19-3 13 

6

MRJK

Viimsi

 2-5 0-10  1-9  0-2   0-6 MRJK Viimsi   3-32  0  6

 

 

 

Place Logo

Group 2013

 City  Country  
2013 Poisid  logo Dina 100 70

SJK DINA  

best player - Turets Artjom

Sillamae  Estonia 
2013 Poisid Narva Trans 2018

Trans M

best player - Timur Chibisov

  Narva   Estonia
2013 Poisid Narva Trans 2018

Trans N red

best player - Aleksandr Terentjev

  Narva  Estonia
2013 Poisid Jarve K j

Järve

best player - Aleksandr Lis

Kohtla-Järve Estonia
2013 Poisid Narva Trans 2018

Trans N

best player - Timofei Danilov

  Narva  Estonia 
         
    Group 2012    
2012 Poisid logo Dina 100 70 SJK DINA  Sillamae Estonia
2012 Poisid Fosforit Kingisepp Fosforit Kingisepp Estonia
2012 Poisid  Narva Trans 2018 Trans N   Narva   Estonia
2012 Poisid  Phoenix Johvi Phoenix  Johvi  Estonia
2012 Poisid Zvezda 2 Zvezda Sankt-Peterburg Russia
2012 Poisid  Narva Trans 2018 Trans M  Narva   Estonia
    Group 2011    
2011 Poisid Narva Trans 2018 Trans J Narva  Estonia
2011 Poisid Narva Trans 2018 Trans J red  Narva  Estonia
2011 Poisid logo Dina 100 70 SJK DINA  Sillamae Estonia
2011 Poisid Tarvas Rakvere JK Tarvas must Rakvere Estonia
2011 Poisid Tarvas Rakvere JK Tarvas kollane Rakvere Estonia
2011 Poisid Volta Pohja Tallinna Pohja-Tallinna JK Volta Tallinn Estonia
         
         
    Group 2009    
2009 Poisid Narva Trans 2018 Trans  Narva  Estonia
2009 Poisid sillame kalev 300x292 Kalev Sillamae Estonia
2009 Poisid logo Dina 100 70 SJK DINA  Sillamae Estonia
2009 Poisid Stolita Minsk MFC Stalitsa Minsk Belarus
2009 Poisid Tarvas Rakvere JK Tarvas must Rakvere Estonia
2009 Poisid Tarvas Rakvere JK Tarvas kollane Rakvere Estonia
2009 Poisid Ajax Tallinn Ajax Tallinn Estonia
2009 Poisid Phoenix Johvi Phoenix Johvi Estonia
2009 Poisid Peipsi FC FC Peipsi Un. Kallaste Estonia
2009 Poisid logo Dina 100 70 SJK DINA  Sillamae Estonia
2009 Poisid Krasnogvardeets Krasnogvardeets Sankt-Peterburg Russia
2009 Poisid Legion47 pikalevo Legion 47 Pikaljevo Russia
         
    Group 2008    
2008 Poisid Narva Trans 2018 Trans M Narva  Estonia
2008 Poisid logo Dina 100 70 SJK DINA  Sillamae Estonia
2008 Poisid Phoenix Johvi Phoenix Johvi Estonia
2008 Poisid logo Dina 100 70 SJK DINA  girl Sillamae Estonia
2008 Poisid Raduga Belgorod Raduga  Belgorod Russia
2008 Poisid  Narva Trans 2018  Trans M red  Narva   Estonia
 2008 Poisid  Narva Trans 2018 Trans Z   Narva    Estonia

 

 

 

 

 


 

