DINA WINTER CUP  2019 - 6th tournament

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 755.jpg
  • 756.jpg
  • 757.jpg
  • 758.jpg
  • 759.jpg
  • 760.jpg
  • 761.jpg
  • 762.jpg
  • 763.jpg
  • 764.jpg
  • 765.jpg
  • 766.jpg
  • 767.jpg
  • 768.jpg
  • 769.jpg
  • 770.jpg
  • 771.jpg
  • 772.jpg
  • 773.jpg
  • 774.jpg
  • 775.jpg
  • 776.jpg
  • 777.jpg
  • 778.jpg
  • 779.jpg
  • 780.jpg
  • 781.jpg
  • 782.jpg
  • 783.jpg
  • 784.jpg
  • 785.jpg
  • 786.jpg
  • 787.jpg
  • 788.jpg
  • 789.jpg
  • 790.jpg
  • 791.jpg
  • 792.jpg
  • 793.jpg
  • 794.jpg
  • 795.jpg
  • 796.jpg
  • 797.jpg
  • 798.jpg
  • 799.jpg
  • 800.jpg
  • 801.jpg
  • 802.jpg
  • 803.jpg
  • 804.jpg
  • 805.jpg
  • 806.jpg
  • 807.jpg
  • 808.jpg
  • 809.jpg
  • 810.jpg
  • 811.jpg
  • 812.jpg
  • 813.jpg
  • 814.jpg
  • 815.jpg
  • 816.jpg
  • 817.jpg
  • 818.jpg
  • 819.jpg
  • 820.jpg
  • 821.jpg
  • 822.jpg
  • 823.jpg
  • 824.jpg
  • 825.jpg
  • 826.jpg
  • 827.jpg
  • 828.jpg
  • 829.jpg
  • 830.jpg
  • 831.jpg
  • 832.jpg
  • 833.jpg
  • 834.jpg
  • 835.jpg
  • 836.jpg
  • 837.jpg
  • 838.jpg
  • 839.jpg
  • 840.jpg
  • 841.jpg
  • 842.jpg
  • 843.jpg
  • 844.jpg
  • 845.jpg
  • 846.jpg
  • 847.jpg
  • 848.jpg
  • 849.jpg
  • 850.jpg
  • 851.jpg
  • 852.jpg
  • 853.jpg
  • 854.jpg
  • 855.jpg
  • 856.jpg
  • 857.jpg
  • 858.jpg
  • 859.jpg
  • 860.jpg
  • 861.jpg
  • 862.jpg
  • 863.jpg
  • 864.jpg
  • 865.jpg
  • 866.jpg
  • 867.jpg
  • 868.jpg
  • 869.jpg
  • 870.jpg
  • 871.jpg
  • 872.jpg
  • 873.jpg
  • 874.jpg
  • 875.jpg
  • 876.jpg
  • 877.jpg
  • 878.jpg
  • 879.jpg
  • 880.jpg
  • 881.jpg
  • 882.jpg
  • 883.jpg
  • 884.jpg
  • 885.jpg
  • 886.jpg
  • 887.jpg
  • 888.jpg
  • 889.jpg
  • 890.jpg
  • 891.jpg
  • 892.jpg
  • 893.jpg
  • 894.jpg
  • 895.jpg
  • 896.jpg
  • 897.jpg
  • 898.jpg
  • 899.jpg
  • 900.jpg
  • 901.jpg
  • 902.jpg
  • 903.jpg
  • 904.jpg
  • 905.jpg
  • 906.jpg
  • 907.jpg
  • 908.jpg
  • 909.jpg
  • 910.jpg
  • 913.jpg
  • 914.jpg
  • 916.jpg
  • 917.jpg
  • 918.jpg
  • 919.jpg
  • 920.jpg
  • 921.jpg
  • 922.jpg
  • 923.jpg
  • 924.jpg
  • 925.jpg
  • 926.jpg
  • 927.jpg
  • 928.jpg
  • 929.jpg
  • 930.jpg
  • 931.jpg
  • 932.jpg
  • 933.jpg
  • 934.jpg
  • 935.jpg
  • 936.jpg
  • 937.jpg
  • 938.jpg
  • 939.jpg
  • 940.jpg
  • 941.jpg
  • 942.jpg
  • 943.jpg
  • 944.jpg
  • 945.jpg
  • 946.jpg
  • 947.jpg
  • 948.jpg
  • 949.jpg
  • 950.jpg
  • 951.jpg
  • 952.jpg
  • 953.jpg
  • 954.jpg
  • 955.jpg
  • 956.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 965.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 970.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • 988.jpg
  • 989.jpg
  • 990.jpg
  • 991.jpg
  • 992.jpg
  • 993.jpg
  • 994.jpg
  • 995.jpg
  • 996.jpg
  • 997.jpg
  • 998.jpg
  • 999.jpg

 

    9-10.03.2019    
Place  Logo  2009 city  contry 
1  Narva Trans 2018

Trans M

best player - Aleksandr Trofimov

 Narva Estonia 
2 logo Dina 100 70

SJK DINA 

best player - Ivan Nerovny

Sillamae Estonia
3  Narva Trans 2018

Trans

best player - Matvei Luskin

Narva  Estonia
4 Cosmos Tallinn

 Cosmos

best player - Artur Kudrjavkin

  Tallinn Estonia
5  parnu jk

JK Pärnu

best player - 

Pärnu  Estonia
6  Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Henri Mihkelson

Johvi Estonia 
7 Sillamae Kalev

Kalev

best player -Anton Siltsev

Sillamae Estonia
8 Korolev FCH Moskva

FSH Korolev&Ko

best player - Maksim Alehin

  Moskva  Russia
         
    2010    
1 Phoenix Johvi

 Phoenix sinine

best player - Adrian Mandre

Johvi Estonia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Matvei Karrin

Sillamae Estonia
3 logo Dina 100 70

DINA 

best player - Kõverik Pau

Sillamae Estonia
4 Narva Trans 2018

Trans girl

best player - Kolossova Jaroslava

  Narva  Estonia
 5  Korolev FCH Moskva

FSH Korolev&Ko

best player - Alesin Ilja

Moskva   Russia 
6  Sillamae Kalev

Kalev

best player - Vlasov Daniil

Sillamae Estonia 
7 Phoenix Johvi

Phoenix oranz

best player - Rene Rjabin

Johvi Estonia
         
    2012    
1 logo Dina 100 70

DINA

best player - Kochemba  Artjom

Sillamae Estonia
2 Phoenix Johvi

Phoenix oranz

best player - Franz Kapp

Johvi Estonia
3 Narva Trans 2018

Trans red M

best player - Pavel Klementjev

  Narva Estonia
4 Narva Trans 2018

Trans N

best player - Ilja Moskaltuk

  Narva Estonia
5  Narva Trans 2018

Trans M

best player - Artjom Horst

  Narva Estonia 
6  Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Artjom Gluskov

Johvi Estonia 
7  parnu jk

JK Pärnu

best player - Juri Zabulõka

Pärnu  Estonia

 

 aadress: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  7.02.2019 suur saal,

start

end

team 1

team 2  

result 07.03

1

16:00

16:17

SJK DINA  09

Kalev 09

5-0 

2

16:20

16:37

SJK DINA 10

 −

SJK DINA 11

 4-1

3

16:35

16:52

Kalev 10

 −

SJK DINA 11

 0-4

4

16:55

17:12

SJK DINA 10

 −

Kalev 10

 3-0

 

aadress: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  09-10.02.2019 suur saal,

