VI Sillamäe Winter Cup 2018-2019

  • 1.jpg
  • 810.jpg
  • 855.jpg
  • 856.jpg
  • 857.jpg
  • 858.jpg
  • 859.jpg
  • 860.jpg
  • 861.jpg
  • 862.jpg
  • 863.jpg
  • 864.jpg
  • 865.jpg
  • 866.jpg
  • 867.jpg
  • 868.jpg
  • 869.jpg
  • 870.jpg
  • 871.jpg
  • 872.jpg
  • 873.jpg
  • 874.jpg
  • 875.jpg
  • 876.jpg
  • 877.jpg
  • 878.jpg
  • 879.jpg
  • 880.jpg
  • 881.jpg
  • 882.jpg
  • 883.jpg
  • 884.jpg
  • 885.jpg
  • 886.jpg
  • 887.jpg
  • 888.jpg
  • 889.jpg
  • 890.jpg
  • 891.jpg
  • 892.jpg
  • 893.jpg
  • 894.jpg
  • 895.jpg
  • 896.jpg
  • 897.jpg
  • 898.jpg
  • 899.jpg
  • 900.jpg
  • 901.jpg
  • 902.jpg
  • 903.jpg
  • 904.jpg
  • 905.jpg
  • 906.jpg
  • 907.jpg
  • 908.jpg
  • 909.jpg
  • 910.jpg
  • 913.jpg
  • 914.jpg
  • 916.jpg
  • 917.jpg
  • 918.jpg
  • 919.jpg
  • 920.jpg
  • 921.jpg
  • 922.jpg
  • 923.jpg
  • 924.jpg
  • 925.jpg
  • 926.jpg
  • 927.jpg
  • 928.jpg
  • 929.jpg
  • 930.jpg
  • 931.jpg
  • 932.jpg
  • 933.jpg
  • 934.jpg
  • 935.jpg
  • 936.jpg
  • 937.jpg
  • 938.jpg
  • 939.jpg
  • 940.jpg
  • 941.jpg
  • 942.jpg
  • 943.jpg
  • 944.jpg
  • 945.jpg
  • 946.jpg
  • 947.jpg
  • 948.jpg
  • 949.jpg
  • 950.jpg
  • 951.jpg
  • 952.jpg
  • 953.jpg
  • 954.jpg
  • 955.jpg
  • 956.jpg
  • 957.jpg
  • 958.jpg
  • 959.jpg
  • 960.jpg
  • 961.jpg
  • 962.jpg
  • 963.jpg
  • 964.jpg
  • 965.jpg
  • 966.jpg
  • 967.jpg
  • 968.jpg
  • 969.jpg
  • 970.jpg
  • 971.jpg
  • 972.jpg
  • 973.jpg
  • 974.jpg
  • 975.jpg
  • 976.jpg
  • 978.jpg
  • 979.jpg
  • 980.jpg
  • 981.jpg
  • 982.jpg
  • 983.jpg
  • 984.jpg
  • 985.jpg
  • 986.jpg
  • 987.jpg
  • 988.jpg
  • 989.jpg
  • 990.jpg
  • 991.jpg
  • 992.jpg
  • 993.jpg
  • 994.jpg
  • 995.jpg
  • 996.jpg
  • 997.jpg
  • 998.jpg
  • 999.jpg

 

place logo team 2009 сity country
1  Parus Ivangorod

Parus

best player- Gennadi Gorki

Ivangorod  Russia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Stepan Bolsakov

Sillamäe Estonia
3 Narva trans

Trans

best player- Denis Chekaljev 

Narva Estonia
4 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player- Arseni Grigorjev

 Jõhvi Estonia
5  Jarve K j gif

Järve

best player- Nikita Rozkov

Kohtla-Järve  Estonia 
6  loko Piter

 Lokomotiv 

best player- Tunar Guseinli

Sankt-Peterburg Russia

 

Jõhvi Hariduse 5, Jõhvi, 41534 Ida-Viru maakond 03.02.2018 - 2010 ja 04.02.2018 - 2011 РАСПИСАНИЕ

Sillamae  2009  04.02.2018    5 players + goalkipper

start

end

team 1   2009

team 2   2009

result

1

11:00

11:17

SJK DINA

Trans

0-0

2

11:20

11:37

Lokomotiv

Järve

2-2 

3

11:40

11:57

Lokomotiv S-P

Parus

 0-4

4

12:00

12:17

SJK DINA

Lokomotiv

 2-0

5

12:20

12:37

Lokomotiv S-P

Trans

 1-5

6

12:40

12:57

Parus

Järve

 3-2

7

13:00

13:17

SJK DINA

Lokomotiv S-P

 10-0

8

13:20

13:37

Parus

Lokomotiv

 2-0

9

13:40

13:57

Järve

Trans

 1-2

10

14:00

14:17

SJK DINA

Parus

 0-1

11

14:20

14:37

Järve

Lokomotiv S-P

 0-0

12

14:40

14:57

Trans

Lokomotiv

 1-1

13

15:00

15:17

SJK DINA

Järve

5-0 

14

15:20

15:37

Trans

Parus

 0-0

15

15:40

15:57

Lokomotiv

Lokomotiv S-P

 4-0

 