    16.11.2019    
Place  Logo  2012 city  country 
1  logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player 

 Narva Estonia 
2 Narva Trans 2018

Trans N

best player - Fjodor Bõstrov

Narva Estonia
3 Jarve K j

Järve

best player - David Burdakov

Kohtla-Järve  Estonia
4 Narva Trans 2018

Trans M

best player - Maksim Kumskoi

Narva Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans M red

best player - Bogdan Davõdovski

Narva  Estonia
6 Narva Trans 2018

Trans N red

best player - Aleksandr Terentjev

Narva Estonia 
     17.11.2019    
    2008    
1 Narva Trans 2018

Trans

best player  - Aleksandr Solodov

Narva Estonia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player  - Stepan Bolsakov

Sillamae Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans red

best player - Ilja Rebrik

Narva Estonia
4 Zvezda 2

Zvezda

best player - Mihail Masinistov

Sankt-Peterburg Russia
 5 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Kevin Tammiste 

Jõhvi  Estonia
6  Tiigrid loo

Tigrid

best player - Nikita Kuzmenkov

Jõhvi  Estonia

 

17.11.2019 suur saal. 2008. Väljakul 4 mängija ja väravavaht

start

end

team 1   2008

team 2  2008

result 17.11

1

10:00

10:17

SJK DINA

Tiigrid

2-1 

2

10:20

10:37

Trans

Trans red

1-0 

3

10:40

10:57

Phoenix

Звезда

0-7 

4

11:00

11:17

SJK DINA

Trans

 2-2

5

11:20

11:37

Phoenix

Tiigrid

1-0 

6

11:40

11:57

Звезда

Trans red

 0-1

7

12:00

12:17

SJK DINA

Phoenix

3-0 

8

12:20

12:37

Звезда

Trans

0-2 

9

12:40

12:57

Trans red

Tiigrid

1-3 

10

13:00

13:17

SJK DINA

Звезда

1-1 

11

13:20

13:37

Trans red

Phoenix

4-0 

12

13:40

13:57

Tiigrid

Trans

0-1 

13

14:00

14:17

SJK DINA

Trans red

 0-0

14

14:20

14:37

Tiigrid

Звезда

1-2 

15

14:40

14:57

Trans

Phoenix

6-0 

 

team 2008

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

estonia 640

Trans red

Narva

 Narva Trans 2018  0-0  1-3 1-0  4-0  0-1   6-4
 3

2

estonia 640

DINA

Sillamae

 0-0 logo Dina 100 70   2-1  1-1 3-0  2-2   8-4
 1 3  1  3  1

3

estonia 640

Tiigrid

Jõhvi

3-1  1-2  Tiigrid loo  1-2   0-1  0-1  5-7
 3  0

4

russia 640

Zvezda

Sankt-Peterburg

 0-1  1-1 2-1  Zvezda 2  7-0  0-2  10-5 
 0  1  3

5

estonia 640

 Phoenix

Jõhvi

 0-4 0-3  1-0   0-7 Phoenix Johvi   0-6  1-20
 0  0  3

6

estonia 640

Trans

Narva

 1-0 2-2  1-0  2-0   6-0 Narva Trans 2018   12-2 13 
 1  3  3

 

 

16.11.2019 väike saal. 2012. Väljakul 4 mängija ja väravavaht

F

start

end

team 1   2012

team 2  2012

result 16.11

1

12:15

12:32

SJK DINA  12

Trans N 12

3-0 

2

12:35

12:52

Trans M 12

 Trans M red 12

2-0 

3

12:55

13:12

Järve 12

Trans N red 12

6-0 

4

13:15

13:32

SJK DINA  12

Trans M 12

3-0 

5

13:35

13:52

Järve 12

Trans N 12

1-2 

6

13:55

14:12

Trans N red 12

 Trans M red 12

0-3 

7

14:15

14:32

SJK DINA  12

Järve 12

4-0 

8

14:35

14:52

Trans N red 12

Trans M 12

2-4 

9

14:55

15:12

 Trans M red 12

Trans N 12

4-1 

10

15:15

15:32

SJK DINA  12

Trans N red 12

6-1 

11

15:35

15:52

 Trans M red 12

Järve 12

 1-4

12

15:55

16:12

Trans N 12

Trans M 12

 1-0

13

16:15

16:32

SJK DINA  12

 Trans M red 12

4-0

14

16:35

16:52

Trans N 12

Trans N red 12

7-0 

15

16:55

17:12

Trans M 12

Järve 12

2-3 

 