start

end

team 1

team 2  

result 09.03

5

11:00

11:17

SJK DINA  09

Trans   09

1-0 

6

11:20

11:37

 Kalev  09

Phoenix   09

1-3 

7

11:40

11:57

FSH Korolev&Ko  09

Trans M  09

0-5 

8

12:00

12:17

Trans   09

 Kalev  09

3-1 

9

12:20

12:37

SJK DINA  09

Phoenix   09

5-2 

10

12:40

12:57

FSH Korolev&Ko  09

Trans   09

0-2 

11

13:00

13:17

Trans M  09

Phoenix   09

4-1 

12

13:20

13:37

 Kalev  09

FSH Korolev&Ko  09

 2-1

13

13:40

13:57

Trans   09

Trans M  09

0-3 

14

14:00

14:17

Phoenix   09

FSH Korolev&Ko  09

 3-1

15

14:20

14:37

SJK DINA  09

Trans M  09

 1-2

16

14:40

14:57

Phoenix oranz 10

Phoenix sinine 10

0-4

17

15:00

15:17

FSH Korolev&Ko  10

Trans girl 10

 1-2

18

15:20

15:37

SJK DINA 11

Phoenix sinine 10

 1-2

19

15:40

15:57

Kalev 10

Phoenix oranz 10

 7-0

20

16:00

16:17

SJK DINA 10

FSH Korolev&Ko  10

4-0 

21

16:20

16:37

Trans girl 10

Phoenix sinine 10

 0-9

22

16:40

16:57

SJK DINA 11

Phoenix oranz 10

1-1 

23

17:00

17:17

SJK DINA 10

Trans girl 10

 3-0

24

17:20

17:37

Phoenix sinine 10

FSH Korolev&Ko  10

 3-0

25

17:40

17:57

Kalev 10

Trans girl 10

 1-1

26

18:00

18:17

Phoenix oranz 10

FSH Korolev&Ko  10

 0-3

start

end

team 1

team 2  

result 10.03

27

10:00

10:17

SJK DINA 10

Phoenix oranz 10

5-0 

28

10:20

10:37

Phoenix sinine 10

Kalev 10

3-1 

29

10:40

10:57

SJK DINA 11

FSH Korolev&Ko  10

 0-0

30

11:00

11:17

Trans girl 10

Phoenix oranz 10

 2-0

31

11:20

11:37

SJK DINA 10

Phoenix sinine 10

0-0 

32

11:40

11:57

FSH Korolev&Ko  10

Kalev 10

3-2 

33

12:00

12:17

Trans girl 10

SJK DINA 11

0-2

34

12:20

12:37

SJK DINA  09

Cosmos  09

7-1 

35

12:40

12:57

JK Pärnu  09

 Kalev  09

2-2 

36

13:00

13:17

Cosmos  09

FSH Korolev&Ko  09

 1-1

37

13:20

13:37

JK Pärnu  09

Phoenix   09

3-0 

38

13:40

13:57

 Kalev  09

Cosmos  09

 1-3

39

14:00

14:17

Trans   09

JK Pärnu  09

2-2 

40

14:20

14:37

Phoenix   09

Cosmos  09

 0-0

41

14:40

14:57

FSH Korolev&Ko  09

JK Pärnu  09

0-4 

42

15:00

15:17

Trans M  09

 Kalev  09

 2-0

43

15:20

15:37

Phoenix   09

Trans   09

0-3 

44

15:40

15:57

Cosmos  09

JK Pärnu  09

 2-1

45

16:00

16:17

SJK DINA  09

FSH Korolev&Ko  09

7-1 

46

16:20

16:37

Trans M  09

Cosmos  09

 1-0

47

16:40

16:57

SJK DINA  09

JK Pärnu  09

 8-2

48

17:00

17:17

Cosmos  09

Trans   09

 0-1

49

17:20

17:37

JK Pärnu  09

Trans M  09

 0-6

 

 

 Адрес: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  10.03.2019  väike saal

№  start end result 10.03
1 11:00 11:17 DINA 12 Trans N 12 5-1 
2 11:20 11:37 Phoenix oranz 12 Phoenix 12 10-0 
3 11:40 11:57 Trans red M 12 Trans M 12  2-0
4 12:00 12:17 Phoenix oranz 12 Trans N 12 1-0 
5 12:20 12:37 Trans red M 12 JK Pärnu 12 4-0 
6 12:40 12:57 Trans M 12 Phoenix 12 4-0 
7 13:00 13:17 DINA 12 Phoenix oranz 12 2-1 
8 13:20 13:37 Trans M 12 Trans N 12 0-3 
9 13:40 13:57 Phoenix 12 JK Pärnu 12 1-0 
10 14:00 14:17 DINA 12 Trans red M 12 4-0 
11 14:20 14:37 Trans M 12 Phoenix oranz 12 0-5 
12 14:40 14:57 JK Pärnu 12 Trans N 12 0-9 
13 15:00 15:17 DINA 12 Trans M 12 0-2 
14 15:20 15:37 Phoenix 12 Trans red M 12 0-3 
15 15:40 15:57 JK Pärnu 12 Phoenix oranz 12  0-11
16 16:00 16:17 DINA 12 Phoenix 12  8-0
17 16:20 16:37 Phoenix oranz 12 Trans red M 12 2-0 
18 16:40 16:57 Trans N 12 Phoenix 12 2-0 
19 17:00 17:17 JK Pärnu 12 Trans M 12  0-8
20 17:20 17:37 Trans N 12 Trans red M 12 0-1 
21 17:40 17:57 DINA 12 JK Pärnu 12  15-0

 

 

команды

1

2

3

4

5

6

7

8

мячи

очки

место

1

estonia 640

SJK DINA  09

logo Dina 100 70   7-1 5-0  1-0  5-2  8-2  1-2   7-1  34-8  18

2

russia 640

FSH Korolev&Ko  09

 1-7  Korolev FCH Moskva 1-2  0-2  1-3  0-4  0-5   1-1 4-24   8

3

estonia 640

 Kalev  09

0-5  2-1  Sillamae Kalev   1-3 1-3  2-2  0-2   1-3  7-19  4

4

estonia 640

Trans   09

0-1   2-0 3-1   Narva Trans 2018 3-0   2-2 0-3  1-0  11-7 13 

5

estonia 640

Phoenix   09

 2-5 3-1  3-1  0-3  Phoenix Johvi   0-3 1-4   0-0 9-17 

6

estonia 640

JK Pärnu  09

2-8  4-0  2-2  2-2 3-0  parnu jk  0-6  1-2  14-20 

7

estonia 640

Trans M  09

2-1   5-0 2-0  3-0  4-1   6-0  Narva Trans 2018 1-0  23-2  21 

8

estonia 640

Cosmos  09

 1-7 1-1   3-1  0-1  0-0 2-1  0-1   Cosmos Tallinn 7-12 

 

 

команда

1

2

3

4

5

6

7

мячи

очки

место

1

estonia 640

SJK DINA 10

logo Dina 100 70   5-0 3-0   0-0 3-0  4-0   4-1 19-1  16   2

2

estonia 640

Phoenix oranz 10

 0-5  Phoenix Johvi 0-7   0-4  0-2  0-3 1-1   1-19  1

3

estonia 640

Kalev 10

0-3  7-0  Sillamae Kalev  1-3  1-1  2-3   0-4  11-14  6

4

estonia 640

Phoenix sinine 10

 0-0  4-0  3-1 Phoenix Johvi   9-0 3-0  2-1  21-2   16

5

estonia 640

Trans girl 10

 0-3  2-0 1-1  0-9  Narva Trans 2018  2-1  0-2  4-16 

6

russia 640

FSH Korolev&Ko  10

 0-4 3-0   3-2  0-3 1-2  Korolev FCH Moskva   0-0 7-11 

7

estonia 640

SJK DINA 11

1-4   1-1  4-0  1-2  2-0 0-0  logo Dina 100 70  9-7   3

 

команда

1

2

3

4

5

6

7

мячи

очки

место

1

estonia 640

DINA 12

 logo Dina 100 70 5-1  15-0  8-0   0-2  4-0 2-1  34-4  15   1

2

estonia 640

Trans N 12

 1-5  Narva Trans 2018 9-0   2-0 3-0  0-1  0-1   15-7 4

3

estonia 640

JK Pärnu 12

0-15  0-9  parnu jk  0-1  0-8   0-4 0-11  0-48   0  7

4

estonia 640

Phoenix 12

0-8   0-2 1-0  Phoenix Johvi   0-4  0-3  0-10 1-27 

5

estonia 640

Trans M 12

 2-0 0-3   8-0  4-0  Narva Trans 2018 0-2   0-5  14-10

6

estonia 640

Trans red M 12

 0-4  1-0 4-0  3-0  2-0  Narva Trans 2018  0-2  10-6  12 

7

estonia 640

Phoenix oranz 12

 1-2  1-0  11-0  10-0  5-0  2-0 Phoenix Johvi   30-2 15 

 

         
09-10.03.2019         
         
         
2009 Poisid  logo Dina 100 70 SJK DINA   Sillamae  Estonia 
2009 Poisid Korolev FCH Moskva FSH Korolev&Ko Moskva  Russia
 2009 Poisid  Sillamae Kalev  Kalev  Sillamae  Estonia
2009 Poisid Narva Trans 2018 Trans    Narva  Estonia
2009 Poisid   Phoenix Johvi Phoenix   Johvi  Estonia
2009 Poisid  parnu jk  JK Pärnu Pärnu  Estonia 
2009 Poisid Cosmos Tallinn Cosmos   Tallinn Estonia
2009 Poisid Narva Trans 2018 Trans M   Narva  Estonia
         
         
2010 Poisid logo Dina 100 70 SJK DINA  Sillamae Estonia
2010 Poisid Phoenix Johvi Phoenix oranz Johvi Estonia
2010 Poisid Sillamae Kalev Kalev Sillamae Estonia
2010 tüdrukud Narva Trans 2018 Trans girl   Narva  Estonia
 2010 Poisid  Korolev FCH Moskva FSH Korolev&Ko  Moskva   Russia 
2010 Poisid   Phoenix Johvi  Phoenix sinine Johvi  Estonia 
2011 Poisid logo Dina 100 70 DINA  Sillamae Estonia
         
         
2012 Poisid Narva Trans 2018 Trans N   Narva  Estonia
2012 Poisid parnu jk JK Pärnu Pärnu Estonia
2012 Poisid logo Dina 100 70 DINA Sillamae Estonia
2012 Poisid Narva Trans 2018 Trans M   Narva Estonia
2012 Poisid   Phoenix Johvi Phoenix  Johvi  Estonia 
 2012 Poisid Narva Trans 2018  Trans red M   Narva   Estonia 
2012 Poisid Phoenix Johvi  Phoenix oranz   Johvi  Estonia

 