team 2009

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

estonia 640

SJK DINA

Sillamäe

 logo Dina 100 70

10-0 

 0-0

5-0 

0-1 

2-0 

 17-1

10 

2

russia 640

Lokomotiv S-P

Sankt-Peterburg

 0-10

 loko Piter

1-5 

0-0 

 0-4

 0-4

1-23 

 6

3

estonia 640

Trans

Narva

0-0 

 5-1

 Narva trans

2-1 

0-0 

 1-1

8-3 

 9

4

estonia 640

Järve

Kohtla-Järve

0-5 

0-0 

1-2 

 Jarve K j gif

2-3 

 2-2

5-12 

 2

 5

5

russia 640

Parus

Ivangorod

 1-0

4-0 

0-0 

3-2 

 Parus Ivangorod

 2-0

 10-2

 13

6

estonia 640

Lokomotiv

Jõhvi

0-2 

4-0 

 1-1

2-2 

 0-2

 Lokomotiv Johvi

 6-7

 

 

 


 

 

 

 

 

place logo team  2006 сity  country
1 Levadia

Levadia

best player- Arseni Denissov

Tallinn Estonia
2 Narva trans

Trans

best player - Arseni Kolesnikov

Narva  Estonia 
3 sillame kalev 300x292

Kalev 

best player- Aleksandr Lohmatov

Sillamäe Estonia
4 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Aleksandr Pjaterikov

Sillamäe Estonia
5 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player- Šaškov Ilja

Jõhvi Estonia
6 Ajax Tallinn

Ajax

best player- Artjom Mihhailov

Tallinn Estonia
         
    team  2007    
1 Narva trans

Trans

best player- Maksim Stepanov

Narva Estonia
2 Tarvas Rakvere

JK Tarvas kollane

best player- Alexsandr Holland

Rakvere Estonia
3 Viru star

Viru Star

best player- Maksim Karpov

Kohtla-Järve Estonia
4 Levadia

Levadia

best player- Ilja Ilšinski

Tallinn Estonia
5 Ajax Tallinn

Ajax 

best player- Tihon Egorov

Tallinn Estonia
6 sillame kalev 300x292

Kalev 

best player- Rustam Prohorenko

Sillamäe Estonia 
7 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player- Robert Vakulov

Jõhvi Estonia
         
     team  2008    
1  Lokomotiv Saint Petersburg Logo

Lokomotiv Red 

best player- Nikita Maratkanov

Sankt-Peterburg Russia
2 Narva trans

Trans

best player- Emilius Petkus

 Narva Estonia
3 Pohjatallinna logo

Põhja

best player- 

Tallinn Estonia
4 Lokomotiv Saint Petersburg Logo

Lokomotiv white

best player- Robert Vakulov

Sankt-Peterburg Russia
5 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Artjom Brzhezinskiy

Sillamäe Estonia
6 Viru star

Viru Star

best player- Nikita Žuravljov

Kohtla-Järve Estonia
7 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player- Henri Haliksar

Jõhvi Estonia
8 Gol Sankt Peterburg

Goal

best player- Antonov Efim

Sankt-Peterburg Russia
         
     team  2009    
1 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Klimov Andrei

Sillamäe Estonia
2 Narva trans

Trans 

best player- Komarov Anton

 Narva Estonia
3 Pohjatallinna logo

Põhja

best player- Denis Matrosov

Tallinn Estonia
4 Parus Ivangorod

Parus

best player- Gennadi Gorki

Ivangorod Russia
5 Zenit

 Zenit Kirovski white

best player- Ilja Zaikin

Sankt-Peterburg Russia
6 Zenit

Zenit Kirovski

best player- Oleg Afanasjev

Sankt-Peterburg Russia
7 Pohjatallinna logo

Põhja kollane

best player- Arseni Smolikov

Tallinn Estonia
 8  Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player- Radion Istsik

Jõhvi Estonia
         
     team  2010    
1 Narva trans

Trans

best player- Aleksandr Kartõšev

Narva Estonia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Hohlov Leonid

Sillamäe Estonia
3 Pohjatallinna logo

Põhja

best player- Klemenko Artjom

Tallinn Estonia
4 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player- Andrian Mandre

Jõhvi Estonia
5 Jarve K-j

Järve

best player- Nikita Gavrin

Kohtla-Järve Estonia
6 Sillamae Kalev

Kalev 

best player- Anatoli Plotnikov

Sillamäe Estonia
         
     team  2011    
1 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Timofei Gavrilovski

Sillamäe Estonia
2 Narva trans

Trans

best player- Aleksandr Rumjantsev

Narva Estonia
3 Parus Ivangorod

Parus 

best player- Aleksandr Fedorov

Ivangorod Russia 
4 Narva trans

Trans red

best player- Mark Uljev

Narva Estonia
5 Pohjatallinna logo

Põhja

best player- Daniil Soroka

Tallinn Estonia
6 logo Dina 100 70

SJK DINA green

best player- Artur Semenjov

Sillamäe Estonia

 