team 2012

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

estonia 640

Trans M red

Narva

Narva Trans 2018  0-4  1-4  0-2  3-0  4-1  8-11 

2

estonia 640

DINA

Sillamae

 4-0 logo Dina 100 70  4-0  3-0  6-1  3-0   20-1  15

3

estonia 640

Järve

Kohtla-Järve

 4-1 0-4  Jarve K j gif  3-2  6-0   1-2 14-9 

4

estonia 640

Trans M

Narva

2-0  0-3  2-3 Narva Trans 2018  4-2  0-1  8-9 

5

estonia 640

Trans N red

Narva

0-3  1-6  0-6   2-4 Narva Trans 2018  0-7  3-26

6

estonia 640

Trans N

Narva

1-4  0-3  2-1  1-0  7-0  Narva Trans 2018  11-8   9

 

 

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

 Tournaments Partners

 

 All tournament

 

ESTONIA SPRING CUP 223 315
seacup

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
 krunk inger silvestnik narva   peetri Federatia Petrazavodska maxima Dokaball
 Infootball.me laagna   Molodoi ee  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
sporttimatkat fi kutsekool gumnasium Yes ID kutseharidus sekundomer sportandme logo EJL
Footcom Ulei Noorus 24sport futboloff footbal4live Dokaball pohjarannik

 

2018 Maardu Tammeka Tartu Zenit1925 Korolev FCH Moskva Raduga Belgorod Viking borisov Ajax Tallinn Borisov Zvezda Lubertsi Flagman Puskin Tarvas Rakvere Neva Sankt Peterburg Parus Ivangorod Narva Trans 2018 Jarve K j Phoenix Johvi 49 team
2017 Lokomotiv Saint Petersburg Logo Parus Ivangorod Pohjatallinna logo Gol Sankt Peterburg Jarve K-j Nevski front Levadia logo Dina 100 70 Viru star Ajax Tallinn Narva trans Lokomotiv Saint Petersburg Logo Tarvas Rakvere loko Piter Sillamae Kalev Lokomotiv Johvi 47 team
2016 Podol Kiev logo Merkuur Juunior Logo 130px Duss 14 Kiev First Goal Krasnogvardeec kirishi gerb Spartak Ivanofrakivsk Gol Sankt Peterburg Cosmos Tallinn Zvezda Petrozavodsk Ajax Tallinn Lokomotiv Johvi Narva trans Druzba Krasnoe selo Jarve K-j Pohjatallinna logo 43 team
2015 Kolomogi kirishi gerb Merkuur Juunior Logo 130px Legion Tallinn logo Dina 100 70 Parus Ivangorod Jarve K-j Sillamae Kalev Viru star Narva trans Pohjatallinna logo Krasnogvardeec Impuls kamenets podolsk Gol Sankt-Peterburg Lokomotiv Johvi Eurohim Kingisepp 47 team
2014 Legion Tallinn logo Dina 100 70 Parus Ivangorod Viru star Zvezda Petrozavodsk kirishi gerb Kolomogi Jarve K-j Merkuur Juunior Logo 130px Lokomotiv Johvi Nevski front Sillamae Kalev Viru star logo Dina 100 70 Jarve K-j Parus Ivangorod 49 team
2013  Narva trans  Legion Tallinn  Zvezda Petrozavodsk logo Dina 100 70  Parus Ivangorod Jarve K-j Viru star Lokomotiv Johvi Nevski front Merkuur Juunior Logo 130px Kolomogi kirishi gerb Zenit Gatchina Druzba Krasnoe selo Vsevolocsk Diugas 39 team