    24.02.2019     
         
Place  Logo   tüdrukud 2007 city   country
 1 krestatik dina

DINA/Krestatik

best player - Marta Panova

best player - Karina Kuraksina

Sillamäe/Tallinn Estonia
2 krestatik dina

Krestatik/DINA

best player - Anastasia Fedjukina

Tallinn/Sillamäe Estonia
3 Barsa Puhja

SK Barca

best player - Kerli Kalpus

Puhja  Estonia
4 Maardu LM

Maardu LM 

best player - Anneli Jakobson

Maardu Estonia
 5 Levadia

Levadia

best player - Olga Baranovskaja

Tallinn Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans

best player -  Ekaterina Eliseeva

Narva Estonia

 

aadress: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  24.02.2019 suur saal, Tüdrukud 2007

start

Tüdrukud 07

 logo  

  logo 

Tüdrukud 07

1

12:00

Levadia

 Levadia  8

Narva Trans 2018

Trans

2

12:20

Krestatik/ DINA

krestatik dina   0

 6 krestatik dina 

DINA/Krestatik

3

12:40

SK Barca

 Barsa Puhja

Maardu LM 

Maardu LM 

4

13:00

Levadia

 Levadia  2

krestatik dina 

Krestatik/ DINA

5

13:20

SK Barca

 Barsa Puhja

Narva Trans 2018 

Trans

6

13:40

Maardu LM 

 Maardu LM  0

 krestatik dina

DINA/Krestatik

7

14:00

Levadia

 Levadia  0

 3 Barsa Puhja 

SK Barca

8

14:20

Maardu LM 

 Maardu LM  1

 krestatik dina

Krestatik/ DINA

9

14:40

DINA/Krestatik

krestatik dina 

 Narva Trans 2018

Trans

10

15:00

Levadia

 Levadia  1

 2  Maardu LM

Maardu LM 

11

15:20

DINA/Krestatik

krestatik dina 

 0  Barsa Puhja

SK Barca

12

15:40

Trans

 Narva Trans 2018  0

krestatik dina 

Krestatik/ DINA

13

16:00

Levadia

Levadia   0

 5 krestatik dina 

DINA/Krestatik

14

16:20

Trans

 Narva Trans 2018  1

Maardu LM 

Maardu LM 

15

16:40

Krestatik/ DINA

krestatik dina   2

 0  Barsa Puhja

SK Barca

 

 

Tüdrukud 07

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

Levadia

Tallinn

Levadia 

 3-2 8-1   0-5  1-2 0-3   11-14  3

2

Krestatik/ DINA

Tallinn

 2-3

krestatik dina 

 2-0  0-6 0-1  2-0  6-10   9

3

Trans

Narva

 1-8  0-2  Narva Trans 2018 0-6   1-0 0-2  2-18   6

4

DINA/Krestatik

Sillamae 

 5-0  6-0 6-0 

krestatik dina 

 6-0 7-0  30-0  15 

5

Maardu LM 

 Maardu

 2-1  1-0  0-1 0-6   Maardu LM 0-2  3-10 

6

SK Barca

Puhja 

 3-0 0-2  2-0  0-7  2-0 

 Barsa Puhja

 7-9

 

 

 

    23.02.2019     
         
Place  Logo   tüdrukud 2005 city   country
 1 krestatik dina

DINA/Krestatik

best player - Borotõnskaja Kristina

Sillamäe/ Tallinn Estonia
2 MRJK Viimsi

Viimsi MRJK I

best player - Crisset Lahe

Tallinn Estonia
3 Krestshatik legion

Krestatik/ Legion

best player - Arina Jatmenjova

Tallinn/Sillamäe Estonia
4 MRJK Viimsi

Viimsi MRJK II

best player - Mia Martina Kaacma

Tallinn Estonia
 5 Maardu LM

Maardu LM 

best player - 

Maardu Estonia

 

 

adress: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  23.02.2019 suur saalTüdrukud 2005

start

Tüdrukud 05

logo  

  logo

Tüdrukud 05

1

11:45

Viimsi MRJK II

MRJK Viimsi  2

MRJK Viimsi

Viimsi MRJK I

2

12:05

DINA/Krestatik

krestatik dina

Krestshatik legion

Krestatik/ Legion

3

12:25

Maardu LM

Maardu LM

MRJK Viimsi

Viimsi MRJK I

4

12:45

DINA/Krestatik

krestatik dina  4

 0 MRJK Viimsi

Viimsi MRJK II

5

13:05

Krestatik/ Legion

Krestshatik legion

Maardu LM

Maardu LM

6

13:25

DINA/Krestatik

krestatik dina

MRJK Viimsi

Viimsi MRJK I

7

13:45

Viimsi MRJK II

MRJK Viimsi

Maardu LM

Maardu LM

8

14:05

Viimsi MRJK I

MRJK Viimsi  2

Krestshatik legion

Krestatik/ Legion

9

14:25

DINA/Krestatik

krestatik dina

 0 Maardu LM

Maardu LM

10

14:45

Krestatik/ Legion

Krestshatik legion  2

MRJK Viimsi

Viimsi MRJK II

11

15:05

1 place Viimsi MRJK I

 MRJK Viimsi  1

 −

 0  Krestshatik legion

4 place Krestatik/ Legion

12

15:25

2 place DINA/Krestatik

 krestatik dina

 −

MRJK Viimsi 

3 place Viimsi MRJK II

13

15:45

3-4 place Krestatik/ Legion

 Krestshatik legion  2

 1  MRJK Viimsi

3-4 place Viimsi MRJK II

14

16:05

FINAL Viimsi MRJK I

MRJK Viimsi   1

krestatik dina 

FINAL  DINA/Krestatik

 

 

Tüdrukud 05

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

Viimsi MRJK I 

Tallinn

 MRJK Viimsi  2-1 0-2  1-0  3-0  6-3   9  1

2

Krestatik/ Legion 

Tallinn

1-2   Krestshatik legion  2-0 0-2   1-1 4-5   4

3

Viimsi MRJK II 

Tallinn

2-0  0-2 

MRJK Viimsi   

 0-4  2-1 4-7 

4

DINA/Krestatik

Sillamae 

0-1  2-0   4-0  krestatik dina 3-0 9-1 

5

Maardu LM 

 Maardu

0-3   1-1  1-2  0-3  Maardu LM 2-9 

 

 

 


 

    2-3.02.2019     
  2.02.2019        
Place  Logo   2012 city   country
 1 Zenit Viborgskiy

Зенит Выборский 

best player - Solovjev Evgeni

Sanrt-Peterburg Russia
2 Zenit1925

Zenit

best player - Kamil Abdulmalikov

Sanrt-Peterburg Russia
3 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Jakovlev Arseni

Sillamäe Estonia
4 Jarve K j

Järve sinine

best player - Popov Ilja

Kohtla-Järve Estonia
 5 Narva Trans 2018

Trans 

best player - Timofei Danilov

Narva Estonia
6 Narva Trans 2018

Trans  M

best player - Kristina Danilova

Narva Estonia 
 7 Narva Trans 2018

Trans  M red

best player - Andrei Rozhev

Narva Estonia
  8 Jarve K j

Järve kollane

best player - Aleksandr Kozemjaka

Kohtla-Järve Estonia
         
 3.02.2019         
 Place  Logo 2011  city   country 
1 Zenit Viborgskiy

Зенит Выборский - 1

best player - Aleksei Bonev

 Sanrt-Peterburg Russia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Daniel Nerovni

Sillamäe Estonia 
3 Levadia

Levadia

best player - Roman Lukin

Tallinn Estonia
4 Zenit Viborgskiy

 Зенит Выборский - 2

best player - Kirill Chonka

Sanrt-Peterburg Russia
5 Trans riitlid

Trans Ruutlid

best player - Timofei Pavelkovichh

 Narva Estonia
6 Trans volk

Trans Wolwes

best player - Aleksandr Rumentsev

 Narva Estonia
7 logo Dina 100 70

SJK DINA red 

best player - Gornev Aleksandr

Sillamäe Estonia
         
  2.02.2019        
 Place  logo   2010  city  country 
  1 Levadia

Levadia 

best player - Kennet Koiv

Tallinn Estonia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Alekseev Saveli

Sillamäe Estonia
3 Levadia

Levadia  girl

best player - Nikol Orlova

Tallinn Estonia
4 Narva Trans 2018

Trans girl

best player - Amelia Tultseva

 Narva Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans

best player - Ustin Belov

 Narva Estonia
6 sillame kalev 300x292

 Kalev 

best player - David Krivitski

Sillamäe Estonia
7  logo Dina 100 70

SJK DINA 11 

best player - Karin Arseni

 Sillamäe  Estonia

 

 Адрес: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  03.02.2019 suur saal

start

end

team 2011

team 2011

result 31.01

1

15:00

15:17

DINA 11

DINA red 11

4-1 
   

         

start

end

team 1

team 2

result 03.12

 

9:00

9:17

DINA 12

Zenit 12

 0-1

2

9:30

9:47

DINA 11

Зенит Выборский - 1 (11)

 0-4

3

9:50

10:07

Trans Ruutlid 11

Trans Wolwes 11

1-0 

4

10:10

10:27

Зенит Выборский - 2 (11)

Зенит Выборский - 1 (11)

1-4

5

10:30

10:47

DINA red 11

Levadia 11

0-0 

6

10:50

11:07

DINA 11

Trans Ruutlid 11

 1-1

7

11:10

11:27

Trans Wolwes 11

Зенит Выборский - 2 (11)

0-1 

8

11:30

11:47

Levadia 11

Зенит Выборский - 1 (11)