15.12.2017   Suur saal , Большой зал  2006, 2007,2008

start

end

 Suur saal

 

Большой зал 

result 15.12

1

17:40

17:57

SJK DINA 06

Kalev 06

 1-2

2

18:00

18:17

SJK DINA 08

Goal 08

 1-1

3

18:20

18:37

Levadia 06

Kalev 06

 1-2

4

18:40

18:57

Põhja 08

Goal 08

 2-0

5

19:00

19:17

Levadia 06

SJK DINA 06

 4-1

6

19:20

19:37

Levadia 07

Kalev 07

 2-1

7

19:40

19:57

SJK DINA 08

Põhja 08

 0-2

 

16.12.2017   Suur saal , Большой зал  2006, 2007,2008

start

end

team 1

team 2

result 16.12

8

9:00

9:17

Levadia 07

Lokomotiv 07

8-0 

9

9:20

9:37

Kalev 07

Trans 07

1-3 

10

9:40

9:57

Lokomotiv 07

JK Tarvas kollane 07

0-7 

11

10:00

10:17

Trans 07

Viru Star 07

 1-0

12

10:20

10:37

Levadia 07

JK Tarvas kollane 07

1-2 

13

10:40

10:57

Lokomotiv 07

Viru Star 07

0-1 

14

11:00

11:17

JK Tarvas kollane 07

Ajax 07

0-0 

15

11:20

11:37

Levadia 07

Trans 07

 0-2

16

11:40

11:57

Viru Star 07

JK Tarvas kollane 07

 1-1

17

12:00

12:17

Levadia 07

Ajax 07

4-0 

18

12:20

12:37

Lokomotiv 06

Kalev 06

 0-0

19

12:40

12:57

Levadia 07

Viru Star 07

1-3 

20

13:00

13:17

Levadia 06

Trans 06

 2-0

21

13:20

13:37

Kalev 06

Ajax 06

 5-0

22

13:40

13:57

Trans 06

Lokomotiv 06

 1-0

23

14:00

14:17

Põhja 08

Trans 08

0-1 

24

14:20

14:37

Lokomotiv S-P red 08

Viru Star 08

 2-1

25

14:40

14:57

Levadia 06

Lokomotiv 06

 4-0

26

15:00

15:17

Trans 08

Goal 08

 7-0

27

15:20

15:37

Viru Star 08

Põhja 08

 2-2

28

15:40

15:57

Lokomotiv S-P white 08

Trans 08

 1-2

29

16:00

16:17

Levadia 06

Ajax 06

 3-1
               

30

18:20

18:37

Põhja 08

Lokomotiv S-P red 08

0-4 

31

18:40

18:57

SJK DINA 08

Lokomotiv J 08

2-0 

32

19:00

19:17

Lokomotiv S-P white 08

Põhja 08

 0-2

33

19:20

19:37

SJK DINA 06

Ajax 06

6-0 

34

19:40

19:57

Lokomotiv J 08

Põhja 08

0-1 

35

20:00

20:17

Lokomotiv S-P white 08

Lokomotiv S-P red 08

1-5 

36

20:20

20:37

Ajax 07

Kalev 07

 3-0

37

20:40

20:57

Goal 08

Lokomotiv S-P white 08

 0-2

 

17.12.2017   Suur saal , Большой зал  2006, 2007,2008

start

end

 Suur saal

 

Большой зал 

result 17.12

38

9:00

9:17

SJK DINA 08

Lokomotiv S-P white 08

3-4 

39

9:20

9:37

Lokomotiv S-P red 08

Goal 08

6-0 

40

9:40

9:57

SJK DINA 08

Viru Star 08

 4-0

41

10:00

10:17

Trans 08

Lokomotiv S-P red 08

0-0 

42

10:20

10:37

Goal 08

Viru Star 08

2-4 

43

10:40

10:57

Lokomotiv J 08

Trans 08

 0-3

44

11:00

11:17

Viru Star 08

Lokomotiv S-P white 08

3-3 

45

11:20

11:37

Goal 08

Lokomotiv J 08

0-1 

46

11:40

11:57

SJK DINA 08

Trans 08

1-0 

47

12:00

12:17

Lokomotiv J 08

Lokomotiv S-P white 08

0-6 

48

12:20

12:37

SJK DINA 08

Lokomotiv S-P red 08

0-1 

49

12:40

12:57

Trans 08

Viru Star 08

3-0 

50

13:00

13:17

Lokomotiv S-P red 08

Lokomotiv J 08

5-1 

51

13:20

13:37

Trans 07

JK Tarvas kollane 07

1-0 

52

13:40

13:57

Viru Star 08

Lokomotiv J 08

1-1 

53

14:00

14:17

JK Tarvas kollane 07

Kalev 07

4-0 

54

14:20

14:37

Lokomotiv 07

Ajax 07

0-3 

55

14:40

14:57

Ajax 07

Trans 07

0-1 

56

15:00

15:17

Kalev 07

Lokomotiv 07

4-0 

57

15:20

15:37

Viru Star 07

Ajax 07

2-0 

58

15:40

15:57

Trans 07

Lokomotiv 07

5-0 

59

16:00

16:17

Ajax 06

Trans 06

0-9 

60

16:20

16:37

Viru Star 07

Kalev 07

0-1 

61

16:40

16:57

Trans 06

SJK DINA 06

1-0 

62

17:00

17:17

Ajax 06

Lokomotiv 06

3-4 

63

17:20

17:37

Kalev 06

Trans 06

0-1 

64

17:40

17:57

Lokomotiv 06

SJK DINA 06

0-5

 

15.12.2017  Väike saal  Малый зал     2009, 2010

start

end

Väike saal

Малый зал

result 10.12

1

17:00

17:17

SJK DINA 11

SJK DINA green 11

5-1 

start

end

Väike saal

Малый зал

result 15.12

2

17:00

17:17

Zenit Kirovski white 09

Zenit Kirovski 09

 4-2

3

17:20

17:37

Kalev 10

SJK DINA 10

 1-2

4

17:40

17:57

SJK DINA 09

Zenit Kirovski white 09

 3-0

5

18:00

18:17

Põhja 09

Põhja kollane  09

 7-0

6

18:20

18:37

Põhja 10

SJK DINA 10

 1-1

7

18:40

18:57

SJK DINA 09

Zenit Kirovski 09

 5-1

8

19:00

19:17

Põhja 09

Zenit Kirovski white 09

 6-1

9

19:20

19:37

SJK DINA 09

Põhja kollane  09

 3-0

10

19:40

19:57

Kalev 10

Põhja 10

 3-0

11

20:00

20:17

Põhja kollane  09

Zenit Kirovski white 09

 1-4

12

20:20

20:37

SJK DINA 09

Põhja 09

 2-0

 

16.12.2017  Väike saal  Малый зал     2009, 2010

start

end

Väike saal

Малый зал

result 16.12

13

10:00

10:17

SJK DINA 09

Parus 09

0-1 

14

10:20

10:37

Zenit Kirovski 09

Põhja kollane  09

 1-1

15

10:40

10:57

Parus 09

Lokomotiv 09

 4-0

16

11:00

11:17

Trans  09

Põhja 09

 2-1

17

11:20

11:37

Põhja kollane  09

Lokomotiv 09

 0-0

18

11:40

11:57

Trans  09

Parus 09

 2-1

19

12:00

12:17

Lokomotiv 09

Zenit Kirovski 09

 0-1

20

12:20

12:37

Parus 09

Põhja 09

 2-4

21

12:40

12:57

Põhja kollane  09

Trans  09

1-2

22

13:00

13:17

Parus 09

Põhja kollane  09

 3-1

23

13:20

13:37

Põhja 09

Lokomotiv 09

3-0

24

13:40

13:57

SJK DINA 09

Trans  09

4-0

25

14:00

14:17

Zenit Kirovski 09

Parus 09

0-6

26

14:20

14:37

Järve 10

SJK DINA 10

0-3

27

14:40

14:57

Zenit Kirovski 09

Põhja 09

0-6

28

15:00

15:17

Zenit Kirovski white 09

Parus 09

0-1

29

15:20

15:37

Põhja 10

Trans 10

1-2

30

15:40

15:57

SJK DINA 10

Lokomotiv 10

3-3 

31

16:00

16:17

Järve 10

Põhja 10

 0-4

32

16:20

16:37

Trans 10

Kalev 10

1-0 

33

16:40

16:57

Järve 10

Lokomotiv 10

 1-2

34

17:00

17:17

Lokomotiv 10

Põhja 10

 0-1

35

17:20

17:37

Järve 10

Trans 10

0-5 

36

17:40

17:57

Lokomotiv 10

Kalev 10

5-0

37

18:00

18:17

SJK DINA 10

Trans 10

1-0 

38

18:20

18:37

Järve 10

Kalev 10

 3-2

39

18:40

18:57

Trans 10

Lokomotiv 10

3-0 

 

17.12.2017  Väike saal  Малый зал     2009, 2011

 