 1-5

9

11:50

12:07

Trans Ruutlid 11

DINA red 11

0-2 

10

12:10

12:27

Зенит Выборский - 2 (11)

Levadia 11

0-1 

11

12:30

12:47

Зенит Выборский - 1 (11)

Trans Wolwes 11

7-0 

12

12:50

13:07

Levadia 11

Trans Ruutlid 11

3-0 

13

13:10

13:27

DINA 11

Зенит Выборский - 2 (11)

2-0 

14

13:30

13:47

Trans Wolwes 11

DINA red 11

 2-0

15

13:50

14:07

Зенит Выборский - 1 (11)

Trans Ruutlid 11

 8-0

16

14:10

14:27

DINA 11

Levadia 11

 2-1

17

14:30

14:47

Зенит Выборский - 2 (11)

DINA red 11

2-0 

18

14:50

15:07

Trans Wolwes 11

Levadia 11

 0-1

19

15:10

15:27

DINA red 11

Зенит Выборский - 1 (11)

0-15 

20

15:30

15:47

DINA 11

Trans Wolwes 11

 3-1

21

15:50

16:07

Trans Ruutlid 11

Зенит Выборский - 2 (11)

0-2 

 

 

team 2011

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

SJK DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  0-4  2-1 3-1   2-0 4-1   1-1  12-8 13 

2

russia 640

Зенит Выборский 1

Sanrt-Peterburg

4-0  Zenit Viborgskiy   5-1 7-0  4-1  15-0  8-0  43-2   18  1

3

estonia 640

Levadia

Tallinn

1-2  1-5  Levadia  1-0   1-0  0-0 3-0   4-7 10 

4

estonia 640

Trans Wolwes

Narva

 1-3  0-7  0-1 Trans volk   0-1 2-0   0-1  3-13 6

5

russia 640

Зенит Выборский 2

Sanrt-Peterburg

 0-2 1-4 0-1 1-0  Zenit Viborgskiy  2-0   2-0  6-7 9

6

estonia 640

SJK DINA red

Sillamäe

 1-4  0-15 0-0   0-2 0-2  logo Dina 100 70  2-0   3-23  7

7

estonia 640

Trans Ruutlid  

Narva

1-1   0-8  0-3 1-0  0-2  0-2  Trans riitlid   2-16  4

 

Адрес: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  02.02.2019  suur saal

start

end

team 2010

team 2010

result 01.02

1

15:00

15:17

SJK DINA 10

SJK DINA 11

4-0 

start

end

team 2010

team 2010

result 02.02

2

10:00

10:17

Kalev 10

SJK DINA 10

0-4 

3

10:20

10:37

Trans 10

Trans girl

1-2 

4

10:40

10:57

Kalev 10

SJK DINA 11

2-0 

5

11:00

11:17

SJK DINA 10

Trans 10

4-0 

6

11:20

11:37

SJK DINA 11

Trans girl

1-1 

7

11:40

11:57

Levadia girl

Levadia 10

0-3 

8

12:00

12:17

Kalev 10

Trans 10

 0-1

9

12:20

12:37

Trans girl

Levadia girl

 1-2

10

12:40

12:57

SJK DINA 10

Levadia 10

 1-2

11

13:00

13:17

Trans 10

Levadia girl

 1-2

12

13:20

13:37

Kalev 10

Levadia 10

0-5 

13

13:40

13:57

Levadia girl

SJK DINA 10

0-4 

14

14:00

14:17

Levadia 10

Trans girl

11-1 

15

14:20

14:37

Trans 10

SJK DINA 11

2-0 

16

14:40

14:57

Kalev 10

Levadia girl

0-0 

17

15:00

15:17

Levadia 10

SJK DINA 11

5-0 

18

15:20

15:37

Kalev 10

Trans girl

1-2 

19

15:40

15:57

SJK DINA 11

Levadia girl

0-0 

20

16:00

16:17

Levadia 10

Trans 10

5-0 

21

16:20

16:37

Trans girl

SJK DINA 10

 1-4

 


Адрес: Kesk 30, Sillamae Spordikompleks  02.02.2019  väike saal

start

end

team  2012

team  2012

result 02.02

1

13:00

13:17

SJK DINA 12

Зенит Выборский 12

 2-6

2

13:20

13:37

Trans  M

Järve kollane 12

 6-1

1

13:40

13:57

Trans 12

Trans  M red 12

 2-1

4

14:00

14:17

Järve sinine12

Zenit 12

0-11 

5

14:20

14:37

SJK DINA 12

Järve kollane 12

6-1 

6

14:40

14:57

Зенит Выборский 12

Trans  M

11-0 

7

15:00

15:17

Trans 12

Järve sinine12

0-1 

8

15:20

15:37

Zenit 12

Trans  M red 12

5-1 

9

15:40

15:57

SJK DINA 12

Trans  M

7-1 

10

16:00

16:17

Järve kollane 12

Зенит Выборский 12

0-13 

11

16:20

16:37

Trans 12

Zenit 12

1-4 

12

16:40

16:57

Trans  M red 12

Järve sinine12

 1-3

13

17:00

17:17

A4 Järve kollane 12

 

B3 Trans 12

0-3 

14

17:20

17:37

A3 Trans  M

 

B4 Trans  M red 12

1-1 

15

17:40

17:57

A2 SJK DINA 12

 

B1 Zenit 12

1-2 

16

18:00

18:17

A1 Зенит Выборский 12

 

B2 Järve sinine12

6-0 

17

18:20

18:37

A4 Järve kollane 12

 

B4 Trans  M red 12

 2-0

18

18:40

18:57

A3 Trans  M

 

B3 Trans 12

0-1 

19

19:00

19:17

A2 SJK DINA 12

 

B2 Järve sinine12

4-1 

20

19:20

19:37

A1 Зенит Выборский 12

 

B1 Zenit 12

 7-1

 

 


 

team 2010

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

SJK DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  4-0 1-2  4-0  4-1  4-0   4-0  21-3  15  2

2

estonia 640

Trans

Narva

0-4   Narva Trans 2018 0-5  1-0  1-2  2-0  1-2  6-13 

3

estonia 640

Levadia

Tallinn

2-1   5-0 Levadia   5-0  3-0 5-0   11-1 31-2   18  1

4

estonia 640

Kalev

Sillamäe

0-4   0-1 0-5  sillame kalev 300x292   0-0 2-0   1-2 3-12   6

5

estonia 640

Levadia girls

Tallinn

0-4  2-1  0-3  0-0   Levadia  0-0 2-1   4-9

6

estonia 640

SJK DINA 11

Sillamäe

 0-4  0-2 0-5  0-2   0-0  logo Dina 100 70  1-1  1-14

7

estonia 640

Trans girls

Narva

1-4  2-1   1-11 2-1  1-2  1-1  Narva Trans 2018  8-20 

 

Team 2012 Group A

1

2

3

4

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  2-6  6-1  7-1  15-8

2

russia 640

Зенит Выборский

Sankt-Peterburg

 6-2  Zenit Viborgskiy 13-0   11-0  30-2  1

3

estonia 640

Järve kollane

Kohtla-Järve

 1-6  0-13  Jarve K j 1-6  2-25   4

4

estonia 640

Trans M

Narva

 1-7  0-11 6-1   Narva Trans 2018  7-19

 

Team 2012 Group B

1

2

3

4

balls

points

place

1

estonia 640

Trans red M

Narva

 Narva Trans 2018  1-5 1-3   1-2 3-10  4

2

russia 640

Zenit

Sankt-Peterburg

5-1   Zenit1925 11-0   4-1 20-2   1

3

estonia 640

Järve sinine

Kohtla-Järve

 3-1 0-11   Jarve K j 1-0   4-12  2

4

estonia 640

Trans

Narva

2-1 1-4  0-1   Narva Trans 2018 3-6   3

 

Team 2012 ( 1-4 place)

1

2

3

4

balls

points

place

1

russia 640

A1 

Зенит Выборский

Sankt-Peterburg

Zenit Viborgskiy 6-2 7-1   6-0 19-3 

2

estonia 640

A2 

DINA

Sillamäe

2-6 logo Dina 100 70  1-2  4-1 7-9   3

3

russia 640

B1 

Zenit

Sankt-Peterburg

1-7  2-1  Zenit1925 11-0 14-8   2

4

estonia 640

B2 

Järve sinine

Kohtla-Järve

 0-6 1-4  0-11 Jarve K j  1-21  4

 

Team 2012 ( 5-8 place)

1

2

3

4

balls

points

place

1

estonia 640

A3

Trans M

Narva

Narva Trans 2018 6-1  0-1  1-1  7-3  4

2

estonia 640

A4 

Järve kollane

Kohtla-Järve

1-6 Jarve K j  0-3  0-2 1-11 

3

estonia 640

B3 

Trans

Narva

 1-0  3-0 Narva Trans 2018 2-1 6-1 

4

estonia 640

B4 

Trans red M

Narva

 1-1 2-0  1-2 Narva Trans 2018  4-3

 

 


 

     14-16.12.2018    
         
Place  Logo   2012 city   country
1 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Arseni Jakovlev