start

end

Väike saal

Малый зал

result 17.12

40

10:00

10:17

Lokomotiv 09

Zenit Kirovski white 09

1-5 

41

10:20

10:37

Trans  09

Zenit Kirovski 09

3-1 

42

10:40

10:57

SJK DINA 09

Lokomotiv 09

4-0 

43

11:00

11:17

Põhja 11

Trans red 11

0-1 

44

11:20

11:37

Zenit Kirovski white 09

Trans  09

1-4 

45

11:40

11:57

Lokomotiv 09

Trans  09

0-7 

46

12:00

12:17

Parus 11

Põhja 11

1-0 

47

12:20

12:37

Trans 11

Nova 11

4-0 

48

12:40

12:57

Parus 11

SJK DINA green 11

4-0 

49

13:00

13:17

Trans red 11

Trans 11

2-2 

50

13:20

13:37

SJK DINA 11

Parus 11

 4-0

51

13:40

13:57

Trans red 11

SJK DINA green 11

3-1 

52

14:00

14:17

Põhja 11

Noova 11

13-0 

53

14:20

14:37

SJK DINA 11

Trans 11

2-0 

54

14:40

14:57

Trans red 11

Parus 11

2-2 

55

15:00

15:17

Noova 11

SJK DINA green 11

0-0 

56

15:20

15:37

SJK DINA 11

Trans red 11

3-0 

57

15:40

15:57

Põhja 11

Trans 11

0-1 

58

16:00

16:17

Noova 11

Parus 11

1-4 

59

16:20

16:37

SJK DINA 11

Põhja 11

1-0 

60

16:40

16:57

Noova 11

Trans red 11

0-4 

61

17:00

17:17

SJK DINA green 11

Trans 11

0-4 

62

17:20

17:37

SJK DINA 11

Noova 11

3-0 

63

17:40

17:57

SJK DINA green 11

Põhja 11

0-4 

64

18:00

18:17

Parus 11

Trans 11

1-1 

 

team 2006

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

estonia 640

Levadia 06

Tallinn

 Levadia

 2-0

1-2

4-0 

3-1 

 4-1

 14-4

12 

2

estonia 640

Trans 06

Narva

 0-2

Narva trans 

1-0 

1-0 

 9-0

1-0 

 12-2

12 

3

estonia 640

Kalev 06

Sillamäe

 2-1

0-1 

 sillame kalev 300x292

 0-0

5-0 

2-1 

9-3 

10 

4

estonia 640

Lokomotiv 06

Jõhvi

 0-4

0-1 

 0-0

 Lokomotiv Johvi

4-3 

0-5 

4-13 

5

estonia 640

Ajax 06

Tallinn

 1-3

0-9 

0-5 

3-4 

 Ajax Tallinn

 0-6

4-27 

6

estonia 640

SJK DINA 06

Sillamäe

1-4 

0-1 

1-2 

5-0 

6-0 

logo Dina 100 70 

 13-7

 6

 

Team 2007

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

Levadia 07

Tallinn

 Levadia

 0-2

 1-2

4-0

 1-3

8-0 

2-1 

16-8 

 4

2

estonia 640

Trans 07

Narva

2-0

 Narva trans

 1-0

1-0

 1-0

5-0 

3-1 

 13-1

18 

 1

3

estonia 640

Tarvas 07

Rakvere

 2-1

0-1 

 Tarvas Rakvere

0-0 

1-1 

7-0 

4-0 

 14-3

11 

4

estonia 640

Ajax 07

Tallinn

 0-4

0-1 

 0-0

 Ajax Tallinn

0-2 

 3-0

3-0 

6-7 

 7

 5

5

estonia 640

Viru Star 07

Kohtla-Järve

 3-1

 0-1

1-1 

 2-0

 Viru star

1-0 

0-1 

 7-4

10 

 3

6

estonia 640

Lokomotiv 07

Jõhvi

0-8 

0-5 

 0-7

0-3 

 0-1

Lokomotiv Johvi 

0-4 

0-28 

7

estonia 640

Kalev 07

Sillamäe

 1-2  1-3 0-4   0-3 1-0  4-0 

sillame kalev 300x292 

 7-12  6

 

 

team 2008

1

2

3

4

5

6

7

8

balls

points

place

1

estonia 640

SJK DINA 08

Sillamäe

 logo Dina 100 70

1-0 

2-0 

 0-1

3-4 

1-1 

0-2 

 4-0

 11-8

10 

2

estonia 640

Trans 08

Narva

 0-1

 Narva trans

 3-0

 0-0

 2-1

7-0 

1-0 

 3-0

 16-2

16 

3

estonia 640

Lokomotiv  08

Jõhvi

0-2 

 0-3

 Lokomotiv Johvi

 1-5

0-6 

 1-0

0-1 

1-1 

3-18 

 4

4

russia 640

Lokomotiv S-P red 08

Sankt-Peterburg

 1-0

0-0 

5-1 

Lokomotiv Saint Petersburg Logo 

 5-1

6-0 

4-0 

2-1 

23-3 

 19

5

russia 640

Lokomotiv S-P white 08

Sankt-Peterburg

4-3 

 1-2

6-0 

 1-5

Lokomotiv Saint Petersburg Logo 

2-0 

 0-2

3-3 

 17-15

10 

6

russia 640

Goal 08

Sankt-Peterburg

1-1 

 0-7

0-1 

0-6 

0-2 

Gol Sankt Peterburg

0-2 

2-4 

 3-23

7

estonia 640

Põhja 08

Tallinn

 2-0

 0-1

 1-0

0-4 

2-0 

 2-0

 Pohjatallinna logo

2-2 

 9-7

13 

8

estonia 640

Viru Star 08

Kohtla-Järve

 0-4

0-3 

1-1 

1-2 

3-3 

4-2 

2-2 

Viru star 

 11-17

 6  6

 

 

team  2009

1

2

3

4

5

6

7

8

balls

points

place

1

russia 640

Zenit Kirovski white 09

Sankt-Peterburg

 Zenit

5-1 

 4-1

0-1

 1-4

0-3 

 1-6

 4-2

 15-18

2

estonia 640

Lokomotiv  09

Jõhvi

 1-5

Lokomotiv Johvi

0-0 

 0-4

 0-7

 0-4

0-3 

0-1 

 1-24

 1

3

estonia 640

Põhja kollane 09 

Tallinn

 1-4

0-0 


Pohjatallinna logo

 1-3

1-2 

0-3 

0-7 

1-1 

4-20 

4

russia 640

Parus 09

Ivangorod

 1-0

4-0 

3-1 

 Parus Ivangorod

1-2

 1-0

2-4 

6-0 

12-7 

15 

 4

5

estonia 640

Trans 09

Narva

4-1 

7-0 

2-1 

2-1

Narva trans 

0-4 

2-1 

3-1 

20-9 

18 

6

estonia 640

SJK DINA 09

Sillamäe

3-0 

 4-0

3-0 

0-1 

 4-0

logo Dina 100 70 

2-0 

5-1 

 21-2

 18

7

estonia 640

Põhja 09 

Tallinn

 6-1

3-0 

 7-0

4-2 

1-2 

0-2 

Pohjatallinna logo 

6-0

 27-7

 15

8

russia 640

Zenit Kirovski 09

Sankt-Peterburg

 2-4

 1-0

 1-1

0-6 

1-3 

1-5 

0-6

Zenit 

6-25 

 

 

team 2010

1

2

3

4

5

6

balls

points

place

1

estonia 640

Põhja

Tallinn

 Pohjatallinna logo

1-2 

 0-3

1-0 

 4-0

1-1 

7-6 

 7

2

estonia 640

Trans 10

Narva

2-1 

Narva trans 

1-0 

3-0 

 5-0

0-1 

 11-2

12 

3

estonia 640

Kalev 10

Sillamäe

3-0 

 0-1

 sillame kalev 300x292

0-5 

 2-3

1-2 

 6-10

4

estonia 640

Lokomotiv 10

Jõhvi

 0-1

0-3 

5-0 

 Lokomotiv Johvi

2-1 

3-3 

11-8 

 7

5

estonia 640

Järve 06

Kohtla-Järve

 0-4

0-5 

 3-2

1-2 

 Jarve K j gif

 0-3

 4-14

6

estonia 640

SJK DINA 10

Sillamäe

1-1 

 1-0

2-1 

 3-3

3-0 

logo Dina 100 70 

 10-6

 11

 

 

Team 2011    17.12.2017

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

SJK DINA 11

Sillamäe

 logo Dina 100 70

 2-0

1-0 

4-0 

 3-0

 3-0

5-1 

18-1 

18 

2

estonia 640

Trans 11

Narva

 0-2

 Narva trans

1-0 

1-1 

4-0 

 2-2

4-0 

12-5 

11 

 2

3

estonia 640

Põhja 11

Tallinn

0-1 

 0-1

Pohjatallinna logo 

0-1 

 13-0

0-1 

4-0 

18-4 

5

4

russia 640

Parus 11

Ivangorod

 0-4

1-1 

1-0

Parus Ivangorod

4-1 

2-2 

4-0 

12-8 

11

5

estonia 640

SJK DINA green 2

Sillamäe

0-3 

0-4 

 0-13

 1-4

logo Dina 100 70

 0-4

0-0 

1-28 

 1

 7

6

estonia 640

Trans red 11

Narva

0-3 

2-2 

1-0 

2-2 

4-0 

Narva trans 

 3-1

 12-8

 11

7

estonia 640

SJK DINA green 11

Sillamäe

 1-5  0-4  0-4 0-4  0-0   1-3

logo Dina 100 70 

2-20   1

 

 

 


 

 

 

place  logo team 2009 city  country
1 Narva trans

Trans 

best player- Arseni Mihhailov

Narva  Estonia
2 Cosmos Tallinn

Cosmos

best player- Darja Borovik

Tallinn  Estonia 
3 Narva trans

Trans M

best player- Artjom Pustov

Narva Estonia
4 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Klimov Andrei

Sillamäe Estonia
5 Tammeka Tartu

Tammeka

best player- Samuel Kandima

Tartu Estonia
6 Jarve K-j

Järve

best player- Põhtin Andrei

Kohtla-Järve Estonia
7 Krasnogvardeec

Krasnogvardeets

best player- Sergei Mihhailov

Sankt-Peterburg Russia

 

 place logo team 2011 city  country
 1 BFK salaspis

BFK Salaspis

best player- Sergei Mihhailov

Salaspils Latvia
2 Jarve K-j

Järve

best player- Matvei Pupkevich

Kohtla-Järve Estonia
3 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Gornev Aleksandr