Sillamäe Estonia
2 Zenit1925

Zenit 

best player - Mazur Ben

Sankt-Peterburg Russia
3 Irbis

Irbis

best player - Konstantin Vorobjev

Kiviõli Estonia
4 logo Dina 100 70

 SJK DINA red 

best player - Koremba Kirill

Sillamäe Estonia
5 Narva Trans 2018

Trans

best player - Daniil Vlasov

Narva  Estonia
6 Narva Trans 2018

Trans M

best player - Savva Jankovski

Narva Estonia
7 Jarve K j gif

Järve

best player - Igor Kravtcuk

Kohtla-Järve Estonia
8 Narva Trans 2018

Trans red M

best player - Pavel Klementjev

Narva Estonia
         
         
 Place  Logo 2011  city   country 
1  Zenit

Zenit white 

best player - Dmitri Ermolin

Sankt-Peterburg Russia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Arseni Karin

Sillamäe Estonia
3 Zenit

Zenit

best player - Mark Kuhtin

Sankt-Peterburg Russia
4 Fedora

ФК Федора

best player - Daniil Shetinin

Sankt-Peterburg Russia
5 Trans riitlid

 Trans Ruutlid

best player - Sergei Chernjalovski

 Narva Estonia 
6  Trans volk

Trans Wolwes

best player - Mark Mihhailov

 Narva Estonia
7 Trans orel

Trans Igls

best player - Daniil Valkov

 Narva Estonia
         
 Place  logo   2010  city  country 
1 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Mark Mihhailov

Sillamäe Estonia
2 Phoenix Johvi

 Phoenix 

best player - Timofei Zaitsev

Jõhvi Estonia
3 Tammeka Tartu

 Tammeka 

best player - Sebastjan Mäekala

Tartu Estonia
4 Flagman Puskin

Flagman

best player - Aleksandr Smokotin

Puskin Russia
5 Zvezda Lubertsi

 Zvezda

best player - Egor Kolabkin

Moskva Russia
6 sillame kalev 300x292

Kalev 

best player - Vlasov Daniil

Sillamäe Estonia
7 Narva Trans 2018

Trans red

best player - Anton Kutuzov

 Narva Estonia
8 Narva Trans 2018

Trans

best player - EAleksandra Volkova

 Narva Estonia
9 Maardu LM

Maardu LM

best player - Ekaterina Gutak

Tallinn Estonia
10  Viking borisov

Vikings

best player - David Oleinik

Borisov Belarus
         
 Place logo   2009 city  country 
1 Tarvas Rakvere

JK Tarvas  must

best player - Risto Rautsalu

Rakvere Estonia
2  logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Klimov Andrei

Sillamae Estonia 
3  Narva Trans 2018

Trans

best player - Nikita Kiseljov

Narva Estonia
4 Parus Ivangorod

Parus

best player - Ivan Rjazapov

 Ivangorod Russia
5  Neva Sankt Peterburg

Neva green

best player - Dmitri Lebedev

Sankt-Peterburg Russia
6  Tammeka Tartu

Tammeka 

best player - Taavet Daun

Tartu Estonia 
7 Borisov

 Bate 

best player - Ivan Groda

Borisov Belarus
8 Neva Sankt Peterburg

Neva white

best player - Roman Maljutin

Sankt-Peterburg Russia
9  Tarvas Rakvere

JK Tarvas kollane

best player - Stiven Daits

Rakvere Estonia
10 sillame kalev 300x292

Kalev

best player - Aleksandr Estafjev

Sillamäe Estonia
         
  Place  logo  2008   city  country  
1 Narva Trans 2018

Trans M

best player - Mihail Romanovski

Narva Estonia 
2 logo Dina 100 70

 DINA 

best player - Anton Semenjov

Sillamäe  Estonia 
3  Raduga Belgorod

Raduga 

best player - Nikita Somov

Belgorod  Russia
4 Maardu LM

Maardu LM

best player - Dajana Smirnova

Tallinn Estonia
5 Phoenix Johvi

Phoenix

best player - Kristofer Küit

Jõhvi Estonia
6 Fedora

ФК Федора

best player - Leonid Lusin

Sankt-Peterburg  Russia 
7 Ajax Tallinn

 Ajax

best player - Markus Karon

Tallinn  Estonia 
         
 Place   logo  2007   city   country   
1 Ajax Tallinn

Ajax white

best player - Aleksandr Chistjakov

Tallinn Estonia 
2 Narva Trans 2018

 Trans M

best player - Kristoven Kolomeets

Sillamäe  Estonia 
3 logo Dina 100 70

 DINA

best player - Grigori Bõstrov

Sillamäe  Estonia
4 Raduga Belgorod

Raduga

best player - Aleksandr Dolshenkov

Belgorod Russia
5 logo Dina 100 70

DINA girls

best player - Anastasia Burkova

Sillamäe Estonia
6 Ajax Tallinn

Ajax

best player - Maksim Nikulin

Tallinn Estonia
 7 Narva Trans 2018 

Trans red

best player - Mihail Goresnev

 Narva  Estonia 
         

 

Suur saal, Большой зал -  Кеск 30

start

end

team 1

team 2  

result 14.12

2

17:15

17:32

DINA 07

Raduga 07

2-1

3

17:35

17:52

Kalev 09

Neva green  09

0-3 

4

17:55

18:12

ФК Федора 08

Raduga  08

0-4 

5

18:15

18:32

DINA 08

Phoenix  08

2-1 

6

18:35

18:52

Neva white  09

SJK DINA  09

0-1 

7

18:55

19:12

Raduga  08

Phoenix  08

2-0 

8

19:15

19:32

DINA girl 07

Raduga 07

 0-1

9

19:35

19:52

Phoenix  08

ФК Федора 08

1-0 

start

end

team 1

team 2  

result 15.12

10

8:45

9:02

SJK DINA  09

Parus   09

2-1 

11

9:05

9:22

DINA 08

Raduga  08

 1-0

12

9:25

9:42

Trans  09

Kalev 09

2-0 

13

9:45

10:02

Parus   09

Neva white  09

3-1 

14

10:05

10:22

Neva green  09

Bate  09

3-1 

15

10:25

10:42

SJK DINA  09

Tammeka   09

2-1 

16

10:45

11:02

JK Tarvas  must 09

Neva green  09

3-0 

17

11:05

11:22

JK Tarvas kollane  09

Tammeka   09

2-1 

18

11:25

11:42

Bate  09

Kalev 09

1-0 

19

11:45

12:02

JK Tarvas kollane  09

Parus   09

0-1 

20

12:05

12:22

JK Tarvas  must 09

Trans  09

 2-0

21

12:25

12:42

Neva white  09

Tammeka   09

 1-3

22

12:45

13:02

JK Tarvas  must 09

Bate  09

 2-0

23

13:05

13:22

JK Tarvas kollane  09

Neva white  09

0-2 

24

13:25

13:42

Bate  09

Trans  09

1-2 

25

13:45

14:02

Tammeka   09

Parus   09

0-2 

26

14:05

14:22

Trans  09

Neva green  09

4-0 

27

14:25

14:42

JK Tarvas kollane  09

SJK DINA  09

0-1 

28

14:45

15:02

JK Tarvas  must 09

Kalev 09

1-0 

29

15:05

15:22

DINA 08

ФК Федора 08

2-0 

30

15:25

15:42

A5 JK Tarvas kollane 09

-

B5 2009 Kalev 09

1-0 

31

15:45

16:02

A4 2009 Neva white  09

-

B4 Bate  09

1-4 

32

16:05

16:22

A 3 2009 Tammeka   09

-

B 3 2009 Neva green  09

0-1 

33

16:25

16:42

A2 2009 Trans  09

-

B 2 2009 Parus   09

 0-0 (5-4 pen)

34

16:45

17:02

A1 2009 SJK DINA  09

-

B1 09 JK Tarvas must 09

 0-1

35

17:05

17:22

Raduga  08

Ajax 08

 3-0

36

17:25

17:42

Ajax white 07

Raduga 07

0-1 

37

17:45

18:02

Maardu LM  08

ФК Федора 08

 1-1

38

18:05

18:22

Ajax  07

 Trans M 07

0-9 

39

18:25

18:42

DINA 08

Ajax 08

 5-0

40

18:45

19:02

 Trans M 07

Raduga 07

3-0 

41

19:05

19:22

DINA 08

Maardu LM  08

 3-0

42

19:25

19:42

Ajax  07

Ajax white 07

0-5 

start

end

team 1

team 2  

result 16.12

43

9:00

9:17

DINA 08

Trans M 08

0-0 

44

9:20

9:37

ФК Федора 08

Ajax 08

1-0 

45

9:40

9:57

Maardu LM  08

Trans M 08

0-4 

46

10:00

10:17

Ajax 08

Phoenix  08

0-2 

47

10:20

10:37

Bate  09

SJK DINA  09

1-3 

48

10:40

10:57

Trans M 08

Raduga  08

2-0 

49

11:00

11:17

Ajax 08

Maardu LM  08

 1-3

50

11:20

11:37

Trans M 08

ФК Федора 08

1-0 

51

11:40

11:57

Phoenix  08

Trans M 08

1-5 

52

12:00

12:17

Raduga  08

Maardu LM  08

0-0 

53

12:20

12:37

Ajax 08

Trans M 08

0-3 

54

12:40

12:57

Maardu LM  08

Phoenix  08

 2-1

55

13:00

13:17

Raduga 07

Ajax  07

 4-1

56

13:20

13:37

 Trans M 07

Trans red M 07

6-0 

57

13:40

13:57

Ajax  07

DINA girl 07

 0-0

58

14:00

14:17

DINA 07

 Trans M 07

0-5 

59

14:20

14:37

Raduga 07

Trans red M 07

 5-1

60

14:40

14:57

DINA 07

Ajax white 07

 0-1

61

15:00

15:17

DINA girl 07

Trans red M 07

2-0 

62

15:20

15:37

DINA 07

Ajax  07

6-0 

63

15:40

15:57

 Trans M 07

DINA girl 07

 3-0

64

16:00

16:17

Trans red M 07

Ajax white 07

1-7 

65

16:20

16:37

Ajax white 07

 Trans M 07

 1-0

66

16:40

16:57

DINA 07

Trans red M 07

 3-0

67

17:00

17:17

Ajax white 07

DINA girl 07

 1-0

68

17:20

17:37

Trans red M 07

Ajax  07

 1-1

 

Väike saal, Малый зал зал -  Кеск 30

start

end

team  1

team  2

result 14.12

1

17:45

18:02

SJK DINA 10

Zvezda 10

 2-0

2

18:05

18:22

Zenit white  11

Zenit 11

 2-0 

3

18:25

18:42

ФК Федора 11

SJK DINA 11

1-5 

4

18:45

19:02

SJK DINA 11

Zenit 11

 3-1

5

19:05

19:22

Zenit white  11

ФК Федора 11

 1-0

start

end

team  1

team  2

result 15.12

6

8:05

8:22

SJK DINA 10

Trans red  10

4-0 

7

8:25

8:42

Trans  10

Kalev 10

0-1 

8

8:45

9:02

Vikings 10

Zvezda 10

1-4 

9

9:05

9:22

Kalev 10

Phoenix  10

 0-5

10

9:25

9:42

Trans red  10

Zvezda 10

 0-2

11

9:45

10:02

SJK DINA 10

Vikings 10

5-0 

12

10:05

10:22

Tammeka  10

 

Trans red  10

 3-0

13

10:25

10:42

Trans  10

Maardu LM 10

 3-1

14

10:45

11:02

Phoenix  10

Flagman 10

 3-1

15

11:05

11:22

Maardu LM 10

Kalev 10

 0-4

16

11:25

11:42

Trans red  10

Vikings 10

 2-1

17

11:45

12:02

SJK DINA 10

Tammeka  10

6-2 

18

12:05

12:22

Flagman 10

Maardu LM 10

 1-0

19

12:25

12:42

Trans  10

Phoenix  10

0-8 

20

12:45

13:02

Tammeka  10

Vikings 10

4-0 

21

13:05

13:22

Trans  10

Flagman 10

0-4 

22

13:25

13:42

Zvezda 10

Tammeka  10

2-4 

23

13:45

14:02

Maardu LM 10

Phoenix  10

 0-8

24

14:05

14:22

Flagman 10

Kalev 10

2-2 

25

14:25

14:42

Zenit 11

ФК Федора 11

 1-1

26

14:45

15:02

A5 10 Vikings 10

B5 10 Maardu LM 10

0-1 

27

15:05

15:22

A4 2010 Trans red  10

B4 2010 Trans  10

3-1 

28

15:25

15:42

A3 2010 Zvezda 10

B3 2010 Kalev 10

 2-1

29

15:45

16:02

SJK DINA 11

Zenit white  11

2-4 

30

16:05

16:22

A2 2010 Tammeka  10

B2 2010 Flagman 10

4-0 

31

16:25

16:42

Trans wolwes 11

Trans Igls 11

2-0 

32

16:45

17:02

A1 2010 SJK DINA 10

B1 2010 Phoenix  10

2-0 

33

17:05

17:22

Trans Igls 11

Zenit 11

 0-6

34

17:25

17:42

Zenit white  11

Trans  Ruutlid 11

6-0 

35

17:45

18:02

Trans wolwes 11

Zenit white  11

 2-7

36

18:05

18:22

Zenit 11

Trans  Ruutlid 11

4-0 

37

18:25

18:42

Trans Igls 11

Zenit white  11

0-10 

38

18:45

19:02

Zenit  12

SJK DINA 12

2-3 

39

19:05

19:22

Trans wolwes 11

Zenit 11

0-4 

40

19:25

19:42

ФК Федора 11

Trans Igls 11

4-0 

start

end

team  1

team  2

result 16.12

41

8:35

8:52

SJK DINA 10

Flagman 10

42

8:55

9:12

Flagman 10

Zvezda 10

43

9:15

9:32

Vikings 10

Zvezda 10

44

9:35

9:52

Vikings 10

Flagman 10

45

9:55

10:12

SJK DINA 10

Zvezda 10

46

10:15

10:32

Trans  M 12

Trans   12

 2-0

47

10:35

10:52

Trans red M 12

Zenit  12

 0-4

48

10:55

11:12

DINA Red  12

Trans 12

 5-0

49

11:15

11:32

SJK DINA 12

Järve 12

 4-0

50

11:35

11:52

Trans  M 12

Irbis  12

0-5 

51

11:55

12:12

Trans red M 12

Järve 12

 0-1

52

12:15

12:32

Trans 12

Irbis  12

1-3 

53

12:35

12:52

Trans red M 12

SJK DINA 12

4-2 

54

12:55

13:12

Trans  M 12

DINA Red  12

 0-6

55

13:15

13:32

Järve 12

Zenit  12

1-8 

56

13:35

13:52

Trans  Ruutlid 11

ФК Федора 11

2-3 

57

13:55

14:12

Irbis  12

DINA Red  12

 3-0

58

14:15

14:32

Trans wolwes 11

Trans  Ruutlid 11

0-2 

59

14:35

14:52

A4 2012 Trans red M

B3 2012 Trans  M 12

3-0 

60

14:55

15:12

Trans wolwes 11

ФК Федора 11

4-1 

61

15:15

15:32

A3 2012  Järve

B4 2012  Trans 12

0-1 

62

15:35

15:52

Trans  Ruutlid 11

SJK DINA 11

 0-3

63

15:55

16:12

A2 2012 Zenit

B1 2012 Irbis  12

2-0 

64

16:15

16:32

A1 2012 SJK DINA 12

B2 2012 DINA Red  12

8-0 

65

16:35

16:52

Trans wolwes 11

SJK DINA 11

0-2 

66

16:55

17:12

A4 2012 Trans red M

B4 2012 Trans 12

0-3 

67

17:15

17:32

A3 2012  Järve

B3 2012 Trans  M 12

1-1 

68

17:35

17:52

A2 2012 Zenit

B2 2012 DINA Red  12

 7-0

69

17:55

18:12

Trans Igls 11

Trans  Ruutlid 11

 0-3

70

18:15

18:32

A1 2012 SJK DINA 12

B1 2012 Irbis  12

 2-1

71

18:35

18:52

SJK DINA 11

Trans Igls 11

1-0 

 

 

 

team 2007

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70 6-0   0-5  2-1 3-0  0-1 

1-0

 12-7 12 

2

estonia 640

Alax

Tallinn

 0-6 Ajax Tallinn   0-9 1-4 1-1 0-5  0-0 2-25 2  6

3

estonia 640

Trans M

Narva

 5-0  9-0 Narva Trans 2018  3-0   6-0 0-1 3-0   26-1  15

4

russia 640

Raduga

Belgorod

 1-2 4-1   0-3 Raduga Belgorod  5-1  1-0  1-0   14-7  12

5

estonia 640

Trans red M

Narva

0-3  1-1  0-6  1-5  Narva Trans 2018  1-7  0-2 3-24   1

6

estonia 640

Alax white

Tallinn

 1-0 5-0  1-0 0-1  7-1 Ajax Tallinn  1-0   15-2  15  1

7

estonia 640

DINA girls

Sillamäe

0-1

0-0  0-3   0-1  2-0 0-1  logo Dina 100 70  2-6 

 

team 2008

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  2-0  0-0 1-0   5-0 3-0  2-1  13-1  16 

2

russia 640

ФК Федора

Sankt-Peterburg

 0-2 Fedora  0-1   0-4 1-0 1-1   0-1 2-9 

3

estonia 640

Trans M

Narva

 0-0 1-0  Narva Trans 2018   2-0 3-0  4-0  5-1   15-1  16

4

russia 640

Raduga

Belgorod

0-1  4-0   0-2 Raduga Belgorod  3-0   0-0 2-0  9-3  10 

5

estonia 640

Alax

Tallinn

 0-5 0-1   0-3 0-3  Ajax Tallinn   1-3 0-2   1-17

6

estonia 640

Maardu LM

Tallinn

 0-3 1-1   0-4  0-0 3-1   Maardu LM 2-1   6-10

7

estonia 640

Phoenix

Jõhvi

1-2   1-0  1-5  0-2  2-0  1-2  Phoenix Johvi  6-11  5

 

Team 2009   A

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70 2-1  2-1   1-0  1-0 6-2  12 

2

russia 640

Parus

Ivangorod

1-2  Parus Ivangorod   2-0  3-1  1-0  7-3  9

3

estonia 640

Tammeka

Tartu

1-2  0-2  Tammeka Tartu  3-1   1-2  5-7  3

4

russia 640

Neva whate

Sankt-Peterburg

0-1   1-3 1-3  Neva Sankt Peterburg  2-0   4-7

5

estonia 640

Tarvas kollane

Rakvere

0-1  0-1  2-1 0-2  Tarvas Rakvere  2-5   3

 