Sillamäe Estonia
4 Maardu

Maardu LM 

best player- Nikita Rumjantsev

Maardu Estonia
5 Maardu

Maardu LM sinine

best player- Egor Terehov

Maardu Estonia
6 Narva trans

Trans 

best player- Timofei Pavelkovich

Narva Estonia
7 Narva trans

Trans red

best player- Anton Lukov

Narva Estonia

 

place logo team 2008 city  country
 1 Santos

Santos

best player- Artur Muhhin

Tartu  Estonia
2 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Klimov Andrei

Sillamäe Estonia
3 Lokomotiv Saint Petersburg Logo

Lokomotiv red

best player- Melnikov Aleksei

Sankt-Peterburg Russia
4 Lokomotiv Saint Petersburg Logo

Lokomotiv White

best player- Makarov Platon

Sankt-Peterburg Russia
5 Narva trans

 Trans

best player- Rebrik Ilja

 Narva Estonia
6 Narva trans

Trans red 

best player- Nikolai Fedoseev

 Narva Estonia
7 Jarve K-j

Järve Sinine

best player- Kulikova Sonja

Kohtla-Järve Estonia
8 Jarve K-j

Järve Kollane

best player- Nikita Rozkov

 

Kohtla-Järve  Estonia

 

place logo team 2010 city  country
 1 Narva trans

 Trans

best player- Ilja Klutsev

Narva  Estonia
2 Tammeka Tartu

Tammeka

best player- Sebastjan Määkalo

Tartu  Estonia 
3 Lokomotiv Johvi

Lokomotiv

best player- Vjateslav Vachenko

Jõhvi Estonia
4 Tarvas Rakvere

 Tarvas

best player- Aksel Biid

Rakvere  Estonia 
5 Jarve K-j

Järve

best player- Kolkin Andrian

Kohtla-Järve Estonia
6 Merkuur Juunior Logo 130px

Merkuur Juunior

best player- Damir Bessonov

Tartu Estonia
7 Levadia

Levadia

best player- Robert Inevatov

Tallinn Estonia
8 logo Dina 100 70

SJK DINA

best player- Andrei Zaitsev

Sillamäe Estonia

19.11.2017   2009

start

end

team 1   2009

team 2   2009

result 19.11

1

10:00

10:17

SJK DINA

Krasnogvardeets

 2-0

2

10:20

10:37

Järve

Trans

 1-2

3

10:40

10:57

Tammeka

Trans M

 0-1

4

11:00

11:17

Järve

 

Krasnogvardeets

 2-0

5

11:20

11:37

Tammeka

 

Cosmos

 0-1

6

11:40

11:57

Trans M

 

Trans

 2-1

7

12:00

12:17

SJK DINA

 

Järve

 5-0

8

12:20

12:37

Trans M

 

Krasnogvardeets

 2-0

9

12:40

12:57

Trans

 

Cosmos

 2-0

10

13:00

13:17

SJK DINA

 

Tammeka

4-0 

11

13:20

13:37

Trans M

 

Järve

 3-0

12

13:40

13:57

Cosmos

 

Krasnogvardeets

4-0 

13

14:00

14:17

SJK DINA

 

Trans M

 2-0

14

14:20

14:37

Trans

 

Tammeka

 1-0

15

14:40

14:57

Cosmos

 

Järve

 5-1

16

15:00

15:17

SJK DINA

 

Trans

0-2 

17

15:20

15:37

Cosmos

 

Trans M

 1-1

18

15:40

15:57

Krasnogvardeets

 

Tammeka

 1-2

19

16:00

16:17

SJK DINA

 

Cosmos

 0-1

20

16:20

16:37

Krasnogvardeets

 

Trans

 1-7

21

16:40

16:57

Järve

 

Tammeka

 0-1

19.11.2017   2011

start

end

team 1  2011

team 2   2011

result 19.11

1

10:00

10:17

Järve

Trans

 2-0

2

10:20

10:37

SJK DINA

Trans red

 2-0

3

10:40

10:57

Maardu LM sinine

Maardu LM

 1-2

4

11:00

11:17

SJK DINA

 

Trans

 1-1

5

11:20

11:37

Maardu LM sinine

 

BFK Salaspis

 1-2

6

11:40

11:57

Maardu LM

 

Trans red

1-1 

7

12:00

12:17

Järve

 

SJK DINA

 4-2

8

12:20

12:37

Maardu LM

 

Trans

 2-1

9

12:40

12:57

Trans red

 

BFK Salaspis

 0-6

10

13:00

13:17

Järve

 

Maardu LM sinine

 2-2

11

13:20

13:37

Maardu LM

 

SJK DINA

 0-4

12

13:40

13:57

BFK Salaspis

 

Trans

4-1 

13

14:00

14:17

Järve

 

Maardu LM

 7-0

14

14:20

14:37

Trans red

 

Maardu LM sinine

 0-1

15

14:40

14:57

BFK Salaspis

 

SJK DINA

3-1 

16

15:00

15:17

Järve

 

Trans red

 2-0

17

15:20

15:37

BFK Salaspis

 

Maardu LM

 5-1

18

15:40

15:57

Trans

 

Maardu LM sinine

 1-2

19

16:00

16:17

Järve

 