Team 2009 B

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

belarus 640

Bate

Borisov

Borisov 

 0-2 1-3  1-2  1-0   3-7  4

2

estonia 640

Tarvas must

Rakvere

2-0  Tarvas Rakvere  3-0   2-0 1-0   8-0 12 

3

russia 640

Neva green

Sankt-Peterburg

3-1  0-3  Neva Sankt Peterburg  0-4 3-0   6-8  6

4

estonia 640

Trans 

Narva

2-1  0-2  4-0   Narva Trans 2018  2-0  8-3

5

estonia 640

Kalev

Sillamäe

 0-1  0-1  0-3 0-2   sillame kalev 300x292  0-7  5

 

Team 2010 A

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  5-0 6-2   2-0  4-0  17-2 12 

2

belarus 640

Vikings

Borisov

0-5   Viking borisov  0-4  1-4  1-2  2-15  5

3

estonia 640

Tammeka

Tartu

 2-6  4-0 Tammeka Tartu   4-2  3-0  13-8

4

russia 640

Zvezda

Moscow

 0-2 4-1   2-4 Zvezda Lubertsi  2-0   8-7  6  3

5

estonia 640

Trans red

Narva

0-4   2-1 0-3   0-2 Narva Trans 2018   2-10  3

 

Team 2010 B

1

2

3

4

5

balls

points

place

1

estonia 640

Kalev

Sillamäe

 sillame kalev 300x292 0-5   2-2 1-0   4-0  7-7  3

2

estonia 640

Phoenix

Jõhvi

5-0   Phoenix Johvi  3-1 8-0  8-0  24-1  12 

3

russia 640

Flagman

Puskin

 2-2 1-3   Flagman Puskin  4-0 1-0   8-5  7

4

estonia 640

Trans 

Narva

0-1   0-9 0-4   Narva Trans 2018 3-1  3-15   3

5

estonia 640

Maardu LM

Maardu

 0-4  0-8 0-1  1-3  Maardu LM   1-16  0

 

team 2011

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  5-1  3-0  3-1 2-0   2-4 1-0  16-6  15 

2

russia 640

ФК Федора

Sankt-Peterburg

 1-5 Fedora  3-2 1-1   1-4 0-1   4-0  10-13

3

estonia 640

Trans Ruutlid

Narva

 0-3 2-3  Trans riitlid  0-4   2-0 0-6   3-0 7-16 

4

russia 640

Zenit

Sankt-Peterburg

 1-3  1-1 4-0  Zenit  4-0   0-2 6-0   22-6 10   3

5

estonia 640

Trans Wolwes

Narva

 0-2  4-1 0-2   0-4 Trans volk   2-7 2-0   8-16

6

russia 640

Zenit white

Sankt-Peterburg

4-2  1-0   6-0 2-0  7-2  Zenit  10-0   23-4 18 

7

estonia 640

Trans Igls

Narva

 0-1  0-4 0-3  0-6  0-2   0-10 Trans orel  0-26   0

 

 

Team 2012 A

1

2

3

4

balls

points

place

1

estonia 640

DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  3-2  4-0 2-4   9-6  1

2

russia 640

Zenit

Sanrt-Peterburg

2-3 Zenit1925   8-0 4-0  14-3   6  2

3

estonia 640

 Järve

Kohtla-Järve

 0-4 0-8   Jarve K j gif  1-0  1-12  3

4

estonia 640

Trans red M

Narva

4-2  0-4  0-1  Narva Trans 2018   4-7  3

Team 2012  B

1

2

3

4

balls

points

place

1

estonia 640

Dina  red

Sillamäe

logo Dina 100 70   6-0 0-3  5-0 11- 3  6

2

estonia 640

Trans M

Narva

0-6   Narva Trans 2018 0-5  2-0  2-11

3

estonia 640

Irbis

Kiviõli

3-0  5-0 Irbis   3-1 11-1 

4

estonia 640

Trans

Narva

0-5  0-2   1-3 Narva Trans 2018  1-10   0

team 2012 (1-4)

1

2

3

4

balls

points

place

1

A1 SJK DINA 12

 mach 3-2   2-1 8-0  13-3 
 3

2

A2 Zenit

 2-3 mach  2-1  7-0   11-4
 0

3

B1 Irbis

 1-2  1-2 mach  3-0   4-4  3

4

B2 Dina Red

 0-8 0-7   0-3 mach  0-15   0
 0

team 2012 (5-8)

1

2

3

4

balls

points

place

1

A3  Järve

 mach  1-0  1-1 0-1 2-2  7
 3

2

A4 Trans red M

0-1  mach  3-0  0-3  3-4   3
 0

3

B3 Trans  M 12

 1-1  0-3 mach  2-0  3-4   6

4

B4 Trans 12

1-0  3-0 0-2  mach  4-2   5

 

 

 

 

 


 

24.11.2018  2006      
1 Narva Trans 2018 Trans red  Narva Estonia
2 logo Dina 100 70 DINA Sillamäe Estonia
3 Narva Trans 2018 Trans  Narva Estonia
4 Krestshatik Tallinn  Legion-Krestatik Tallinn Estonia
5  Irbis Irbis  Kiviõli Estonia 
6 sillame kalev 300x292 Kalev Sillamäe Estonia
 25.11.2018 2007       
1 Narva Trans 2018 Trans  Narva Estonia
2 Krestshatik Tallinn Legion-Krestatik Tallinn Estonia
3 logo Dina 100 70 DINA Sillamäe Estonia
4 Jarve K j gif  JK Järve 1 Kohtla-Järve  Estonia
5 Narva Trans 2018 Trans red   Narva  Estonia
6 Jarve K j gif  JK Järve 2 Kohtla-Järve Estonia
         

 

17.11.2018         
place  logo  team  2010 сity  country 
1  logo Dina 100 70

 SJK DINA

best player - Otdelnov Artjom

Sillamäe  Estonia
2  Phoenix Johvi

Phoenix Sinine

best player - Aleksei Varunov

Jõhvi  Estonia
3 Infonet

 FC Infonet White

best player - Daniil Larionov

Tallinn Estonia 
4 Trans vikings

Trans  vikings

best player - Sestakov Artjom

 Narva Estonia
5 Infonet 

FC Infonet Black

best player - David Tihomirov

Tallinn  Estonia
6 Narva Trans 2018

Trans 

best player - Daniil Sevchov

 Narva  Estonia 
7 Phoenix Johvi

Phoenix Oranz

best player - Rabin Rene

Jõhvi Estonia
8 Trans Bars

Trans bars

best player - Milena Grigorjeva

 Narva Estonia
 place  logo  team  2011 сity  country
1 Jarve K j gif

Järve

best player - Matvei Põhtin

Kohtla-Järve Estonia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Ionov Martin

Sillamäe Estonia
3 Trans riitlid

Trans  ruutlid

best player - Semen Bulanovich

 Narva Estonia
4 Trans volk

Trans wolwes

best player - Denis Hailov

 Narva Estonia
5 Irbis

Irbis

best player - Mark Kozlov

Kiviõli Estonia
6 Trans orel

Trans igls

best player - Artjom Manuilov

 Narva Estonia
18.11.2018        
place logo team  2008 сity  country
1 Narva Trans 2018

Trans

best player - Solodov Aleksandr

 Narva Estonia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA girl

best player - Panova Marta

Sillamäe Estonia
3 Jarve K j gif

Järve

best player - Sonja Kulikova

Kohtla-Järve Estonia
4 Tiigrid loo

Tiigrid

best player - 

Jõhvi Estonia
5 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player - Klimov Andrei

Sillamäe Estonia
6 Phoenix Johvi

Phoenix sinine

best player - Kevin Tammiste

Jõhvi Estonia
7 Phoenix Johvi

Phoenix oranz

best player - Viktor Sergeev

Jõhvi Estonia

 

18.11.2018   Kesk 30, Sillamae, Suur saal  2008

start

end

team 1

team 2

result

1

9:00

9:17

SJK DINA

DINA girls

 0-1 

2

9:20

9:37

Phoenix sinine

Phoenix oranz

 1-0

3

9:40

9:57

Järve

Tiigrid

  2-0

4

10:00

10:17

Phoenix sinine

 

DINA girls

  0-2 

5

10:20

10:37

Järve

 

Trans

0-1 

6

10:40

10:57

Tiigrid

 

Phoenix oranz

 4-0

7

11:00

11:17

SJK DINA

 

Phoenix sinine

 4-1

8

11:20

11:37

Tiigrid

 

DINA girls

 1-1

9

11:40

11:57

Phoenix oranz

 

Trans

0-4 

10

12:00

12:17

SJK DINA

 

Järve

 0-1

11

12:20

12:37

Tiigrid

 

Phoenix sinine

4-2 

12

12:40

12:57

Trans

 

DINA girls

2-0 

13

13:00

13:17

SJK DINA

 

Tiigrid

 0-1

14

13:20

13:37

Phoenix oranz

 

Järve

0-4 

15

13:40

13:57

Trans

 

Phoenix sinine

 3-1

16

14:00

14:17

SJK DINA

 

Phoenix oranz

 2-0

17

14:20

14:37

Trans

 

Tiigrid

 2-0

18

14:40

14:57

DINA girls

 

Järve

 2-0

19

15:00

15:17

SJK DINA

 

Trans

 0-0

20

15:20

15:37

DINA girls

 

Phoenix oranz

 3-0

21

15:40

15:57

Phoenix sinine

 

Järve

0-5 

team 2008

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

SJK DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70 4-1   0-0 0-1  2-0  0-1  0-1   6-4  7 5

2

Phoenix sinine

Jõhvi

 1-4 Phoenix Johvi  1-3 2-4   1-0  0-5  0-2 5-18   3

3

Trans 

Narva

0-0  3-1  Narva Trans 2018  2-0  4-0 1-0  2-0  12-1   16

4

Tiigrid

Jõhvi

 1-0  4-2 0-2  Tiigrid loo  4-0  0-2 1-1  10-7   10

5

 Phoenix oranz

Jõhvi

 0-2 0-1 0-4   0-4 Phoenix Johvi  0-4  0-3 0-18   0  7

6

Järve

Kohtla-Järve

 1-0  5-0  0-1 2-0  4-0  Jarve K j gif  0-2 12-3  12 
7

DINA girls

Sillamäe

 1-0  2-0  0-2  1-1 3-0   2-0 logo Dina 100 70 9-3 13   2

 

 17.11.2018   Kesk 30, Sillamae, Suur saal  2010

start

end

Gr

team  2010

team  2010

result 17.11

1

9:30

9:47

A

SJK DINA

 

 Phoenix sinine

2-1 

2

9:50

10:07

B

 Phoenix Oranz

 

Trans bars

5-0 

1

10:10

10:27

A

 FC Infonet Black 

 

Trans

1-1 

4

10:30

10:47

B

FC Infonet White

 

Trans  viginks

1-1 

5

10:50

11:07

A

SJK DINA

 

 FC Infonet Black 

4-0 

6

11:10

11:27

B

 Phoenix Oranz

 

FC Infonet White

 0-9

7

11:30

11:47

A

 Phoenix sinine

 

Trans 

 4-0

8

11:50

12:07

B

Trans bars

 

Trans  viginks

 0-2

9

12:10

12:27

A

SJK DINA

 

Trans 

5-0 

10

12:30

12:47

B

 Phoenix Oranz

 

Trans  viginks

 1-2

11

12:50

13:07

A

 Phoenix sinine

 

 FC Infonet Black 

2-0 

12

13:10

13:27

B

Trans bars

 

FC Infonet White

 1-2

13

13:30

13:47

A3  FC Infonet Black 

 

B4 Trans bars

5-0 

14

13:50

14:07

A4 Trans

 

B3  Phoenix Oranz

7-0 

15

14:10

14:27

A1 DINA

 

B2 Trans  viginks

7-1 

16

14:30

14:47

A2  Phoenix sinine

 

B1 FC Infonet White

 3-0

17

14:50

15:07

A4 Trans

 

B4 Trans bars

1-0 

18

15:10

15:27

A3  FC Infonet Black 

 

B3  Phoenix Oranz

5-0 

19

15:30

15:47

A2  Phoenix sinine

 

B2 Trans  viginks

 3-2

20

15:50

16:07

A1 DINA

 

B1 FC Infonet White

0-0 

team 2010 A

1

2

3

4

balls

points

place

1

 DINA
Sillamäe

logo Dina 100 70 2-1   4-0  5-0 11-1   1

2

Phoenix sinine
Jõhvi

 1-2 Phoenix Johvi  2-0   4-0  7-2  6  2

3

  FC Infonet Black
Tallinn
 0-4  0-2 Infonet   1-1  1-7 1

4

 Trans 
Narva
 0-5  0-4 1-1  Narva Trans 2018  1-10  1  4

 

team 2010 B

1

2

3

4

balls

points

place

1

Phoenix oranz
Jõhvi

Phoenix Johvi  5-0   0-9  1-2  6-11  3

2

Trans bars
Narva

0-5  Trans Bars  1-2  0-2   1-9  0

3

  FC Infonet White
Tallinn
 9-0  2-1 Infonet  1-1  12-2   1

4

 Trans Viging
Narva
 2-1 2-0  1-1  Trans vikings   5-2  7

 

team 2010 (1-4)

1

2

3

4

balls

points

place

1

A1 DINA

logo Dina 100 70 2-1   0-0 7-1   9-2  1

2

A2 Phoenix sinine

 1-2 Phoenix Johvi 3-0   3-2  7-4  6  2

3

B1  FC Infonet White  0-0 0-3  Infonet 1-1   1-4  2

4

B2 Trans Viging

1-7   2-3  1-1 Trans vikings  4-11  1  4

 

team 2010 (5-8)

1

2

3

4

balls

points

place

1

A3  FC Infonet Black

Infonet 1-1   5-0 5-0  11-1  5

2

A4 Trans

 1-1 Narva Trans 2018 7-0   1-0 9-2  6

3

B3 Phoenix Oranz  0-5 0-7  Phoenix Johvi 5-0  5-12   3

4

B4 Trans Bars 0-5  0-7   0-5 Trans Bars  0-17  8

 

17.11.2018   Kesk 30, Sillamae, Väike saal  2011

start

end

team 1   2011

team 2  2011

result 17.11

1

10:00

10:17

SJK DINA

Trans  ruutlid

2-0 

2

10:20

10:37

Trans igls

Trans wolwes

0-3 

3

10:40

10:57

Irbis

Järve

 1-2

4

11:00

11:17

SJK DINA

Trans igls

 7-0

5

11:20

11:37

Irbis

Trans  ruutlid

 0-1

6

11:40

11:57

Järve

Trans wolwes

 4-2

7

12:00

12:17

SJK DINA

Irbis

2-0 

8

12:20

12:37

Järve

Trans igls

 4-1

9

12:40

12:57

Trans wolwes

Trans  ruutlid

1-1 

10

13:00

13:17

SJK DINA

Järve

0-4 

11

13:20

13:37

Trans wolwes

Irbis

 1-1

12

13:40

13:57

Trans  ruutlid

Trans igls

 6-0

13

14:00

14:17

SJK DINA

Trans wolwes

4-0 

14

14:20

14:37

Trans  ruutlid

Järve

1-2 

15

14:40

14:57

Trans igls

Irbis

0-5 

team 2011

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

SJK DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70  7-0 2-0  4-0  0-4  2-0  15-4   12

2

Trans igls

Narva

0-7   Trans orel  0-6 0-3  1-4  0-5  1-25   0  6

3

Trans  ruutlid

Narva

0-2   6-0 Trans riitlid   1-1 1-2  1-0   9-5

4

Trans wolwes

Narva

 0-4  3-0 1-1  Trans volk   2-4  1-1 7-10   4

5

Järve

Kohtla-Järve

4-0   4-1 2-1  4-2   Jarve K j gif 2-1   16-5 15 

6

Irbis

Kiviõli

0-2  5-0   0-1 1-1   1-2 Irbis  7-6   5

 

 Support 9-23 (UTC+1) 

 

 

Vkontakte Odnoklassniki facebook

 

 Tournaments Partners

 

 All tournament

 

ESTONIA SPRING CUP 223 315
seacup

Dina Logotip 200 200

  SILLAMAE LOGO
 krunk inger silvestnik narva   peetri Federatia Petrazavodska maxima Dokaball
 Infootball.me laagna   Molodoi ee  liivarand FFMO meresuu  Baltic liiga ee  webstudio 
sporttimatkat fi kutsekool gumnasium Yes ID kutseharidus sekundomer sportandme logo EJL
Footcom Ulei Noorus 24sport futboloff footbal4live Dokaball pohjarannik

 

2017 Lokomotiv Saint Petersburg Logo Parus Ivangorod Pohjatallinna logo Gol Sankt Peterburg Jarve K-j Nevski front Levadia logo Dina 100 70 Viru star Ajax Tallinn Narva trans Lokomotiv Saint Petersburg Logo Tarvas Rakvere loko Piter Sillamae Kalev Lokomotiv Johvi 47 team
2016 Podol Kiev logo Merkuur Juunior Logo 130px Duss 14 Kiev First Goal Krasnogvardeec kirishi gerb Spartak Ivanofrakivsk Gol Sankt Peterburg Cosmos Tallinn Zvezda Petrozavodsk Ajax Tallinn Lokomotiv Johvi Narva trans Druzba Krasnoe selo Jarve K-j Pohjatallinna logo 43 team
2015 Kolomogi kirishi gerb Merkuur Juunior Logo 130px Legion Tallinn logo Dina 100 70 Parus Ivangorod Jarve K-j Sillamae Kalev Viru star Narva trans Pohjatallinna logo Krasnogvardeec Impuls kamenets podolsk Gol Sankt-Peterburg Lokomotiv Johvi Eurohim Kingisepp 47 team
2014 Legion Tallinn logo Dina 100 70 Parus Ivangorod Viru star Zvezda Petrozavodsk kirishi gerb Kolomogi Jarve K-j Merkuur Juunior Logo 130px Lokomotiv Johvi Nevski front Sillamae Kalev Viru star logo Dina 100 70 Jarve K-j Parus Ivangorod 49 team
2013  Narva trans  Legion Tallinn  Zvezda Petrozavodsk logo Dina 100 70  Parus Ivangorod Jarve K-j Viru star Lokomotiv Johvi Nevski front Merkuur Juunior Logo 130px Kolomogi kirishi gerb Zenit Gatchina Druzba Krasnoe selo Vsevolocsk Diugas 39 team