BFK Salaspis

 1-1

20

16:20

16:37

Trans

 

Trans red

 3-0

21

16:40

16:57

SJK DINA

 

Maardu LM sinine

 3-1

 

Team 2009

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

SJK DINA

 logo Dina 100 70

 0-2

2-0

0-1 

4-0 

2-0 

5-0 

13-3 

12 

2

estonia 640

Trans

 2-0

 Narva trans

 7-1

2-0 

 1-0

1-2 

2-1 

15-4 

15 

3

russia 640

Krasnogvardeets

 0-2

1-7 

 Krasnogvardeets

0-4 

 1-2

 0-2

0-2 

2-19 

4

estonia 640

Cosmos

 1-0

0-2 

4-0 

 Cosmos Tallinn

1-0 

 1-1

5-1 

12-4 

13 

5

estonia 640

Tammeka

 0-4

0-1 

 2-1

 0-1

Tammeka Tartu

0-1 

1-0 

3-8 

6

estonia 640

Trans M

 0-2

2-1 

2-0 

1-1 

1-0 

Narva trans 

3-0 

9-4 

13 

7

estonia 640

Järve

 

 0-5 1-2  2-0   1-5  0-1  0-3

Jarve K j gif 

 4-17

 

Team 2011

1

2

3

4

5

6

7

balls

points

place

1

estonia 640

SJK DINA

 logo Dina 100 70

 1-1

 1-3

2-0 

 4-0

3-1 

 2-4

13-9 

 10

2

estonia 640

Trans

 1-1

Narva trans 

 1-4

 3-0

1-2 

1-2 

0-2 

 7-11

 4

 6

3

latvia 640

BFK Salaspis

 3-1

4-1 

BFK salaspis

 6-0

5-1 

2-1 

1-1 

 21-5

16 

4

estonia 640

Trans red

 0-2

 0-3

0-6 

 Narva trans

1-1 

0-1 

0-2 

 1-15

 7

5

estonia 640

Maardu LM

 0-4

 2-1

1-5

 1-1

 Maardu

 2-1

0-7 

6-19 

6

estonia 640

Maardu LM

sinine

 1-3

2-1 

1-2 

1-0 

1-2 

 Maardu

2-2 

 8-10

 7

 5

7

estonia 640

Järve

 4-2 2-0   1-1 2-0  7-0  2-2 

 Jarve K j gif

18-5   14

 

 

18.10.2017  2008      adress: Sillamae,  Kesk 30

start

end

team 1  2008

team 2008

result 18.11

1

10:30

10:47

SJK DINA

 

Järve kollane

4-0 

2

10:50

11:07

Santos

 

Trans red

 5-0

3

11:10

11:27

Trans

 

Lokomotiv red 

 1-2

4

11:30

11:47

Trans red

 

Lokomotiv white

 0-4

5

11:50

12:07

SJK DINA

 

Trans

 2-2

6

12:10

12:27

Santos

 

Järve sinine

 3-0

7

12:30

12:47

Järve kollane

 

Lokomotiv red

 1-9

8

12:50

13:07

Järve sinine

 

Lokomotiv white

 0-2

9

13:10

13:27

SJK DINA

 

Lokomotiv red

 1-0

10

13:30

13:47

Santos

 

Lokomotiv white

 5-1

11

13:50

14:07

Järve kollane

 

Trans

 0-3

12

14:10

14:27

Trans red

 

Järve sinine

 1-0

13

14:30

14:47

A3Trans

 

B4Järve sinine

 2-0

14

14:50

15:07

A4Järve kollane

 

B3Trans red

 0-2

15

15:10

15:27

A1SJK DINA

 

B2Lokomotiv white

1-1 

16

15:30

15:47

A2Lokomotiv red 

 

B1Santos

3-4 

17

15:50

16:07

A4Järve kollane

 

B4ärve sinine

 0-1

18

16:10

16:27

A3Trans

 

B3Trans red

0-0 

19

16:30

16:47

A2Lokomotiv red

 

B2Lokomotiv white

 5-4

20

16:50

17:07

A1SJK DINA

 

B1Santos

1-1 

 

 

18.10.2017  2010    

G

Start

end

team 1 2010

team 2  2010

result 18.11

1

А

10:00

10:17

SJK DINA

 

Lokomotiv

1-7 

2

В

10:20

10:37

Trans

 

Levadia

 3-1

3

А

10:40

10:57

Tarvas

 

Merkuur Juunior

2-1 

4

В

11:00

11:17

Järve

 

Trans

 0-6

5

А

11:20

11:37

SJK DINA

 

Tarvas

2-0 

6

В

11:40

11:57

Tammeka

 

Järve

 5-0

7

А

12:00

12:17

Lokomotiv

 

Merkuur Juunior

2-0 

8

В

12:20

12:37

Levadia

 

Tammeka

 0-5

9

А

12:40

12:57

SJK DINA

 

Merkuur Juunior

1-2 

10

В

13:00

13:17

Trans

 

Tammeka

 0-0

11

А

13:20

13:37

Lokomotiv

 

Tarvas